Sari la conținut

Super Stock 1000 CMC 2004


Speed_Demon
 Share

Postări Recomandate

domnule lebar balaur, atat eu cat si ez rider( dusmanul dusmanului meu imi este prieten? :what: ) v-am dominat psihic la faza asta , va asteptam cu noi pareri in 2006 , pana atunci oferta noastra ramane valabila...puteti parasi sala ca nimanui nu ii va fi dor de dvs B) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putin, dar stiu ca atat ptr el cat si ptr tine un gix e intangibil, ceea ce ma face sa ma simt "usurat".....aaaa, si ma oftic ptr herea.... :laugh:

 

normal ca balesc la un gix 2005, dar a-l compara cu modelele 2004 este unfair...la fel cum au facut astia cand au aruncat la bataie gixu 2003 cu modelele 2004 :what: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putin, dar stiu ca atat ptr el cat si ptr tine un gix e intangibil, ceea ce ma face sa ma simt "usurat".....aaaa, si ma oftic ptr herea.... B)

Hehehe, uita ca a fost tangibil... remember Intermot?

 

Altfel spus, cati in afara de mine l-au mai... atins pe maestru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule crenwurst Coxat, nu poti sa spui in principiu ca Gix de 1000 de 2005 e intr-o clasa a sa, pan la urma el va face parte din segmentul moto de 1000, si asa cum a fost depasit in 2004 de restu, asa le va depasi si el in 2005 pe toate celelalte.

Da chiar, Cox cu ce mana scrii la calculator? :what:

Cu aia intangibila? B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm... un singur an de viata al produsului pe piata pt Honda si Yamaha? Nu prea cred.

 

Cat sunt eu fan Gixxer, 2004 e singurul an din pacate in care GSXR-1000 a pierdut. In restul le cam dadea in toate testele cam 3 secunde pe tur la toate asa-zisele concurente.

 

Asa ca i-am lasat sa viseze pe ailalti ca ne pot bate si le rupem capul iar vreo cativa ani.

 

Raspunzand strict la sondaj... ZX-10R e tatic in 2004, vorbind din punct de vedere strict al puterii maxime. Cu toate ca un test pe dinamometru a aratat ca pana in 9000rpm Gixxerul asta "distrus" "terminat" "rablagit" cum il considera invidiosii ii arde pe toti la putere si cuplu.

post-6-1096122603_thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...