Sari la conținut

Lepsa In Weekendul Asta?


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Foarte frumoase pozele. Buna treaba !!! Trebuie sa te sun cand mai plec pe undeva, pe langa compania de exceptie mai faci si poze de vis. Nici nu mi-am dat seama cand ai facut asa de multe, mai ales ca vorbeai tot timpul. :baldy:

 

Esti tare man :lol:

 

 

 

Era sa uit: cine mai vrea cateva poze id-ul meu pe mess este acelasi ca pe forum :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nota 100 pentru zousa si tatal ei .

mai rar asa oameni iar locati este perfecta.

eu acolo ma duc de acum incolo

 

sa nu se intelega ca restul grupului nu i de nota 10

 

:bounce:

 

dar eai si tatal ei au fost gazde perfecte,personal ma simt dator ca in loc sa fie "musafir " ca noi ea a fost mai mult gazda

 

poze maine :

 

btw..pt cei care v ati intors pe acelasi drum..cu exceptia a 1 km - 2 care erau mai cu gropi , (dar era ok pt orice motor din grup ) , durmul pana la tg secuiesc era ok. Si plin de masini, parca eram pe dn1 :baldy:

nu uitati ca mai avem drumuri de facut impreuna, cei care ati promis sa nu uitati:)

 

multumec inca odata si sunt onorat ca v am cunoscut

Nu am uitat ce am promis, iti postez un link pentru a te enerva pina reusim sa ajunge acolo.

http://www.latraian.ro/images/poze/relaxare.htm

Am discutat aseara si cu restul grupului si ne-am gindit sa mergem dupa jumatatea lui septembri pentru a elimina micile inconveniente (tintari, concedii, etc.).

 

P.S. Totusi cred ca ma voi incumeta la o iesire in delta in 14-15 iulie, daca vreti sa mergem in aceasta perioada dati un semn sa pot face rezervarile.

 

 

cine are pozele cu castile de la cascada va rog mult postatile si voi ca sunt tare curios cum au iesit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare, mai vreau. Multumesc tututor, super gasca. Zuza mii de multumiri tie si tatalui tau pentu gazduire, facut gratar, cafeaua de dimineata. Cred ca trebuie sa mai mergem si tu cu tatal tau sa stati la odihna iar noi ceilalti sa ne ocupam de tot.

 

O sa puna foxbat si pozele facute de mine dar pana atunci sa-l multumesc pe gacsenior

post-10477-1183372484_thumb.jpg

post-10477-1183372554_thumb.jpg

post-10477-1183372615_thumb.jpg

Editat de el e
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare, mai vreau. Multumesc tututor, super gasca. Zuza mii de multumiri tie si tatalui tau pentu gazduire, facut gratar, cafeaua de dimineata. Cred ca trebuie sa mai mergem si tu cu tatal tau sa stati la odihna iar noi ceilalti sa ne ocupam de tot.

 

hm..vezi la ce te bagi :bounce:

 

am pus si pozele tale pe web( linkul mai sus )

 

super

 

vezi ca vineri e ..obzor , am pus si harta :baldy: asa ca fugi dupa acte sa poti iesi

 

thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce am vazut pozele facute de voi si brusc mi-am amintit fiecare momentel din aceasta excursie. :bounce: Am sa pun si eu cateva , restul vor putea fi vazute in albumul mai sus mentionat.

Nota 10 baieti si fete ! Drum bun in viitoarele voastre excursii , faceti in continuare poze, am sa va urmaresc de la distanta :baldy:

 

Aveti grija de voi !

post-7245-1183376110_thumb.jpg

post-7245-1183376265_thumb.jpg

post-7245-1183376315_thumb.jpg

post-7245-1183376379_thumb.jpg

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: A fost o iesire super, sper sa mai avem ocazia sa iesim tot in aceasta formatie, m-am distrat superrrrrr. Tin sa va multumesc pentru cele doua zile de relaxare. :bounce:

 

 

multumim :lol:

si in fine, ultimele poze, de la caty

 

urcateeeee

 

 

http://picasaweb.google.co.uk/1100master/L...key=yI66dWN5Ivo

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ati trecut din targu secuiesc pana la lepsa fara probleme cu motorete mai "sport" ?

 

 

ne mai "domnim "mult?poti sa folosesti persoana a II a singular:)

 

eu am trecut singur ca ceilati s au speriat :bounce: iar SLR ul nu i chiar sport .

 

oricum si cu motoare mai carenate se trecea fara probleme,doar ca mai incet .

drumul era uscat dar pe vreme mai urata cred ca i un calvar ( se vedeau urmele de la furtuna anterioara si nu erau prea ....incurajatoare )

si toata bucata mai grea este e 10 - 15 km ..asa ca treci repede de ea:)

bine, daca vrei cu hayabusa o sa ti rupa mainile ca e panta si o tii tu pe ea, nu ea pe tine ca pe drum intins dar .atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce viteza sa mers?

 

 

nu vrei sa stii

:bounce:

la dus s au facut cam 6 - 7 ore :baldy:

 

cam la fel si la intors

 

 

eu am mersc cu max 110 in depasiri si 80 - 95 constant

 

prin sate etc --aprox 1 /2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: bine ca ati fost ok

 

poate data viitoare i mi rezolv din timp cu programul si ma alatur si eu grupului

 

ai sansa sa te revansezi weekedul asta la Obzor :bounce:

 

am deschis alt topic :0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce viteza sa mers?

 

 

daca se mergea cu 100kmh constant eu ma declaram multumit.

Problema a fost cu pauzele . Prea multe si prea dese , asta m-a obosit pe mine super tare.

 

Viteza mea intre :90-120kmh la drum lung, m-a mancat pe unele portiuni si i-am dat si putin mai tare.

 

Cel mai fain a fost pe serpentine, unde am incercat sa invat sa franez , sa schimb viteze si sa ma inclin.

De la Buzau grupul s-a intors in Bucuresti , iar eu am decis sa o iau spre Brasov. Drum impecabil, fara vaci cai carute , masini putine... imi pare rau ca nu aveam cauciucuri mai bune...mai aveam cativa cm si puneam genunchiul pe asfalt :bounce:

 

Pentru mine Buzau - Brasov - Predeal a fost cel mai fain drum din tot traseul asta pentru ca am mers in ritmul meu , o leaca mai "sportiv", l-am facut pe tot dintr-o bucata pana am ramas fara benzina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Viteza mea intre :90-120kmh la drum lung, m-a mancat pe unele portiuni si i-am dat si putin mai tare.

 

 

Putin mai tare !?! Pai am trecut eu cu 190 pe langa tine si cred ca aveai si tu peste 160 :lol:

Sau ti-e frica sa nu-ti auzi vorbe pe forum cum ca esti d-aia satanisti si donatori de organe :bounce: :baldy:

 

 

 

 

PS - a fost super, toti au fost rideri calculati si au mers in limita bunului simt. Vorbesc de limita de sus, bineinteles :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uufff... ce ciuda mi-e ca nu am putut veni si eu cu voi! :baldy: (culmea este ca o sa ajung si eu la Lepsa in acest weekend pentru un minunat teambuilding :bounce: )

 

Pentru datile viitoare, o sa ma mobilizez, ca sa nu mai citesc apoi pe forum si sa imi para rau ca nu am fost si eu! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uufff... ce ciuda mi-e ca nu am putut veni si eu cu voi! :baldy: (culmea este ca o sa ajung si eu la Lepsa in acest weekend pentru un minunat teambuilding :bounce: )

 

Pentru datile viitoare, o sa ma mobilizez, ca sa nu mai citesc apoi pe forum si sa imi para rau ca nu am fost si eu! :lol:

 

 

te duci cu motorul in team building? hai ca ar fi super tare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...