Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 815
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

inmormantarea va avea loc miercuri 08.07.2009 in selimbar la ora 12 cum se intra in selimbar din sibiu pe strada principala, orice motociclist care vrea sa-l insoteasca pe ultimul drum e binevenit! La ora 12 incepe slujba deci... pe la 11:40 ar fii ok sa ne intalnim

0754206025 e nr meu daca aveti nevoie de informatii

 

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-l odihneasca Dumnezeu :D

 

Domnul sa-l odihneasca in pace pe ELvis ca a fost un baiat bun si prietenos-pacat ca n-a apucat sa prinda un pic mai multa experienta si ne-a parasit atat pe noi cat mai ales familia lui si copilasul sau iubit din cauza unui taxist nenorocit de etnie rom (nu bautura) Acum nu putem decat sa-i uram o trecere usoara in lumea cealalta si Domnul sa-l aiba in paza si poate putem invata ceva noi cei ramasi din aceasta intamplare.

daca ar fi pe gratis, as rezolva eu vreo 10-15 de astia :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate elvis nu se mai poate face bine, a murit astazi dupamasa aproximativ pe la 6 ; la cluj

Dumnezeu sa-l odihneasca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

daca familia va fii de acord cu participarea motociclistilor la inmormantare o sa anunt data si ora pentru cei care vor sa il conduca pe ultimul drum

 

 

Dumnezeul sa-l odihneasca in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca!

 

aici stirea: http://www.tribuna.ro/stiri/eveniment/inmo...mbar-38452.html

 

P.S.: va rog sa cititi primele 2 comentarii de la acest articol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Editat de Deer T-Ace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(apropo de comentariile articolului sunt de acord cu cele legate de nepurtarea casti... )

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Si eu sunt de acord ca de fapt motociclisti care au venit acolo sunt un fel de ambasadori pentru moticiclisti. Cei care au venit in panaloni scurti, tricou si fara casca mai bine nu venea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa se odihneasca in pace!

 

Referitor la comentarii, inteleg ce spune lumea si sunt de acord. Nu mi se pare normal ca eu sa ma coc la semafor stand la rand cu masinile si altii sa vina in viteza sa ma sperie pana si pe mine care sunt pe moto; nici cu mersul in pantaloni scurti/fusta , maieu si fara casca nu am cum sa fiu de acord. Pe de alta parte din pacate exista printre noi si astfel de MOTOCICLISTI sau de conducatori de moto. Asa ca pana la urma isi au si ei rostul lor in acea coloana. De ce? Ca sunt si ei pe strada, fie ca noua celorlalti ne pasa sau nu. Si ei vor continua sa mearga astfel chit ca le facem noi morala sau ca ii lasam in pace.

Din pacate...:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...