Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aceasta sa fie singura problema, si pentru tine, si pentru mine. :hug:


» Post actualizat in 24 Sep 2014 18:07

Daca se face o plimbare de duminica (sper sa fie decent de cald sau macar uscat), ma bag si eu. Cu atat mai mult daca se merge lejer. Am un GS500 si o oarecare anxietate de viteze peste 100.

 

Greu cu iesirile, pacaliciosul a pus punctul pe i, avem si de treaba, si sotii cu masinile lor (din pacate nu tine la toti reteta lui). :)


» Post actualizat in 01 Oct 2014 08:49

Am rezolvat ieri problemele la mobra, schimbat simeringul (sau simeringurile) pe partea dreapta unde curgea, schimbat uleiul din furca stinga/dreapta, curatat/gresat lantul si schimbat placutele de frina fata. Baietii de la United mi-au spus ca ma mai tinea frina fata maxim 500 km. Mobra este gata de "munca" si in toate mintile ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

si totusi...cine (plm) este nenea ?...

Intrebarea mea este....cine esti tu ?....daca e sa te compar cu el....

PS:Daca te-ntrebi cine sunt io....cauta-n istorie aici si te lamuresti.

» Post actualizat in 19 Oct 2014 08:14

Clar cineva cu mult mai mult bun simt, poate si experienta :)

Stai incet....mutre noi...numai mutre noi ! ;)..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea mea este....cine esti tu ?....daca e sa te compar cu el....

PS:Daca te-ntrebi cine sunt io....cauta-n istorie aici si te lamuresti.

» Post actualizat in 19 Oct 2014 08:14

 

Stai incet....mutre noi...numai mutre noi ! ;)..

ca sa vezi : profesore, ai avocati :)))))te mai arunc odata in aer :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Stai incet....mutre noi...numai mutre noi ! ;)..

 

 

Avand in vedere ca sunt printre putinii de pe forum care si-a cerut scuze public........vad ca vrei sa-mi demonstrezi ceva......atunci revin :

Cine este nenea?.....cine esti tu?...stai calm ...mutre vechi ...aproape numai mutre vechi.... ;)

stai linistit , nu vrea sa demonstreze nimic , faza este ca eu imi permit sa vb ase pt ca profesorul imi este prieten de cand reparam si modificam motoare in subsolurii,, iar ei is motociclisti pe motociclism.ro :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am gresit( oleaca abtiguit), a doua zii am recitit, am recunoscut si mi-am cerut scuze public ...

Dar sa revii din senin fara nici o legatura si sa arunci ceva trunchiat, .. nu este ok.(probabil plictiseala sau nebarea in seama )

Nu a pus nimeni la indoiala abilitatile voastre de motociclisti sau mecanici...dar ''mutre noi'....sa inteleg ca ce ...daca esti de 10 ani pe forum ai ceva in plus?mai multa intelepciune?

Oameni buni...daca sunt de 1-2-10 luni pe forum nu inseamna ca abea mi-au mijit flocii la p...a....si asta este valabil pentru oricine.

din 10 pe motociclism 5 aici , 3 pin si-o luat motocicleta si restu nu vb ca nu stiu :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

in aceasta dim s-a intamplat un mare accident pe oltenitei de la mc donalds brancoveanu spre city mall un conducator auto din ilfov cred ca a tras stanga de volan si l-a luat in plin pe un motociclist care venea pe linia de tranvai .... l-a facut praf imi pare tare rau de el dupa cum l- am vazut cand a venit smurdu nu mai misca acum sper sa supravietuiasca ...o sa pun si poza sa vedeti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

ID: robertbogdan7 daca sunt acasa osa vin si eu .. care nu are casca si are vrea sa isi cumpere contact me stiu un magazin cumeri 2 si platesti doar pe cea mai scumpa poate ne combinam..castile sunt marca nolan .... am atas poza cu motorul.. stau in berceni\brancoveanu

post-88467-0-26759400-1423576930_thumb.jpg

Editat de Robert Bogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata plictiseala,abea astept primavara,ma uit ca au aparut foarte multe gropi in oras si nu numai,nu stiu cum o sa ne mai bucuram de plimbari daca o tinem asa cu drumurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonyy sunt la fel de rele, am mers pe un drum unde era perfec nu ma asteptam sa gasesc un mare crater, am reusit sa-l evit In ultima clipa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonyy sunt la fel de rele, am mers pe un drum unde era perfec nu ma asteptam sa gasesc un mare crater, am reusit sa-l evit In ultima clipa.

Te-am vazut duminica pe la Eroii Revolutiei :) Eram cu masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii faceam probe, am facut ceva modificari la ea, plus ca am schimbat si placutele si vroiam sa se aseze un pic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...