Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

De vanzare costum TSCHUL negru marimea 38, impecabil...full protectii, slidere...costumul e cumparat de la Norbert sau id de pe motociclism NiCo1713 (jsn_metz99)...l-am achizitionat pe 2 decembrie...deci nu am apucat sa il port pt ca a venit vremea rea.

si o pereche de manusi de piele noi noutze cu eticheta

post-17051-1201279343_thumb.jpg

post-17051-1201279447_thumb.jpg

Editat de rosalynda_1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De vanzare PANTALONI FLM AIR MESH marimea M, noi, cu eticheta, pret 80 EURO, pretul de pe net in Germania...deci nu mai platesti transportul in Ro.

http://www.polo-motorrad.de/product/139658...tdetails.0.html

0730.380.471

post-22113-1201445972_thumb.jpg

post-22113-1201446014_thumb.jpg

Editat de Barbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cizme piele Akito marimea 39~40

(pe ele scrie 41, dar sunt mici)

Arata impecabil, ca noi, au intarituri, protectii glezne

150 lei (transport inclus) / Bucuresti reducere

 

YM! la profil

O745.OO.88.27

post-19831-1201894300_thumb.jpg

post-19831-1201894306_thumb.jpg

post-19831-1201894320_thumb.jpg

post-19831-1201894328_thumb.jpg

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca NOLAN este luata in mai si purtata pana in iulie (cand am luat un open, ca nu se mai putea cu caldura!). Masura S (55-56 cm), o vand ptr. ca s-a cam largit si acum se misca pe cap cam tare, deci merge ptr. cineva care poarta M probabil. In plus ...vreau si eu o casca de chopper...!

 

Pret: 250 RON

 

post-17655-1202308238_thumb.jpg post-17655-1202308319_thumb.jpg post-17655-1202308416_thumb.jpg

 

Geaca este din piele groasa, marca Highway, purtata tot cateva luni (din mai pana in iulie, cand mi-am luat geaca textila).

Masura: 38 (fete) - dar e unisex, merge si ptr, un baiat mai subtire

 

Pret: 300 RON

 

post-17655-1202308494_thumb.jpg

 

* Tel.: 0724-359.258

 

P.S. preturile sunt usor negociabile:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare PANTALONI FLM AIR MESH marimea M, noi, cu eticheta, pret 80 EURO, pretul de pe net in Germania minus 10 EURO bonus de la mine.

http://www.polo-motorrad.de/product/139658...tdetails.0.html

0730.380.471

PRET NOU 70 EURO!

post-22113-1202471329_thumb.jpgpost-22113-1202471341_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manusi ProBiker , de iarna, marimea XS, purtate o singura data.

Pretul : 50 RON

 

post-7245-1196969663_thumb.jpgpost-7245-1196969680_thumb.jpg

 

Tel: 0744148182

bubucaty,stiu ca e cam tarziu,dar mai ai de vanzare manusile acelea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, daca cele XS de la Caty sunt prea mici, am eu unele identice, noi noute, marimea S. Acelasi pret! :what:

mercic mult,Strumfuadi!Daca nu obtin un raspuns de la Bubucaty cu siguranta,am sa apelez la tine :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bubucaty,stiu ca e cam tarziu,dar mai ai de vanzare manusile acelea?

Le-am dat, anuntul a fost pus de ceva vreme, imi pare rau.

 

Vorbeste cu strumfu pentru manusile lui, le-am incercat si eu, pot sa-ti spun ca sunt f calduroase si au si protectii cum trebuie, din pacate nu mi-au venit ca si masura.

 

Si daca totusi nu-ti vor veni ale lui Strumfu, nu te grabi , asteapta sa vina SMAEBUL ( 15 - 16 martie ) , ai sa vezi acolo oferta atractiva de manusi, dar nu numai. :what:

 

Bafta Roxana !

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le-am dat, anuntul a fost pus de ceva vreme, imi pare rau.

 

Vorbeste cu strumfu pentru manusile lui, le-am incercat si eu, pot sa-ti spun ca sunt f calduroase si au si protectii cum trebuie, din pacate nu mi-au venit ca si masura.

 

Si daca totusi nu-ti vor veni ale lui Strumfu, nu te grabi , asteapta sa vina SMAEBUL ( 15 - 16 martie ) , ai sa vezi acolo oferta atractiva de manusi, dar nu numai. :kiss:

 

Bafta Roxana !

Multumesc,Caty.Am sa apelez la Strumfu'...,sper sa-mi vina pt ca si eu sunt cam micuta.Deci Strumfule,ce ziceai de manusile alea? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooooo, fetele, singurele echipamente moto gandite special din perspectiva mentalitalii feminine (neintelese nici de marel Freud) sunt I. C. O. N. Punct!!

 

Ce va chinuiti cu jafurile astea penale de ciubote Akito, casti grele si naspa la vant, Nolan si alte ciurucuri de la Louis.

 

Get real, girls :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooooo, fetele, singurele echipamente moto gandite special din perspectiva mentalitalii feminine (neintelese nici de marel Freud) sunt I. C. O. N. Punct!!

 

Ce va chinuiti cu jafurile astea penale de ciubote Akito, casti grele si naspa la vant, Nolan si alte ciurucuri de la Louis.

 

Get real, girls :kiss:

 

Louis vinde foarte multe branduri bune si foarte bune dar si multe accesibile si totusi decent de bune (poate nu are chiar toata lumea buget de ICON). Te-ai uitat cumva prin catalogul lor de 1000 de pagini inainte sa te afli in treaba? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooooo, fetele, singurele echipamente moto gandite special din perspectiva mentalitalii feminine (neintelese nici de marel Freud) sunt I. C. O. N. Punct!!

 

Ce va chinuiti cu jafurile astea penale de ciubote Akito, casti grele si naspa la vant, Nolan si alte ciurucuri de la Louis.

 

Get real, girls :kiss:

 

Tin sa te contrazic nitel! Am probat ICON si multe alte branduri care se vand si pe Louis dar niciun costum nu se aseza pe mine asa cum numai Dainese stie s'o faca :) Pt mine Dainese e de TOP! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Asa cum ziceam, ma simt cel mai bine in Dainese si am ramas fidela marcii.

Iata si costumul ( Dainese Yu Lady Div) care l-a inlocuit pe anteriorul :P

 

 

Haules baules !!!!!!! :) Ce mai femeie, ce mai costumas, ce mai .......ura !

Sa-l stapanesti sanatoasa si sa te ,,arati,, cat mai des , ca ai ce arata ! Cum te simti in el ? E ceea ce-ti doreai ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haules baules !!!!!!! :) Ce mai femeie, ce mai costumas, ce mai .......ura !

Sa-l stapanesti sanatoasa si sa te ,,arati,, cat mai des , ca ai ce arata ! Cum te simti in el ? E ceea ce-ti doreai ?

Multumesc pentru complimente Caty! :D

Cum ma simt in el? Nu am cuvinte. Este altfel de piele, mult mai moale si extrem de comoda.

Da, este exact ce-mi doream. :P

Acum abia astept sa scoata Adi hondita de la iernat :)

 

Foarte misto Yulady, ma tot uit si eu la el de anul trecut, dar varianta pe alb :jump:

 

Da, si pe alb este foarte frumos dar cam pretentios de intretinut zic eu.

Si eu am fost cu ochii pe el (adica pe site) mult timp :haha:

Acum ma bucur ca am reusit sa-l achizitionez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am luat anu” trecut de la motorteam manusi-cea mai mica masura XS Lady de la Spidi,astea 100% sigur ti-ar fii bune ,ca si eu am mainile f mici si de la alte firme ,chiar si XS imi erau mari.

am dat in jur de 2,3 mil parca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...