Jump to content

Un salut de la Galati!

Recommended Posts

Personal imi suna a Prodigy, insa am un lapsus cu numel melodiei. O mai caut prin server :D

Aseara mi a reusit primul endo .. E adevarat ca ai impresia ca te ridici o gramada .. mi s a parut ca o sa vina motorul peste mine .. Am luat piciorul d p scarite, dar din fericire nu am cazut.. Super misto .. Lumea era speriata de cutremur si eu faceam stoppie-uri .. :D..

Oricum.. faptul ca am carenele distruse, ma indeamna sa incerc cat mai mult .. sper sa ma obisnuiesc si sa ma ridic cat mai mult.. Sfaturi si Profesori sunt bineveniti .. :yikes:

da..SALUTARI DE LA GALATI !  ca asa e topicul :D ....multumesc mult baieti de aprecieri da nu e inca cazul de ``el maestro`` si alea alea :yikes:) nu e falsa modestie ...scuze ptr. poza fara casca dar a fost o exceptie pt poza , cine ma cunoaste stie ca sunt adeptul echipamentului poate chiar in exces . va multumesc inca odata de aprecieri si va astept sa ne jucam impreuna    ps: cine vrea sa invete ce stiu eu pana acum cu cea mai mare placere , ma bucur mult daca pot ajuta cu ceva sfaturi ! RIDE AMOUNG US ! ICON FROM THE STREET .

Respect

Guest Hairy Poker

apropos, auzisem ca este o scoala in buc. (ceva cu yamaha) care te invatza ce nu te-a invatzat "nea' Dobre", si sunt curios daca stie cineva despre ce e vorba acolo.... super interesat...

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...