Sari la conținut

Alti 2 Eroi...


Ikarus
 Share

Postări Recomandate

http://www.protv.ro/stiri/social/un-tanar-...-rasturnat.html

 

Sau pe scurt... 2 flacai pe scuter, bauti de la banchetu de sfarsit de liceu, s-au trantit cu sfecla de planeta, trecand peste un canal denivelat.

Scor la final : 1-1 ... cel care avea casca vegeteaza la municipal, celalat nu avea ... :scratch:

Editat de Ikarus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ce treaba au cu motociclismul.......de-am scapa de toti cocalarii plini de gesturi.

 

Man ne simtim jigniti avand in vedere ceea ce ai spus ! Mai gandeste-te odata....nu este frumos ! NU toti scuteristii sunt asa , cocalari cum zici tu :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu scooterul trebuie sa fi mult mai atent pe ce calci, ca are rotile mici si nare stabilitate, daca teai mai cocotat si pe un canal cva...ai sanse maxime sa te faci praff;)

La urma urmei, nu conteaza ce ai, conteaza cand e scris sa o patesti o patesti, asta e parerea mea. In orice caz nu trebuiau sa plece bauti pe scooter, poate din cauza asta nau observat canalul cine stie. Rip pentru cel fara casca, iar pt cel care inca e in viata Sa speram ca sia invatat lectia pe viitor. Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. :) nu stiu ce ii cu anul acesta dar tot mai trist si sangeros devine:( nu trece nici o zi de la un accedent si apare altul :) unii mor nevinovati, altii ca sa se dea mari :scratch: odihneascase in pace si condoleante famililor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva filmulete despre siguranta rutiera:

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=49987

nu stiu ce ar trebui facut sa fie date si pe posturile tv din romania, daca stiti voi haideti sa incercam sa facem ceva

140km/h in oras????????? si cu pasagerul fara casca..... :) :) :) :scratch:

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori era sa-mi rup si eu gatul din cauza

"au trecut peste o gură de canal, scuterul a scăpat de sub control, s-a izbit de o bordură Âşi s-a răsturnat."

iar administratorul drumului n-are nici o vina.

 

no comment.

 

RIP :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori era sa-mi rup si eu gatul din cauza

"au trecut peste o gură de canal, scuterul a scăpat de sub control, s-a izbit de o bordură Âşi s-a răsturnat."

iar administratorul drumului n-are nici o vina.

 

no comment.

 

RIP :scratch:

 

Si eu m-am revoltat ca si tine. Dar e cam degeaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...