Sari la conținut

Mihai Jack Daniels Ceata Banat Dnepr Cercul Polar


Postări Recomandate

:bigstar: bine zici!

ma bucur ca exista oameni care il cunosc personal pe acest Mihai.

pentru cei care nu il cunosc pe acest Mihai acest topic nu are pic de substanta pentru ca din punctul meu de vedere( adica al unui om care nu il cunoaste personal ) tot ceeea ce ii lipseste este ....Mihai.

oare 10 pagini au fost scrise numai de prietenii lui Mihai?

pana cand Mihai nu va scrie macar un SALUT imi mentin parerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ma bucur ca exista oameni care il cunosc personal pe acest Mihai.

pentru cei care nu il cunosc pe acest Mihai acest topic nu are pic de substanta pentru ca din punctul meu de vedere( adica al unui om care nu il cunoaste personal ) tot ceeea ce ii lipseste este ....Mihai.

oare 10 pagini au fost scrise numai de prietenii lui Mihai?

pana cand Mihai nu va scrie macar un SALUT imi mentin parerea.

 

 

 

 

Te obliga cineva sa citesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeam acum vreo 4 ani cu Mihai la telefon, si ii spuneam ca am pus pe forum poze de la Ploiesti, de la Motorrock, si ca sa intre sa vada ca sunt multe fotografii cu el si cu motocicleta lui. A ras, si mi-a spus... "Nu-ti mai pierde mai vremea cu forumuri si alte chestii... Ai motocicleta... Sunt multe locuri de vazut, asa ca nu mai sta degeaba la tastatura si iesi la plimbare..."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeam acum vreo 4 ani cu Mihai la telefon, si ii spuneam ca am pus pe forum poze de la Ploiesti, de la Motorrock, si ca sa intre sa vada ca sunt multe fotografii cu el si cu motocicleta lui. A ras, si mi-a spus... "Nu-ti mai pierde mai vremea cu forumuri si alte chestii... Ai motocicleta... Sunt multe locuri de vazut, asa ca nu mai sta degeaba la tastatura si iesi la plimbare..."

 

 

Si nu avea dreptate? :hug: Tot respectul pentru cei ca el! :D Boierule,avem si noi un specimen in Ploiesti,stii de cine vorbesc. :kiss: n-am gasit un saxofon.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis acest topic curios nevoie mare sa vad cum a fost o calatorie in Rusia. Cand colo, nici pomeneala de vreun jurnal de calatorie, cu poze.

Numai discutii despre Mihai si motocicleta lui. Toata lumea o lauda.

Si totusi, pt ce e atat de laudata motocicleta asta?

Eu o gasesc nepractica. Are un motor mare, puternic, dar garda la sol e f mica. N-are nici macar sa, ci o improvizatie, iar la pasager nici nu s-a gandit deloc. Putea sa-i faca macar un portbagaj. Cum stau bagajele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fac eu un gest si sa va povestesc cum a fost excursia lui Mihai. A fost super tare, a vazut locuri frumoase, si-a mai reglat motorul pe drum, are amintiri minunate, si sigur va sfatuieste sa facezi si voi drumul. Acum ca v-am lamurit, nu mai comentazi aiurea. Cine vrea sa il felicite pentru drum, bine, cine nu, sa isi vada de treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis acest topic curios nevoie mare sa vad cum a fost o calatorie in Rusia. Cand colo, nici pomeneala de vreun jurnal de calatorie, cu poze.

Numai discutii despre Mihai si motocicleta lui. Toata lumea o lauda.

Si totusi, pt ce e atat de laudata motocicleta asta?

Eu o gasesc nepractica. Are un motor mare, puternic, dar garda la sol e f mica. N-are nici macar sa, ci o improvizatie, iar la pasager nici nu s-a gandit deloc. Putea sa-i faca macar un portbagaj. Cum stau bagajele?

 

 

Draga Viorel,tind sa cred ca esti On Air.... :D In comparatie cu tine,Mihai este motociclist...

1-Despre faptul ca nu ai belit ocheanele la poze si nu ai citit vreun jurnal de calatorie,Mihai nu intra pe forum.

2-Cat despre neplacerile tale despre aceasta motocicleta,eu unul nu iti pot spune nimic..oricum nu ai intelege.

 

Numa´ bine! :kiss:

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

L am intalnit pe Mihai la Sibiu nu stiam cine era :ok: dupa care mi a povestit ce excursii a facut el cu niprul :cheers: bravo lui .io am nipru de la 18 ani si vroiam sa l intreb ce modificari a facut la motor ;) .

 

Dk voi stiti ceva sau puteti vb cu el sa mi spuneti si mie va rog :huh: .

 

vreau sa mearga si al meu ca al lui :huh: sau macar sa incerc sa l fac sa mearga asa de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 years later...
  • 3 years later...

Respect. :bigstar:

Ma simt nevoit sa va zic ca ma simt mic....mic de tot

 

Abia azi am dat de topicul asta. De acord cu bikertibi.

Topicul merita UP presupunand ca sint si altii care nu l-au citit (practic, nici nu are rost sa treci de prima pagina).

Sa pleci cu nipra si singur pe o distanta ca asta... Felicitari Mihai! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

vreau sa cred ca si eu sunt prietenul lui mihai! l-am cunoscut cu ceva vreme in urma...da,asa este,nu are cont pe acest forum! da,asa este,nu-i plac m.c. urile...in schimb,a fost la murmansk de doua ori,cu niprul! da, de doua ori! cand a oprit la mausoleul de la murmansk pentru poza,un rus a intors motocicleta ,s-a dus intins la mihai si i-a spus: "pe tine te stiu! ai mai fost aici acum doi ani!" ..il mai vazuse omul! :) pentru a doua calatorie la murmansk ,mihai a invatat limba rusa! pentru ca engleza nu l-a ajutat foarte mult la prima ! si a inceput sa cante si cu trompeta! da cu trompeta,aia care i-a adus numai belele cand a mers la intruniri si care pe el il face sa se simta minunat! si a mers si la o intrunire moto in ukraina,unde,cand s-a aflat povestea lui,a fost invitat si s-a si dus sa vada fabrica de motociclete...la el in sufragerie,pe unul din pereti este deltaplanul...nu a avut bani de un rembrandt!:) iar acum,s-a retras intr-un satuc pe langa herculane...mihai este un OM ,pe care nu ai cum sa nu-l indragesti! dixit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor . Sunt nou pe forum si de ceva timp pe sea . Ceva legat de topic sau ' am fost acolo' , atasez un link,

Sigur m-am dus cu gandul la 'baietii din Resita ' , erau sufletul intrunirilor :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...