Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Stai ma in mocirla ta si bucurate ca poti intimida un fraier 2 ..... poate ne vom mai intilni vreodata ....

» Post actualizat in 10 Jun 2016 21:30

 

 

PS. Nu vrei tu sa te dai .... . ce crezi ca esti pe PM? .... ca aici bag de seama ca poluezi rau de tot.

Bai, agramatule! Tu chiar nu stii cand sa te opresti? Am inteles ca esti frustrat, dar gata........incheiem cand ne intanlim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dovada ca stau prost cu tastele, le cam incurc.....dar stau bine la dat cu capul in gura😉

» Post actualizat in 10 Jun 2016 21:45

Eu inteleg ca am luat bataie la fotbal, dar ar fi mai constructiv sa va refulati in alt mod si nu intre voi.

Tu ai mare dreptate, dar cand oamenii se apuca sa jigneasca doar ca sa faca posturi........situatia se schimba. Salutare! Nu ne cunoastem😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am lamurit ...... GARGARA CIT CASA .... DE AIA SINT DRUMURI PE AICI DIN 5 IN 5 MINUTE! .... mai nou si capete-n gura .... tot cit casa! + muste bonus

Bafta voua!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, ce dreaq s-a umflat taratzea in voi?

Nu mai bine veniti la TgMures? Sunt vrea 12 hayabuse aici (inclusiv a mea) si maine mai vin cateva.

Luatz niste clatite si va calmati.

post-33250-0-97888800-1465597494_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo KOSH, ma bucur ca ti-ai facut motoreta dupa sufletul tau. Si ca e in regula. Ce sa zic, te felicit pentru nesabuinta de a pleca la drum lung cu ea fix dupa ce ai scos-o din serivce - trebuia testata putin, mai ales ca ai avut un incident cu ea. Dar pana la urma tot raul spre bine, daca a mers totul ceas... thumb up! Baga si tu niste poze cu agregatul, sunt tare curios cum a iesit si da-mi si mie, te rog, contacul celor de la vopsitorie - ce ai vopsit la ea, preturi si tot ce trebuie. Si mai ales daca esti multumit de lucrare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, mai e de bibilit la ea, polish si atasare de stikers. Si alte maruntisuri.

Mecanic este exceptionala, clar merge mai bine decat inainte.

Avea garniturile praf la etrierul spate si mergea infranat...

Merge bine si raspunde la fel de bine insa nu am bagat mana in gaz.

Si-asa, peste 120 de km i-am facut pe ploaie serioasa si noapte...

De vopsitorie, nu-mi place nuanta si ii lipseste polishul final-dar i-am si grabit.

Mecanicul este insa de nota zece, chiar s-a implicat omu' si nu m-a lasat sa plec pana nu i-a placut lui treaba..

S-a facit servisare completa si mi se pare ca acum ar consuma mai putin. Mi-a reglat si injectia, pe langa restul.

Tre' sa-i iau cauciucuri...

post-33250-0-32611000-1465669084_thumb.jpeg

post-33250-0-86215200-1465669195_thumb.jpeg

post-33250-0-44290900-1465669286_thumb.jpeg

post-33250-0-89239100-1465669383_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai usor cu pianu' pe scari ....ca le-ai proiectat prost.

 

Ia vezi.....de unde reiese ca m-am adresat tie?????

Evident ca tastatura ta scrie mai repede decat poti tu sa compilezi.

 

Ca sa-ti pierzi timpul cu mine ar trebui sa ne cunoastem.... sa ma fi lasat memoria???

 

Dupa ce o sa mergem impreuna , o sa poti sa vorbesti de competente...pana atunci de ce plm te supraestimezi? chiar crezi ca ai descoperit roata?

Tocmai TU vorbesti de telefoane , cand pe topicul tau de Enisala se roaga lumea de o locatie si o ora iar tu ....doar telefon

 

In fine...nu cred ca are rost o polemica stupida.....

Mai bine fa-ti excursia si hai sa ne vedem la o bere,,,cu siguranta ne schimbam impresia unii despre altii.... :cheers: ...sau nu

 

Am inteles eu gresit ce ai vrut sa zici, noi chiar nu ne cunostem si nici prin cap nu-mi trece sa fac garagata. Am luat foc cu Raul numai ca "soareci de birou" ... in rest n-aveam nici o treaba cu el, mai ales ca nu l-am mai vazut de vreo 3 ani pe nicaieri. Cind zic competente ..... departe de mine a descoperi roata, nu-mi place sa merg cu incepatori ... ca altfel sint citiva care-i stiu eu si mi-e greu sa ma tin de ei pe virajate.

Cind pe al topic iti recomam sa invirti roata ... o spuneam prin prisma faptului ca eu la fiecare mobra noua am fost floricica floricea vreo 2 luni, pina am dat "mina" cu ele pe virajate. Altfel sa ai calatorii frumoase ... am vazut ca bagi km. :cheers:

» Post actualizat in 13 Jun 2016 13:06

PS. Eu nu proiectez .... imi lipseste orice competenta in domeniul acesta. :(

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oh.. da...
Stai sa termin eu cu operatia ca numai plecat voi sta.
Ma duc cu ea la polish-ul final, sa-i punem stickerele si mici alte retusuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine vin in Buc, dar am de umblat si apoi duc mobra la polish-ul final si aplicare de stickere.

Nu stiu cand o iau inapoi, sper ca Joi, cel tarziu Vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonyy ... posibil, m-a pus naiba sa incerc o smecherie pe plan profesional (eram prea linistit).... vad doar negru in fata ochilor, rezolv asta in 3-5 zile, si abia dupa am sa ma mai uit pe unde merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-am intalnit si azi pe soseaua berceni :D

» Post actualizat in 17 Jun 2016 03:38

azi se incumeta careva la un cartof la mec?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...