Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna fetelor

 

super oferta de primavara!!!!!!!!!!

 

post-44799-1234372819_thumb.jpg + post-44799-1234372827_thumb.jpg

 

geaca + pantalon numai 139 euro in loc de 235euro!!!

 

pentru informatii: PM sau fabio75t@libero.it sau mess fabio75t

 

ciao Fabio

cand intri pe mess, da-mi un buzz,te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

barbie,ai P.M

Nu mai am nici costumul Dainese Yu, nici geaca Joe Rocket Honda, le-am dat din ianuarie.

Mai am un rucsac FLM High Speed 300 si genunchiere Thor Quadrant.

post-22113-1234451834_thumb.jpg post-22113-1234451992_thumb.jpg

Editat de Barbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu o geaca de vanzare, marca Buse, marimea S, model touring. Este purtata un sezon, pt mine este putin mare. Pret 130 euro, eu am luat-o la aproape 200 de euro.

 

Revin cu cateva poze cu geaca. Iar eu zic sa alegeti calitatea :burnout:

post-1580-1234522159_thumb.jpg

post-1580-1234522174_thumb.jpg

post-1580-1234522182_thumb.jpg

post-1580-1234522190_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

genunchierele (le-am purtat vara trecuta, dar arata impecabil) 80 lei si rucsacul 160 lei.

barbie PM.....iar :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-44799-1234550288_thumb.jpg

 

Cizme TCX Sundancer water resistant lady:

Piele

Interni impermeabili

Branturi anatomice removibile

Talpa cu profil specific de dama

Inchidere cu fermoar lateral cu banda elastica

 

Masuri de la 35 la 42

 

 

pret: 124.20 euro in loc de 149 euro.

 

Pana la data de 30 Aprilie expedierea este gratuita in toata tara!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-44799-1234602440_thumb.jpg

 

 

Cizme TCX Sunray Gore-Tex lady

Piele pienofiore

Captusala: membrana in Gore-Tex

Protectii: maleolo, tibia si paraleva in poliuretan

Branturi: anatomice removibile

Talpa cu profil specific de dama

 

Masuri de la 35 la 42

 

pret: 149.20 euro in loc de 179 euro

 

Pana la data de 30 Aprilie expedierea este gratuita in toata tara!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va rog mult, ajutati-ma! :burnout:

Spuneti-mi daca stiti cumva de unde imi pot cumpara o geaca (piele, textil etc) cu protectii bune, dar nu ma trimiteti la reprezentante pt ca de acolo vin si sunt superscumpe.

sarutmana colega 0746697232 salopeta fuul protection pret super5oo 7oo piele 30% gorotex 70% si piele 90%si 10% gorotex culori rosu, galben, albastru ,CHILIPIR NOI NOUTE MADE IN ITALIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va rog mult, ajutati-ma! :burnout:

Spuneti-mi daca stiti cumva de unde imi pot cumpara o geaca (piele, textil etc) cu protectii bune, dar nu ma trimiteti la reprezentante pt ca de acolo vin si sunt superscumpe.

0746697232noi combinezoane italia culori sosu galben abastru combinatii cu negru piele total cordura piele etc 5, 7 milioane lei vechi CHILIPIR 0746697232 PROTECTII TOTAL ...

 

Fetelor, va rog mult, ajutati-ma! ;)

Spuneti-mi daca stiti cumva de unde imi pot cumpara o geaca (piele, textil etc) cu protectii bune, dar nu ma trimiteti la reprezentante pt ca de acolo vin si sunt superscumpe.

0746697232 NOI COMBINEZOANE FULL PROTECTION CORDURA PIELE SI PIELE ITALIA NOI ,NOI, 5 MIL 7 MILIOANA VECHI

 

Fetelor, va rog mult, ajutati-ma! :agree:

Spuneti-mi daca stiti cumva de unde imi pot cumpara o geaca (piele, textil etc) cu protectii bune, dar nu ma trimiteti la reprezentante pt ca de acolo vin si sunt superscumpe.

0746697232 PIELE CORDURA PIELE PIELE FUUL NPROTECTION 5 7 MIL NOI NOUTE ITALIA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna...I need help..

nu gasesc sa cumpar geaca cu protectie mica..xs e foarte mare pentru mine..si la toate magazinele mi-au zis sa imi fac pe comanda :laugh:

daca stiti ceva..please help me :crack:

 

 

cauta in louis. vezi ca au marimi si pentru copii sau marimi de dama mici..unele incep de la marimea 30 care e foarte mica..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0746697232noi combinezoane italia culori sosu galben abastru combinatii cu negru piele total cordura piele etc 5, 7 milioane lei vechi CHILIPIR 0746697232 PROTECTII TOTAL ...

 

 

0746697232 NOI COMBINEZOANE FULL PROTECTION CORDURA PIELE SI PIELE ITALIA NOI ,NOI, 5 MIL 7 MILIOANA VECHI

 

0746697232 PIELE CORDURA PIELE PIELE FUUL NPROTECTION 5 7 MIL NOI NOUTE ITALIA

 

DACA NE DAI SI POZE ..TE PUPAM.:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu in seama pe aici cu ceva de vanzare ca de a mea sotie nu s-a lipit mersul ca pasager.

 

 

 

Geaca textil SPIDI dama, protectii CE umeri si coate numarul XS, mesada windstopper si watherproof purtata de trei ori, practic noua 400 lei sau 90euro (pret magazin 670)

 

 

 

Manusi dama de vara SUOMY protectii carbon numarul xs purtate de trei ori, dar cu o descusatura la baza incheieturii pret 100 lei sau 25euro (pret magazin 250 lei)

 

 

Preturile nu sunt negociabile ele fiind deja aproape de jumatatea pretului din magazin. Contact Florin 0749 158 068 sau mess vf_daniel@yahoo.com

 

 

 

echipamentdevanzare006.jpg

 

echipamentdevanzare007.jpg

 

echipamentdevanzare003.jpg

 

echipamentdevanzare.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta in louis. vezi ca au marimi si pentru copii sau marimi de dama mici..unele incep de la marimea 30 care e foarte mica..

 

 

ok..merci mult

 

Ma bag si eu in seama pe aici cu ceva de vanzare ca de a mea sotie nu s-a lipit mersul ca pasager.

 

 

 

Geaca textil SPIDI dama, protectii CE umeri si coate numarul XS, mesada windstopper si watherproof purtata de trei ori, practic noua 400 lei sau 90euro (pret magazin 670)

 

 

 

Manusi dama de vara SUOMY protectii carbon numarul xs purtate de trei ori, dar cu o descusatura la baza incheieturii pret 100 lei sau 25euro (pret magazin 250 lei)

 

 

Preturile nu sunt negociabile ele fiind deja aproape de jumatatea pretului din magazin. Contact Florin 0749 158 068 sau mess vf_daniel@yahoo.com

 

 

 

echipamentdevanzare006.jpg

 

echipamentdevanzare007.jpg

 

echipamentdevanzare003.jpg

 

echipamentdevanzare.jpg

buna, poti sa imi dai niste dimensiuni la geaca..distanta dintre umeri si lungimea manecilor. Eu sunt foarte mica si de obicei xs imi e mare.

ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna, poti sa imi dai niste dimensiuni la geaca..distanta dintre umeri si lungimea manecilor. Eu sunt foarte mica si de obicei xs imi e mare.

ms mult

 

De indata ce ajung acasa o masor si iti spun. A mea sotie are 50 kg si 1,65(parca :crack: ) si este perfecta pentru ea. Manusile se pot coase la un croitor dar am preferat sa nu ascund problema, dupa care sa spun ca sunt ok.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite niste linkuri de la imbracamintea pt copii..sunt pe inaltime asa ca L e pentru cine are cam 164-170:

 

http://www.louis.de/_20b0500094ffcb4ae54d2...artnr_gr=208618

 

Ai mai multe culori. Nu ai spus insa ce fel de geaca vrei. Eu ti-am dat exemplu de una textila. Uite inca una:

 

http://www.louis.de/_20b0500094ffcb4ae54d2...artnr_gr=205268

 

Sau asta care are marimea de dama incepand cu 34:

http://www.louis.de/_20b0500094ffcb4ae54d2...artnr_gr=205900

 

Trebuie neaparat sa te masori si vezi ca dupa preturi pe pagina mai jos la un moment dat e un link catre niste tabele cu masurile lor si la ce marimi se potrivesc.

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok..merci mult

 

 

buna, poti sa imi dai niste dimensiuni la geaca..distanta dintre umeri si lungimea manecilor. Eu sunt foarte mica si de obicei xs imi e mare.

ms mult

 

 

Masurile sunt urmatoarele din cusatura in cusatura la umeri are 41 cm iar maneca din cusatura pana jos 54 cm asta dupa cat ma pricep eu la croitorie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca vara SPIDI dama, protectii CE umeri si coate numarul XS, mesada windstopper si watherproof purtata de trei ori (pasagera), practic noua 400 lei (pret magazin 670)

Manusile s-au dat. Multumesc

Preturile nu sunt negociabile ele fiind deja la jumatatea pretului de magazin. Contact Florin 0749 158 068 sau mess vf_daniel@yahoo.com

 

echipamentdevanzare006.jpg

echipamentdevanzare007.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca vara SPIDI dama, protectii CE umeri si coate numarul XS, mesada windstopper si watherproof purtata de trei ori (pasagera), practic noua 400 lei (pret magazin 670)

Manusile s-au dat. Multumesc

Preturile nu sunt negociabile ele fiind deja la jumatatea pretului de magazin. Contact Florin 0749 158 068 sau mess vf_daniel@yahoo.com

 

echipamentdevanzare006.jpg

echipamentdevanzare007.jpg

florin, ai PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ravenitza ,te pup ca te vad jos in bara. zar'na ca m-ai directionat unde trebuie( acum sa speram ca o sa-mi si vina)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

 

super oferta de primavara!!!!!!!!!!

 

post-44799-1234372819_thumb.jpg + post-44799-1234372827_thumb.jpg

 

geaca + pantalon numai 139 euro in loc de 235euro!!!

 

pentru informatii: PM sau fabio75t@libero.it sau mess fabio75t

 

ciao Fabio

 

 

Revin cu o noutate: producatorul a acceptat sa imi faca la comanda si masura XXS si fara nici o majorare de pret.

 

Ciao Fabio

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...