Sari la conținut

Firme...recomandari?


Bob
 Share

Postări Recomandate

ar fi o idee. numai ca eu planuiesc pentru mai la iarna. atunci cad mai mult preturile la nemtzi. oricum tinem legatura.

 

am o curiozitate...cu enduro se poate merge pe zapada?  :)

in principiu da... si daca vrei sa fii sigur, ktm a scos o mica jucarioara cu senila in spate si un fel de schiu in fata... am vazut-o intr-un motolife.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :angry: :angry: apoi o sa-mi doresc sa fie mereu iarna...eventual ma si mut prin alaska pe undeva...

 

ma gandeam asa ca idee...daca nu aluneca mai rau decat un speed...

adica daca ai nevoie sa tragi o fuga pana la facultate cu el si inapoi pe strada...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in principiu da... si daca vrei sa fii sigur, ktm a scos o mica jucarioara cu senila in spate si un fel de schiu in fata... am vazut-o intr-un motolife.

serios??ai vazut tu pe respectivul utilaj scris ktm pe undeva?nu te lasa furat de eventuala asemanare de culori.respectiva caselnita se cheama snowhawk si e facut de o firma....canadiana!!!motolife sucks as usual.dracia e destul de misto, dar consuma ca porcu(motor 2t facut de rotax de 750cmc), si am inteles ca merge misto doar pe zapada neatinsa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah deci stiu sa fac diferenta dintre un snowmobil si ce am vazut...

snowhawk-ul e pt mofturi, curse si smen-uri....

ala era intr-un articol micut, scris pe benzile alea verticale de la "stiri" sau cum ii zice si avea poza(un fel de moto cu senila in spate si schiu in fata).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brothers...v-twin stie ce spune....DA,KTM a facut o moto cu senila p spate s i cu un fel de ski p fata...si o rugaminte.........nu mai spuneti ca motolife e de cacao...macar din respect pt ceea ce se straduiesc sa faca........PACE !

 

 

Si totusi.....parerea mea de incepator e ca tot KTM-ul ramane tatic..."u can fix it anywere in the world".....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...