Jump to content

Agent Livrari Pe Scooter - Part Time

Recommended Posts

Motoboom srl angajeaza pentru Bucuresti agent de livrari.

Job-ul este part-time, intre orele 14 - 20, si presupune livrarea cu scuterul (moped) de piese si accesorii moto la magazinele din Bucuresti.

Prezinta avantaj posesorii de cat. A sau B.

Pentru relatii: motoboom@gmail.com

Cu stima,

Motoboom srl

da si u mai multe de talii , cate zile salariu etc , io de ex am 2 zile pe saptamana cand nu pot de la 2 la 8 si nu prea shtiu cand sunt alea

Salut,

Cu toate ca este part-time, este nevoie de prezenta zilnica (dupa pra 14)! Ne pare rau.

as putea veni de la 16-16:30?...vin cu scuterul meu (125 cc)..am si A-ul daca aveti voi ceva mai "rasarit"...

Salut,

Daca era macar de la ora 14, poate mai mergea. Din pacate trebuie facute livrari incepand imediat dupa pranz, cand se deschid magazinele moto.

Cat despre scooter, avem scutere Peugeot cu care se face distributia, existand chiar posibilitatea ca acesta sa fie luat acasa din cand in cand (depinde de om).

Ah fir'ar daca avem scuteru' ala amarat functional :bounce:

Am A-ul si B-ul si acum sunt in vacanta :baldy:

Ah fir'ar daca avem scuteru' ala amarat functional :wave:

Am A-ul si B-ul si acum sunt in vacanta :lol:

Cristina, nu scuterul e problema, pentru job punem noi la dispozitie mijlocul de transport/livrare.

Ce facem insa cand incepe scoala!?

Mi-ar fi placut un astfel de job numai ca din pacate eu scap de obligatii la 3:30 pm.

Din pacate este prea tarziu. Majoritatea magazinelor moto deschid la 12, deci in jurul orei 14 trebuie sa incepem livrarile.

Este un job destul de interesant, persoana angajata ajunge sa cunoasca si sa fie cunoscuta de catre majoritatea comerciantilor moto din Bucuresti.

Mediu de lucru este dinamic, iar lucrul in firme "moto" poate fi extrem de interesant.

Daca avem candidaturi serioase putem transforma job-ul intr-unul permanend, adaugand si alte responsabilitati.

Cristina, nu scuterul e problema, pentru job punem noi la dispozitie mijlocul de transport/livrare.

Ce facem insa cand incepe scoala!?

Sunt la facultate si am un program destul de lejer :wave:

• 2 weeks later...

Buna ziua ma intereseaza pe mine jobul mai ales ca sunt pasionat moto....sunt student si urmeaza sa dau si la carnet....timp am si chiar si in timpul facultatii cred ca m-as descurca fara probleme jobul suna interesant pt ca vreau sa imi iau moto daca am noroc chiar pana la sfarsitul sezonului asta....deci daca indeplinesc conditiile astept un PM si discutam :rusinica: bafta

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

buna ziua... as fi sincer interesat, am 17 ani si am a1, si chiar imi doresc sa muncesc, se pot da mai multe detalii, pot sa vin zi de zi si ma incadrez si in intervalul orar stabilit de dumneavoastra

Guest DARK-RIDER-82

GRIJA MARE , CA LA TRAFICUL DIN BUCURESTI , POTI SA TE ACCIDENTEZI IMEDIAT... SAU NU MAI ZIC SA MORI... DIN CAUZA VREUNUI IMBECIL(POATE TAXIMETRIST...)

IAR LA 17 ANI.. NNU TE SUPARA , DAR TE RISTI TARE DE TOT...

chiar daca mergi cu scuterul de mult timp... inca nu raspunzi SINGUR de faptele tale :hug:

dupa 18 ani... sa vezi ce "atent" o sa fii :moto: (cum N-AM FOST EU... :D )

CIAO! :bounce:

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
Motoboom srl angajeaza pentru Bucuresti agent de livrari.

Job-ul este part-time, intre orele 14 - 20, si presupune livrarea cu scuterul (moped) de piese si accesorii moto la magazinele din Bucuresti.

Prezinta avantaj posesorii de cat. A sau B.

Pentru relatii: motoboom@gmail.com

Cu stima,

Motoboom srl

Anuntul este din nou valabil!

Asteptam CV-uri sau scrisori de intentie pe adresa de email

• 2 months later...