Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

salutam pe toata lumea stie careva unde pot schimba un cauciuc fata prin berceni? vreau sa il schimb pe ala de fata si sa imi echilibreze si roata cu plumbi. daca stie cineva dati un semn va rog 0748113747 (cosmote) catalin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SMAEB -ul , din ce in ce mai slab ..... slab de tot . Pana si gagigile au disparut . A mai ramas Off .Suzuki, Kawasaki ,Triumph ........nu se mai fabrica ? BMW-ul ca de fiecare data cu standul plin, dar nu toata lumea are Automobile Bavaria in spate .... Am fost cu motorul Sambata , desi a batut vantul si a picurat putin , am dat 20 galbeni la intrare , nu am cautat reduceri de 150%, si nici o masa gratuita .

 

P.S . . Pe aleea de iesire de la Romaero , am stat la coada in spatele unor masini , pentru ca soferii ( or fi fost motociclistii aia care merg la marsuri ? ) nu se deranjau sa circule intr-un mod in care sa poti trece pe langa ei ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutam pe toata lumea stie careva unde pot schimba un cauciuc fata prin berceni? catalin

Incearca un telefon aici - Elf Workshop Str. Oltenitei, Nr. 10, Popesti-Leordeni Telefon: 0213 698 510

 

SMAEB -ul , din ce in ce mai slab ..... slab de tot . Pana si gagigile au disparut .

O data am fost si mi-a ajuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bucur ca au disparut fetele :) Asa m-am putut urca relaxat pe motociclete si nu m-am mai impiedicat de toti nefututii care stateau cu telefoanele la panda pentru un decolteu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca s-a mai imbunatatit un pic si accu, 15 grade si ceva averse scurte. Merge. Maine seara tre' sa imi reinnoiesc RCA-ul :)

Stau cu ochii aici si vad care cum se prezinta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ca a iesit soarele un pic. eu am scris acum 1 ora cand ploua mocaneste. eu stau chiar la brancoveanu. postez cu 30min inainte (adica in jur de 12:30 - 12:45) daca vin sau nu. la cum arata in acest moment, as veni

Editat de dodo_tk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tocmai ce am primit un telefon, decesul unei rude mai indepartate. Cred ca va trebui sa raman cu copilul acasa... Ma uit pe aici si vad cum sta treaba, poate pot fugi putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La insistentele unor prieteni am decis sa facem un topic nou depre motociclistii din cartierul Berceni.

Cei care au intrat pe fostul topic, ii rog sa intre si pe asta si sa-si lase numerele de telefon, id-ul de mess si eventual o poza.

 

Vrem sa ne cunoastem, sa ne organizam si sa incepem sa ajutam si noi comunitate in felul in care putem.

 

Cine vrea sa se alature noua, ii asteptam in fiecare Joi la Mac-ul de la Statia de metrou Brancoveanu la ora 19. De acolo stabilim unde mergem si ce facem.

 

Incep eu:

 

Adrian - CNX - 0729826955

- Cosmote : 0767358484

 

Id mess: adriantila@yahoo.com

 

Vladimir Stoica

numar celular: 0730490165

e-mail: vladimir_stoica@yahoo.com

Chopper Yamaha Virago XV 535 California 3BR 1991

B 167 HOC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata nu s-au tinut Joi.

De peste 6 ani, numai Vineri, la 19, parculetul de acces in Parcul Copiilor, intrarea dintre McDonalds si Metrou Ctin Brancoveanu.

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...