Sari la conținut

Accident Fantana Miorita


shztecker
 Share

Postări Recomandate

deci am vb aqm q tatal lui si la baga in operatie cika e totu bine o sa revin q info mai trz

Doamne ca rau mai scrii, mai baiete. Fir-ar mama ei de limba, ca tare o mai stalcesti. Cat poate fii de greu sa scrii si tu calumea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

auziti ma copchii mosu ala nu era cumva punker?

esti foarte funny tu ... ia-ti tovarsu de gramatica si mergeti sa predati la o scoala ceva , atat timp cat nu aveti important/on topic de spus mai bine va abtineti.Nu are nimeni nevoie de posturile voastre "caterinca" pe un topic cu accidente...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....dar nici de aberatiile unor copii care nu-s in stare nici sa scrie o fraza inteligibila. Vai de educatia lor....

ontopic: refacere rapida motoretistului. Desi initial era doar o taietura usoara si ceva zgarieturi, apoi am citit ceva de operatie, ceea ce nu suna tocmai bine...mult succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....dar nici de aberatiile unor copii care nu-s in stare nici sa scrie o fraza inteligibila. Vai de educatia lor....

ontopic: refacere rapida motoretistului. Desi initial era doar o taietura usoara si ceva zgarieturi, apoi am citit ceva de operatie, ceea ce nu suna tocmai bine...mult succes!

Defapt initial a fost vorba de o taietura mare, si dupa am aflat ca ar fi ok.

 

NU a zis nimeni ca era o taietura mica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il opereaza in seara asta ii ia piele de pe picior sa ii puna pe gat..pacat de el.baiat tanar..am fost primu care a ajuns la accident alaturi de reverse si costy...si era scena de cosmar stiind ca in acel accident e un prieten implicat

insanatosire grabnica pow

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma luasera toate frigurile, am pus mana pe telefon am sunat pe nr lui pow a raspuns tatal lui linistindu-ma spunandu-mi ca totul este ok. a iesit din operatie, ia pus o grefa la gat, o sa se odihneasca in seara asta. tatal lui spera sai gaseasca o rezerva in spital. Acum se afla la etajul 5 la microchirurgie si reconstructie. asa a spus tatal lui.

Maine o sa putem vb q el pe mobil sal sunam sa mergem sal vizitam. Ma bucur totusi ca am reusit sa vb q unul din parinti, care sigur stie cel mai bine in mom asta toate problemele si spre bucuria mea a fost de bine ce mi-a zis:D

Doamne fereste!! AZI AM AUZIT CA AR FI FOST VREUN ACC LA MIORITA DAR ACEL CVA CARE MIA ZIS NU SE PREA PRICEPEA LA MOTOARE..NICI MACAR NU VAZUSE NR...:lol: AM INTRAT PE MESS SI AM VAZUT..LA STATUSUL CUIVA..NU POW...:lol:

AM INCREMENIT...AM INTRAT RPD PE FORUM SA VAD CE SA INTAMPLAT.:lol: Insanatosire grabnica voinicule!!! te asteptam si maine venim sa te vedem nu scapi u asa rpd de noi;)) team pupat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti fratilor,din ce in ce mai multe accidente ce se intampla in Bucuresti si intreaga tara,au intrat astia in inconstienta ,in ultima luna au murit cativa oameni pe motoare....Trebuie sa avem grija la inconstientii de pe 4 roti.

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ma Mircea ce dracu. Tui ceara ei de treaba.

Of cat de naspa.

Oricum la experienta lui nu ma aseptam sa pice.

Treaba e naspa pe sosele. Nu exista iesire pe motor sa nu am cel putin o situatie naspa.

Imi pare rau Mircea. Sper sa te faci bine si sa nu fie tatal tau prea suparat. E un om bun.

O sa il rog pe Supapa sa imi dea nr tau de tel.

Mare grija pe sosele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb q tatal lu mircea aqm si a zis k ia luat o grefa dupa picior si ia pus la gat operatia a iesit bine el e bine picioru nu il baga in ghips aqm e la reanimare dupa operatie si o sa vb maine dim q tatal lui k sa vdm cand putem sa il vizitam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol :lol: ...am vazut si eu :finger: eram in axi ma duceam acasa cand vad un moto lungit pe jos iar baiatul state pe marginea la fantana fara tricou pe el...

 

si mai erau doi prosti in spatele meu care comentau ca prosti ca vezi domne noi suntem de vina ca asa ne trebuie sa ne omoare pe toti :lol:

 

numai idioti :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram la munca....knd vine un coleg shofer sa imi spuna ca e un super grav accident moto la fantana pzdii.....pana acuma la ora 1 nu am stiut nik...deoarece munceam.....imi pare super rau de pow....kiar aseara vorbisem cu el pe mess...si era super bine dispus (ca de obicei:D)....lav u pow.....insanatoshire grabnica................>:lol:<................si ink o intrebare bogdane sau reverse....ktzi km/h avea?....ca un acciden similar mi s-a intamplat mie joia trecuta de m-am lipit in aripa unei dacii papuc...de mi-am km uftut rotula si motoru...dar rulam cu 40km/h.........vorbla lu pow "asfalt uscat si bulan exagerat".....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca multi dintre cei care posteaza la sectiunea "Accidente" sunt motociclisti tinerei...pana in 20 de ani. Ar trebui totusi sa va ganditi ca majoritatea motociclistilor existenti, inclusiv a celor care citesc aceasta rubrica sunt ceva mai in "varsta" si poate vor un pic de respect pentru limba romana...Trebui sa intelegeti ca acest site nu este un "chat" tipic generatie voastre unde prescurtarile si agramatismele sunt la "ele acasa"...ceva "trandy..fancy.." Daca aveti o informatie importanta incercati sa nu o mai monopolizati! Ironic vorbind...vrem sa o intzelegem si noi, ceilalti motociclisti mai "expirati " nu doar colegii vostri de liceu ...care sincer nu cred ca au vreo treaba cu motociclismul! Chiar enerveaza rau aceasta incultura!...Multi dintre noi avem facultatiile terminate si cred ca totusi am putea intzelege ce vreti voi sa spuneti daca ne-am chinuii un pic :lol: ! Problema e ca o facem pe nervii nostrii!! :lol:

Scuzati indrazneala...sincer nu vreau sa supar pe nimeni!... dar, urmaresc de foarte mult timp informatiile scrise pe acest site si de fiecare data cand vreau sa citesc un topic "cap coada" ma lovesc de cel putin 4 5 posturi jenibile...!

Si inca o intrebare: Oare rubrica "Accidente" s-a transformat intr-o condica pentru unii dintre noi? :lol:

(fiecare intelege ce vrea!...)

 

Scuze pt acest post! dar... :finger: :lol:

 

 

Multa sanatate motociclistului accidentat!!! si Asfalt uscat!!! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da. si? ai mei oricum merg cu masina numai cand ies din oras... sunt batrani...deh. sor-mea ar face vanzare la vulcanizarea de peste drum. taximetristii ar avea o zi plina si poate asta ar mari haosul ... hmmm ... new ideea: daca am face o conspiratie impotriva taximetrelor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce stiu e ca POW conduce foarte bine, iar daca el nu a putut evitat acest accident sunt sigur ca 99% dintre motociclistii de pe soselele noastre nu ar fi avut vreo sansa. Trebuie sa avem cu totii foarte multa grija si sa incercam sa ne folosim mai mult de conduita preventiva pentru ca deja ne-am inmultit si noi foarte mult si am inceput sa pilotam din ce in ce mai haotic. POW e prietenul meu si pot sa spun ca intamplarea asta m-a marcat profund si nu imi doresc sa mai aud de asa ceva. Sunt sigur ca se tine tare si ca o sa treaca peste chestia asta dar..e dureros ce se intampla cu noi....

 

 

SAFALT USCAT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...