Sari la conținut

Mihai Jack Daniels Ceata Banat Dnepr Cercul Polar


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator _Raul_

No comment !

Cine il cunoaste pe Mita stie si ce are in cap si ce fel de motociclist e! Cred ca e cel mai tare exemplu pentru cei care judeca un om dupa aparente.

Acum cateva zile am citit de isprava lui, ieri am citit topicul cu Cernobalul si drumul baietilor prin Ucraina, Moldova samd.

Pe de o parte invidios, pe de alta am inteles ca unii dintre noi (inclusiv eu ) o sa ramanem doar bikeri de duminica sau de internet (iar ma includ si aici). Nu o spun cu rautate sau ironie.

Daca vrei poti. Si punct.

Sunt alegerile fiecaruia dintre noi.

Profit insa de topic pentru a imi exprima respectele.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Ok, is mai greu de cap, deci din ce am inteles a ajuns la Cercul Polar pe Dnepr? (cea din poza?)

 

Dap :bounce: !

 

@ Popescu MihailRaul:"Acum cateva zile am citit de isprava lui, ieri am citit topicul cu Cernobalul si drumul baietilor prin Ucraina, Moldova samd."

 

unde pot gasi topicul / topicurile la care te referi mai sus?

 

Aici :

Tura Pripyat

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia acum am primit ceva poze de la Mihai. Mai bine mai tirziu...

 

post-17131-1184319530_thumb.jpg post-17131-1184319543_thumb.jpg post-17131-1184319561_thumb.jpg

post-17131-1184319571_thumb.jpg post-17131-1184319580_thumb.jpg post-17131-1184319596_thumb.jpg

:rusinica: bai vere, de ce trebuie neaparat poze cu coarne[ semnu' ala de doi lei].....zi-mi si mie ca eu nu stiu, si pina acu' am avut 7 motociclete....printre care si ural.....spun ca am avut 7 motorete ca sa nu va inchipuiti ca mi-am luat ieri motoreta....e o moda , ce e asta , stiu o gramada de motociclisti vechi care nu treaba cu asta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

:rusinica: bai vere, de ce trebuie neaparat poze cu coarne[ semnu' ala de doi lei].....

 

Ma Jenifer, ce naiba...Tu esti baiat ok si din cate am priceput ai o varsta. Stiu ca te deranjeaza simbolul ala - imi aduc aminte topicul lui Bizoo_n, in care puneai aceeasi problema, dar

 

HAIDETI SA RAMANEM ON-TOPIC !

 

Sa nu stricam topicul asta, ca e pacat !

:cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce a povestit Mihai,se pare ca Rusia este extraordinar de frumoasa.

Si cu oameni primitori!

A facut 10000 km in 3 saptamani!

Sa incerc sa-l conving sa faca un topic cu impresiile din calatorie,eu am ramas uimit

de cele povestite de el!

Extraordinar! Felicitari,Mihai,esti tare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UAU!

Absolut infricosator! cu asa Dnepr sa faci polul nord merita munti si campii intregi de respect!

Asta face ca unii dintre noi(inclusiv eu,adica MAI ALES EU :cheers: ) sa ramana uimiti de curajul si dragostea de motociclism de care dau dovada uinii dintre voi.

Sper sa auzim numai de bine si sa ne tineti la curent.

P.S. am citit si eu excursia nucleara si o fost foarte fain!Inca o data respect! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UAU!

Absolut infricosator! cu asa Dnepr sa faci polul nord merita munti si campii intregi de respect!

 

 

Colegule, nu confunda Polul Nord cu Cercul Polar...uite asa umbla vorba aiurea si dupa vreo 2 pagini de topic ajung unii poate pe alte planete cu Niprele... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a spus omu' ca e vorba de CERCU' polar, asa ca de ce te agitzi??? Ti-e pofta cumva si nu stii cum sa faci??? Sau mori de invidie... intreaba-l frate cum a facut, e muuuult mai simplu

 

Salutari de la Cercul Polar! Am fost la Murmansk. Siberia. Cool! Acum merg la Moscova. Dnepr rules!

Mihai Ceata Banat!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astfel de oameni te fac sa te simti mandru de tine pt faptul cum iti alegi prietenii!

mare om, mare caracter!

un motociclist adevarat, cum putini am cunoscut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...