Sari la conținut

Accident Fantana Miorita


shztecker
 Share

Postări Recomandate

Imi pare rau de accident dar nu m-am putut abtine sa nu postez cand am citit cum pot sa scrie unii pe forum:

 

SITUL ACESTA NU ESTE CHAT!!! Scrieti fratilor in ROMANESTE ca mi s-au strepezit ochii (era sa scriu okii)!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

"tot ce stiu e ca POW conduce foarte bine"

 

... se pare insa ca NU suficient de bine...

 

Insanatosire grabnica!

Cred ca e cea mai proasta remarca pe care o vad la rubrica asta !

 

Stie cineva unde este pow, la ce salon ? A mai vorbit cineva cu parintii lui sa ne zica si noua cum se simte ?

 

Iti dorim insanatosire cat mai rapida al nostru frate motociclist! :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu cum ai fi condus?

 

Ce imi place de voi astia care va autocaracterizati.

Pff mai si intrebi , e plin de astia care conduc bine ... dar ii incurca frana fata si deobicei se imprastie pe la 30-40 la ora incercand sa "evite" o masina care iesea la 2 km departare de pe o straduta ... si decat sa intre frontal s-au gandit ca mai bine culca motorul ...dar de fapt nu s-au gandit,asa a fost sa fie ....

 

PS : ce imi place de voi,astia care deschideti topicuri la accidente fara sa stiti cam nimic...stati ma calm ca daca e nevoie posteaza unu care stie , nu ne dam fiecare cu parerea de ce-am auzit la telefonul fara fir...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce stiu e ca POW conduce foarte bine, iar daca el nu a putut evitat acest accident sunt sigur ca 99% dintre motociclistii de pe soselele noastre nu ar fi avut vreo sansa.

 

Din cate am citit despre POW eu as ridica procentul la 99,93 %.........Sanatate oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit acum q mama lui deci pow a fost operat aseara acum este la etajul 3 ! nu putem inca sa l vizitam si cica maine mai urmeaza sa i faka inca o operatie sper sa iasa totul bine o sa mai revin mai tarziu cu alte informatii

Editat de bogdanzdr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci politia a zis k ala e vinovat q masina k i se suspenda permisu pt totdeauna si i se face dosar penal

 

bai nene da o fi asa greu sa scrii in romana si sa nu folosesti limbaj de adolescent virgin care o arde pe mirc ??

 

scuze de off-topic !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene da o fi asa greu sa scrii in romana si sa nu folosesti limbaj de adolescent virgin care o arde pe mirc ??

 

scuze de off-topic !

 

"da" asta al tau , poate e un "dar" ..sau poate un "da`" ...?!vezi,ai mai facut un post si tu...bravo

 

Daca chiar vrei,trimite un PM "adolescentului" si cearta-l...aici pe topic nu ne intereseaza opinia ta cu privire la gramatica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"tot ce stiu e ca POW conduce foarte bine"

 

... se pare insa ca NU suficient de bine...

 

Insanatosire grabnica!

cei care au mers alaturi de pow stiu foarte bine kt de bine conduce...are si ffff mult bulan...dar ce'L de sus tine cu el.....si sa fim seriosi astia care sufera de ei si care se cred un valentino rossi sa nu uitam(ca rossi a avut accident fff grav pe soselele din italia datorita unei masini insa el nu a patzit nimic deoarece purta costume de n' mii euro :lol: ) asa ca va rog oricare dintre noi ne faceam praf la faza asta....intamplare similara am avut joia trecuta....cand s-a suit pe mine o carutza de dacieX(......fereste-te de o ploaie, i-a vezi potzi?....daca ai umbrela la tine da;).....fereste-te de o mashina kre intra fara sa o vezi ...potzi?....te potzi salva doar daca ai "ekipament"....ca doar noi sunte tineri flaushatzi si vb'im cu prescurtari....ca ne e lene sa scriem dupa spusele altora.......capu sus POW......we lav' u're style>:lol:<

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

"tot ce stiu e ca POW conduce foarte bine"

 

... se pare insa ca NU suficient de bine...

 

Insanatosire grabnica!

 

Cred ca e cea mai proasta remarca pe care o vad la rubrica asta !

 

 

Intr-adevar, proasta remarca! De fapt toti cei de 18-21 de ani conduc foarte bine, mai ales la 3 saptamani dupa ce isi iau motorul din service in urm aunui accident petrecut din lipsa de experienta care i-a tinut 6 luni pe bara. :lol:

 

Dar asta e, pana nu te lovesti cu capul de pragul de sus nu-l vezi pe cel de jos.

Editat de Bulinu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suntem genu de persoane care incercam sa scriem cat mai putin in multele propozitii...e foarte ushor sa deduci ca nu avem pe taste (tip - tzip...doar nu ma refer la un tip ce trece pe strada....si alte chestii....de ce sa scriu chestii cand pot scrie kesti..am castigat timp...si asa ne grabim cu toti)

 

rectific......ce am scris mai sus

 

sntm genu d pers. kre incerkm s scriem kt mai putzin in multele prop...e f ushor sa dduci k nu avm p tst (..........)....cei kre se simt ofensatzi de gramatica folosita de unii sunt rugatzi sa sara peste topicul respectiv......nu cred k e greu....parerea mea.....la criticat suntem buni cu totzi.....totzi stim totzi putem totzi suntem jmekeri.......sa fim seriosi, fiecare se exprima cum stie si cum poate.....ca eu scriu mai prost ca "tine"....asta e defectul meu...dar stai calm....tu ai mai multe defcte ca "mine"....:lol:....asa ca :-$ (daca nu stii ce inseamna :-$ intra pe messenger si dai un copy paste si vei vedea ce inseamna).....atzi cam deviat de la subiect.....asa ca va rog......intratzi pe bancuri."" daca ave-tzi kef de caterinca proasta

 

 

ingerii au grija de tine POW...ne rugam pt tine :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor,voi aveti dat cu praf de cearta pe tastarura aia,ma?Ce pana mea aveti,ce rezolvati daca va certati??Aia a fost sa fie,a cazut si gata.Poate ca a fost si vina lui,poate a fost doar vina aluia,dar nu stiu,deci nu ma bag.Aia care nu stiti persoana respectiva abtineti-va in pana mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb q tatal lu mircea aqm si a zis k ia luat o grefa dupa picior si ia pus la gat operatia a iesit bine el e bine picioru nu il baga in ghips aqm e la reanimare dupa operatie si o sa vb maine dim q tatal lui k sa vdm cand putem sa il vizitam

 

 

Bai fratele meu, nu poti sa scrii si tu corect? Suntem 'jde insi care ne chinum sa citim un post ce pare a fi scris in graba. Unde te grabesti? Fa si tu un efort si scrie calumea! E vb de un singur efort in schimbul a zeci care se chinuiesc sa inteleaga ce vrei tu sa spui. Eu intru pe forumul asta sa ma informez, nu sa fac concurenta la nr de posturi. Dar VREAU sa pot sa citesc in romana. Nu inteleg de ce trebuie sa scrii asa "din scurt"... Acorda-ne putin timp din timpul tau, nu-ti bate joc...

Daca ai date despre starea lui, asteptam cu nerabdare sa ne mai scrii cate ceva, dar fa-o asa cum trebuie!

Multumesc!

Editat de CBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercam sa scriem cat mai putin in multele propozitii

 

= mult si prost =

:lol: deh... generatia McDonalds (sau poate Cernolbal) :lol:

 

cat despre Paw dea Domnul sa se repare cat mai repede si mai bine. Si mai dea Domnul sa invete din asta.

Editat de Bulinu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unu la mana, sanatate multa baiatului si recuperare grabnica.

 

Doi la mana, asa cum ziceau si alti "cititori" , rog si eu pe cei care posteaza sa foloseasca limba romana dand dovada de toate regulile ei, inclusiv de punctuatie. Pacat de timpul pe care il pierd cei ce scriu, daca noua, celorlalti ne ia de 2 ori mai mult sa descifram ce vreti sa ne ziceti. E simplu sa zici "nu iti place, nu citi" , dar scopul tau a fost sa postezi ca cineva sa citeasca. La fel de bine poti posta si in alta limba, ca de, daca ma intereseaza, gasesc eu un dictionar, sau un interpret, nu ?

Eu o interpretez ca o lipsa de respect fata de ceilalti, fata de limba materna, de a o poci in asemenea hal, fara sa mai zic de cei care, o stalcesc de-a binelea.

In sperantza ca veti da dovada de mai multa bunavointa, aveti multumirile mele!

O persoana careia ii place limba romana in starea ei pura si nealterata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci va zik eu am fost q el ! bine eu p motocicleta mea el p a lui il cheama mircea zis pow ! un cbr de 125 veneam de la water intreptandu ne spre arc ajungand p la miorita el era p banda a 3 si un mos de 76 de ani eran intr un fiesta voind de p banda a doua sa faka sensu la miorita sa intoarca pow nu a mai putut sa l ocoleasca intrand in coliziune q el ambulanta e venit destul de rpd si el e lovit la picior si taiat la gat oriqm totul este k aqm am venit de la spital si este bine totul !

 

dak mai vreti sa stiti si altcva ID : bogdanzdr

 

Nu stiu daca s-a mai zis, dar zic si eu: Manca-tz-ash talentu tau... vezi ca ti-au SCAPAT cateva semne de exclamare.. adica astea : !!!!

:lol:

 

 

Ii doresc multa sanatate lui Pow ( :lol: )si sper sa nu ramana cu urme. SI sa nu treaca pe ceva mai mare...

Si atentie la batranei. Eu era sa trosnesc moto in 3 moshulici, zilele trecute. apareau unu dupa altul... :lol: unu chiar a zis ceva de mama ca nu am franat ca sa treaca el cu 70 km/h pe cedeaza. N-au rabdare... probabil vor mai repede acolo ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...