Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

La insistentele unor prieteni am decis sa facem un topic nou depre motociclistii din cartierul Berceni.

Cei care au intrat pe fostul topic, ii rog sa intre si pe asta si sa-si lase numerele de telefon, id-ul de mess si eventual o poza.

 

Vrem sa ne cunoastem, sa ne organizam si sa incepem sa ajutam si noi comunitate in felul in care putem.

 

Cine vrea sa se alature noua, ii asteptam in fiecare Joi la Mac-ul de la Statia de metrou Brancoveanu la ora 19. De acolo stabilim unde mergem si ce facem.

 

Incep eu:

 

Adrian - CNX - 0729826955

- Cosmote : 0767358484

 

Id mess: adriantila@yahoo.com

post-15863-1181291667_thumb.jpg

Editat de tilik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe bicicleta, inca ceva timp!! :) si imi place la nebunie!! dar voi ajunge eu si cu ceva mai impresionant intre picioare!! Vorbesc de MOTOR, obsedatilor!! :) => 0723.624.506

Johneus_Rex (gimme a break, eram pujtan cand l-am facut! :) )

 

John

 

LE: Same as AllexxM, sunt permanent pe invisible, insa raspund daca nu ma intrebati de putere... :scratch:

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yahoo id: ealexdj

Orange: 0744 974 317

Vodafone: 0729 284 208

 

Online tot timpu, dar nu la computer. Raspund cand pot. Va pot ajuta cu probleme mai mici sau mai mari de mecanica sau intretinere in general (pe bere, evident).

Moto in stanga in profil :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult ca sa ma mandresc cu "monstrul" meu de 1200 euroi (asta pentru ca multi motoristi se uita la biciclete cu scarba :scratch: ), decat pentru a ma arata voua.. :)

..but.. here goes!!

post-16760-1181339412_thumb.jpgpost-16760-1181339602_thumb.jpg

 

:)

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulian 07242 60 482 aka bikerboy-iuliano

 

motor : yamaha fzr 600 accidentat in reparatie, momentan taximetrist din nevoie de bani si pt a afla comportamentul astora care sunt considerati inamici pt noi :)

 

Joi la 19 voi fi acolo dar cu masina pana repar cele 2 roate :)

 

 

PS: Daca va saluta un taximetrist cu renault clio sau va da claxoane io sunt ala sa nu ma injurati :scratch:

post-9353-1181373820_thumb.jpg

post-9353-1181373855_thumb.jpg

Editat de bikerboy-iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca deja ne adunam din ce in ce mai multi.

 

Desi cred ca multi dintre noi au fost pe la Arc nu am avut sansa sa vorbim pt ca nu prea ne cunoastem. Ideea este sa veniti joi la Mc la 19, in numar cat mai mare. Acolo ne cunoastem si noi, mergem undeva la o plimbare, la o terasa undeva cu mici si suc :scratch:

 

Cam asa sta programul. Intalnirea de la 19 la Mc si stam pe acolo pana in jur de 19:50 - 20:00 sa mai asteptam si pe ceilalti dupa care o intindem. Unde o intindem ramane sa stabilim noi. Daca are cineva o idee buna despre un loc ok care sa acomodeze din ce in ce mai multi motociclisti e super ok. Toata treaba este sa veniti.

 

Referitor la ce spunea Radu. Noi iesim aproximativ in fiecare seara. Acum e si in functie de vreme, de cat de rupti suntem din cauza muncii. In mare ramane intalnirea de Miercuri de la Arc, cea de Joi de la Mac si in weekend daca e vremea ok, facem cate o mini excursie la munte, la mare, in functie de programul tuturor si de bugetul de care dispune fiecare.

 

Sa nu intelegeti ca topicul asta este numai pt Bercenari. L-am numit asa ca suntem noi cativa prieteni care ne vedem mai des si facem mai multe plimbari. Daca aveti prieteni care vor sa iasa la plimbare sau se alature noua, va rog. Aduceti-i ca nu se supara nimeni.

 

Toate aceste "chestii" si altele se vor dezbate joi la un suc.

 

Numai bine si asfalt uscat si fara gropi :) (un vis nu-i asa?)

Editat de tilik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super misto ar fi sa fim toti, mai ales ca vremea se pare ca va fi ok, ramane doar ca fiecare sa incerce sa isi faca timp sa vina joi, chiar daca nu poate la 19:00, sa dea un tel sa ne vedem la un suc, sa ne cunoastem si sa discutam, sa planuim si sa ne mai si plimbam un pic :lol: .

 

Bafta multa si asfalt uscat...ca gropile la noi vin la super-oferta cu asfaltul.....nu ai cum sa le separi, asa e fabricat si turnat el...:lol:.

 

PS Din ce vad eu azi pe net, joi vor fi cam 35 de grade, ceea ce inseamna ca pe la ora 19:00=19:30 va fi numai bine de o plimbarica.

Editat de AllexxM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercuri ar trebui sa ne strangem pe la arc... sa mergem cu totii pe la guvern la comemorare. Si avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Va las nr de tel si cum ajungeti pe acolo da-ti un semn sa ne intalnim. Laurentiu.

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, salut ! Sunt Radu, YM id: becutzu81 , tel: 0724.346.416 . Astept sa-mi dati si mie un semn ca sa-mi spuneti cand mai iesim la plimbari . :lol: :lol:

 

baaa.....tu n-ai voie mah....k stai in tineretului......

 

sau mai bine hai k te luam si p tine......si-asa mi-era dor k nu te-am mai vazut de cand stateam amandoi in banca la sincai :lol: ........lol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catalin 0744.629.847 si Mess. catalinracareanu@yahoo.com

Moto actual Husaberg 550Fe Enduro/Supermoto si Aprilia SR50R

post-4159-1181658567_thumb.jpg

post-4159-1181658601_thumb.jpg

Editat de Rinno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, joia asta cum ramane ? Plecam impreuna in P-ta Victoriei ? Eu daca nu reusesc sa termin serviciul ne vedem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, joia asta cum ramane ? Plecam impreuna in P-ta Victoriei ? Eu daca nu reusesc sa termin serviciul ne vedem acolo.

 

adriane, vezi k maine (miercuri) e intalnirea de la p-ta victoriei :lol: ......asa k joi ne gasesti doar la MCDonalds...... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi, MIERCURI, este intalnirea de la Arc de unde se pleaca in fata Parlamentului.

 

Maine, JOI, ne intalnim la Mac-ul de la Brancoveanu sa ne cunoastem si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi, MIERCURI, este intalnirea de la Arc de unde se pleaca in fata Parlamentului.

 

Maine, JOI, ne intalnim la Mac-ul de la Brancoveanu sa ne cunoastem si noi.

 

comemorarea din victoriei se face joi(legal).eu o sa vin direct la arc ca la 6 si ceva abea ies de la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...