Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

Fetelor, va rog mult, ajutati-ma! :hug:
Spuneti-mi daca stiti cumva de unde imi pot cumpara o geaca (piele, textil etc) cu protectii bune, dar nu ma trimiteti la reprezentante pt ca de acolo vin si sunt superscumpe.

 

L.E by Crazy-devil.

 

Folositi topicul asta si pentru bursa de vanzari/cumparari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fetelor, va rog mult, ajutati-ma! :lol:

Spuneti-mi daca stiti cumva de unde imi pot cumpara o geaca (piele, textil etc) cu protectii bune, dar nu ma trimiteti la reprezentante pt ca de acolo vin si sunt superscumpe.

 

 

 

vezi pe www.louis.de sau mai cauta prin magazine...oricum o geaca de piele cu protectii sub 5 milioane nu exista,iar de textil sub 2 milioane nici atat. nu prea ar fi bine sa te zgarcesti la echipament...,mai bine stangi din...dinti o perioada si faci rost de o suma mai mare sa-ti iei ceva ca lumea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va rog mult, ajutati-ma! :lol:

Spuneti-mi daca stiti cumva de unde imi pot cumpara o geaca (piele, textil etc) cu protectii bune, dar nu ma trimiteti la reprezentante pt ca de acolo vin si sunt superscumpe.

Buna,am un prieten care se ocupa de vanzare echipament,eu mi-am cumparat de la el tot ehipamentul(super ieftin si de buna calitate)id lui este : jsn_metz99,poti sa-i spui ca eu ti-am dat id,si o sa fie ok. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,am un prieten care se ocupa de vanzare echipament,eu mi-am cumparat de la el tot ehipamentul(super ieftin si de buna calitate)id lui este : jsn_metz99,poti sa-i spui ca eu ti-am dat id,si o sa fie ok. :D

Hehe!!! Bravo!!! Si eu tot de la el am cumparat.Super tipul! Jos palaria!

Recomand cu mare incredere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi pe www.louis.de sau mai cauta prin magazine...oricum o geaca de piele cu protectii sub 5 milioane nu exista,iar de textil sub 2 milioane nici atat. nu prea ar fi bine sa te zgarcesti la echipament...,mai bine stangi din...dinti o perioada si faci rost de o suma mai mare sa-ti iei ceva ca lumea .

Am fost si la louis, dar nu se aduc decat la comanda, dureaza aproape 1 luna, plus ca fara proba risc sa imi cumpar ceva care nu imi vine bine :welcome: . Nu vreau sa ma intelegi gresit, sunt constienta de importanta calitatii la echipament, dar la Honda este in jur 12 mil o geaca de piele! :crack:

Eu dispun doar de vreo 7-8 mil.

Daca auzi ceva....

 

Buna,am un prieten care se ocupa de vanzare echipament,eu mi-am cumparat de la el tot ehipamentul(super ieftin si de buna calitate)id lui este : jsn_metz99,poti sa-i spui ca eu ti-am dat id,si o sa fie ok. :D

Super, dar ai cumva si un numar de telefon pentru o cale mai rapida de comunicare? Evident, daca se poate si nu il deranjeaza.

Multumesc mult pentru informatie :thanks:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pisi, geaca poti sa o probezi in magazinele de aici. pur si simplu intri si faci o proba, iti afli marimea, apoi dai comanda de afara. :D

 

eu de exemplu mi-am comandat o pereche de manusi de la judas, de care sunt tare mandra si bucuroasa ca imi vin bine. aveam probleme cu marimea, nu mi-am gasit nimic pe masura mea. cu restul echipamentului intentionez sa fac la fel. bafta la cumparaturi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ pisi..... de pe louis de acolo este ca un fel de program, este un tabel in care tu te masori. iti arata acolo unde tree sa te masori si vezi marimea care iti vine... xxl-s-ls etc etc etc. cum iti doresti tu. lafel si cu incaltamintea. sunt geci vanuci la 170-200 euro. si tot asa. depinde de ce vrei tu.

 

numai bine de la iasi :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elp,elp, eeeeeeelp!!!!!

 

eu nu prea ma pricep, abia am aparut si cred ca am o mica problema... cizmele de viteza sunt bune pentru o motocicleta de strada???? :bounce:

...ma gandesc la varianta...nu! imi dati dreptate?

 

10X!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elp,elp, eeeeeeelp!!!!!

 

eu nu prea ma pricep, abia am aparut si cred ca am o mica problema... cizmele de viteza sunt bune pentru o motocicleta de strada???? :bounce:

...ma gandesc la varianta...nu! imi dati dreptate?

 

10X!!

 

Si raspunsul este.. da ! :baldy: Cizmele de viteza sunt cele de strada, si da, se preteaza la modelul tau de motocicleta (F 650 CS daca citim noi bine). Trebuie sa te uiti doar la nivelul de protectii pe dcare vrei sa il aiba cizma. Cizme de circuit (Track) sau mai 'cu picioarele pe pamant' (Sport Riding/ Street Riding) - adica cat de rigide vrei sa fie.

 

Spor la cumparaturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si raspunsul este.. da ! :baldy: Cizmele de viteza sunt cele de strada, si da, se preteaza la modelul tau de motocicleta (F 650 CS daca citim noi bine). Trebuie sa te uiti doar la nivelul de protectii pe dcare vrei sa il aiba cizma. Cizme de circuit (Track) sau mai 'cu picioarele pe pamant' (Sport Riding/ Street Riding) - adica cat de rigide vrei sa fie.

 

Spor la cumparaturi

 

:bounce: 10X!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu nevoie de un costum din piele, marime f mica xs, s, depinde de marca. cine ma poate ajuta sa-mi aduca??? pana acum nu am gasit decat de la suomy geaca batgirl si alte cateva modele...si cam atat.

as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta.

ms anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu nevoie de un costum din piele, marime f mica xs, s, depinde de marca. cine ma poate ajuta sa-mi aduca??? pana acum nu am gasit decat de la suomy geaca batgirl si alte cateva modele...si cam atat.

as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta.

ms anticipat.

 

 

 

Inceraca la Luis marca Vanucci au si xs si esuper marca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Eu am un costum - combinezon nou de vanzare, din piele, cu protectii, foarte bun si frumos. Se poate vedea la Vanzari- echipamente. Este FLM, de la Polo

Editat de lexandra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Eu am un costum - combinezon nou de vanzare, din piele, cu protectii, foarte bun si frumos. Se poate vedea la Vanzari- echipamente. Este FLM, de la Polo

 

da si tu link

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,am un prieten care se ocupa de vanzare echipament,eu mi-am cumparat de la el tot ehipamentul(super ieftin si de buna calitate)id lui este : jsn_metz99,poti sa-i spui ca eu ti-am dat id,si o sa fie ok. :rusinica:

 

merci laura,esti o dragutza ! :D

:cheers: :finger:

 

Hehe!!! Bravo!!! Si eu tot de la el am cumparat.Super tipul! Jos palaria!

Recomand cu mare incredere.

 

Cris, merci ! :hug: pe unde te ascunzi? nu te-am mai "vazut" de o vesnicie :hug:

 

:cheers: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

am si eu nevoie de un costum din piele, marime f mica xs, s, depinde de marca. cine ma poate ajuta sa-mi aduca??? pana acum nu am gasit decat de la suomy geaca batgirl si alte cateva modele...si cam atat.

as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta.

ms anticipat.

 

Poate te pot ajuta eu :lol:

Vezi semnatura mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetelor - poate ma jutati si pe mine...pls

un croitor care sa poate stramta o jaka de piele + pantaloni de piele nu stiti prin bucuresti?

ca jaka mai merge cum mai merge - da' pantalonii cad de pe mine cu totul :lol:

mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai stramtatul asta nu afecteaza si pozitionarea protectiilor? :lol: nu te-as sfatui, sincer, mai bine sell si buy smaller shit, parerea mea.

 

za best :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai stramtatul asta nu afecteaza si pozitionarea protectiilor?

 

n-au treaba protectiile - a mai fost stramtata odata : ) - dar nu suficient pt mine...

hai ca sigur mai sunt fete care si-au stramtat pantaloni... dar unde?? :lol:

am fost la un croitor si zicea ca el nu poate, ca e prea groasa pielea si trebuie nushce ace mai speciale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...