Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E cineva de aici care are un ZZR600 turcoaz, imaculat, parcat pe strada ionescu gheorge langa aparatorii patriei? Cu un sticker de Ironwill RC ( nu dau nr ca nu-i frumos) ? M-am tot holbat la ea si n-am vazut niciodata riderul. Am o slabiciune pt ZZR E, a fost primul meu motor :alcy:

Editat de 9470m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man eu radeam de situatia ta, eu stau in berceni dar n-am fost la intalniri pt ca nu cunosc pe nimeni si sint si incepator asa ca daca oamenii ies sa se plimbe nu ma simt in stare sa ma tin dupa ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am 87.4km parcursi de cand am luat permisul.
Detin permisul de Miercuri 13 Mai. :) Dar totusi mi-ar fi placut sa cunosc si eu oameni, chiar daca nu sunt in stare sa ma tin dupa nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deathace89 ai putina rabdare capeti putina experienta si gata ! Si oricum daca iesim sa ne plimbam nu fuge nimeni de nebun cu 200 km/h nu asta e frumos , frumos e sa mergem in grup si sa stam toti la un loc ca de fugit toti stim sa fugim , deci stai linistit ca nu cred ca daca iesim va exista varianta unii sa fuga de nebuni si altii sa ramana in urma ...stam toti !

Incerc vineri sa ajung si eu si poate dam o fuga pana la Oltenita ne plimbam putin si ne intoarcem !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deathace89 ai putina rabdare capeti putina experienta si gata ! Si oricum daca iesim sa ne plimbam nu fuge nimeni de nebun cu 200 km/h nu asta e frumos , frumos e sa mergem in grup si sa stam toti la un loc ca de fugit toti stim sa fugim , deci stai linistit ca nu cred ca daca iesim va exista varianta unii sa fuga de nebuni si altii sa ramana in urma ...stam toti !

Incerc vineri sa ajung si eu si poate dam o fuga pana la Oltenita ne plimbam putin si ne intoarcem !

Sa speram ca reusim sa ne adunam vineri, nu se alearga, se merge frumos, plimbare.......Oltenita, Giurgiu......si poate facem un traseu lentru sambata. Asa ca, o sa ne anuntam joi si vineri daca ajungem

Sau nu la Mec Brancoveanu ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care vor sa dea o tura spre Oltenita, vedeti ca drumul e destul de bombardat, pentru motocicletele mai sport e cam nasol. Asfaltul s-a degradat si mai rau fata de anul trecut :( Daca va duceti seara, atentie mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara pe la Victoriei, si erau multi motociclisti acolo in parcare, dar mi-a fost rusine :))

Acolo este o zona foarte selecta :))) mi-e imi e rusine sa ma duc si pana acolo, deci ai fost foarte curajos :)))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata fac o cheia...daca sunt doritor va astept cu mare drag,plecare cat mai de dimineata,sa avem timp de opriri,de masa,mai vin 2-3 bikeri,mers lejer,unii avem si pasagere cine e interesat poate sa ma contacteze sau sa vina la ora 09:00 in omv city mall din berceni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata fac o cheia...daca sunt doritor va astept cu mare drag,plecare cat mai de dimineata,sa avem timp de opriri,de masa,mai vin 2-3 bikeri,mers lejer,unii avem si pasagere cine e interesat poate sa ma contacteze sau sa vina la ora 09:00 in omv city mall din berceni

Pai eu as fi interesat ......de pasagere :)))). Cum facem? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai anunt pe motociclism,desi ar trebuii sa te descurci si fara ca esti om in toata firea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai anunt pe motociclism,desi ar trebuii sa te descurci si fara ca esti om in toata firea

Are si el o varsta totusi.. cred ca 2 pasagere ii ajung ( una in fata si una in spate ) :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are si el o varsta totusi.. cred ca 2 pasagere ii ajung ( una in fata si una in spate ) :lool:

Off, bravo!!! Cum le stii tu pe toate......ca un om mare😎. Ai o bere pentru raspunsul asta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...