Sari la conținut

Accident - Iesirea Din Costinesti


sixx
 Share

Postări Recomandate

Azi pe la 6 plecam spre Bucuresti. La iesirea din Costinesti erau mai multi baieti cu motoare, o masina de politie, un SS care parea foarte avariat pe partea dreapta a drumului si la cativa zeci de metri mai departe (pe cealalta parte a drumului) victima, care cred ca era femeie, pe jos. La inca, cativa zeci de metri, era masna de pompe funebre. Purta echipament complet din cate am vazut. N-am stat pe acolo mai mult.

Trist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 230
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Toata lumea se grabeste cand pleaca de la mare. Ieri ma intorceam acasa(eram cu masina)era super aglomerat pana la iesirea pe autostrada soarelui, iar cativa motociclisti depaseau pe stanga ca nu venea nimic din fata, iar 1 cu un chopper pe dreapta unde era coloana de masini si cam tare se ducea, doamne fereste deschidea unu usa de cald si il arunca de nu se vedea(masinile erau oprite in linie asa coada mare era. Ma rugam sa nu se intample nimic, pentru ca nu voiam sa vad un accident moto, si nici atat nu voiam sa vada mama sau tata sa inceapa sa-mi faca morala despre ceea ce se poate intampla.

Sper ca e ok motociclistul:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-zeul sa-l ierte! Era ROBERT TXA, pentru cei pasionati de fenomenul automobilistic, o figura binecunoscuta.

nu se poate! :moto: esti sigur?nu pot sa cred k este vb despre robert :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este pentru prima data cand dau cu RIP-ul pe forumul asta. il stiam pe robert de foarte multi ani, am facut multe afaceri impreuna si am vorbit cu el chiar cu cateva zile inainte de nenorocire.

 

asta e fratilor.... deschideti bine ochii ca nu se stie cand ne suna ceasul

 

:moto:

 

AMA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil..... nu-mi vine sa cred ... il stiu pe Robert de ani buni de cand ne alergam cu ursuletii (BMW) prin Bucuresti.... nu-mi vine sa cred ca nu mai e printre noi....

 

Era un sofer foarte bun ... avea reflexe foarte bune si la cata experienta avea in trafic ma intreb cat de brusc sa ii fi aparut pericolul incat sa nu il intuiasca.....

 

 

Sa ii fie tarana usoara ....

 

 

Bogdan (buzoianu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://antena3.ro/Doi-motociclisti-au-muri..._34749_ext.html

El a plecat dis-de-dimineață din Mangalia, însoțit de alți prieteni tot cu motociclete. Ei spun că bărbatul mergea cu viteză foarte mare, iar la un moment dat a pierdut controlul motorului Âşi s-a prăbuÂşit. Nimeni nu îÂşi explică ce s-a întâmplat pentru că Âşoseaua era liberă. Tânărul a murit pe loc. El avea permis de conducere de numai un an de zile. La sfârÂşitul săptămânii urma să se căsătorească cu femeia care îi dăruise un copil în urmă cu patru luni.

 

D-zeu sa-l ierte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...