Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 815
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cei din Adevarul au scris un articol foarte frumos

 

http://www.adevarul.ro/locale/sibiu/Motoci..._272973201.html

 

RIP :cheers: sa speram ca Âşoferul va plati cu varf si indesat, asa cum merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine il aduc pe Nicu acasa. Pe seara se va merge in priveghi. Cand vom afla locatia exacta, anuntam. Inmormantarea e vineri, dar nu stim ora. Anuntam cand stim ora. Corina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi vine sa cred!!..Parca traiesc un cosmar..Nu pot sa realizez ca Nick nu mai este..Ramas bun,prieten drag!!Sa pui o vorba buna si pentru mine la Dumnezeu,iar cand v-a fi sa ne vedem sa ma astepti cu o bere rece si o friptura bine prajita de peste pe care trebuia sa o servim in acest weekend ;) ..Tigarile ''Lucky'' le aduc eu...

Condoleante familiei(Laura,suntem alaturi de tine!!) si Asfalt uscat sus in Ceruri..Fie-ti tarana usoara,man!!! :cheers: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.Cand am citit despre teribilul accident m-am cutremurat, l-am compatimit pe baiat si pe intreaga comunitate moto Sibiana, cu cativa ma cunosc de pe la intruniri etc.

Nu stiam insa despre cine e vorba.

Vazandu-i poza cu cateva posturi in urma, am inghetat. Am realizat ca i-am strans mana in ultimele 12 ore ale vietii.

Dormi in pace suflet bland.

Multa putere familiei, prietenilor si cunoscutilor.

:cheers:

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara tuturor!

Multumim tuturor celor care au fost alaturi de noi si au adus un omagiu celui care a fost Nikc.

Inmormantarea va avea loc sambata 5 iunie la ora 13.00 in Sibiu, str. Semanatoarelor nr.13.

Maine 3 iunie spre seara Nikc o sa ajunga acasa si va asteptam pe toti cei ce doriti sa fiti prezenti.

 

Familia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu toate ca nu il cunosteam pe Nicu cand am ajuns la pagina 9 m-am intristat foarte tare ... prea multa lume care il iubeste pe acest Nicu ...... iar asta demonstreaza cine a fost in viata asta ...

 

 

Dumnezeu sa te odihneasca .......NICULE......si te implor ai grija de noi ....drum bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

now you are free like the wind! :cheers:

 

 

Nu l-am cunoscut pe Nicu, dar din posturile voastre pot sa-mi dau seama ca a fost un om cum putini mai exista...

Sa-i fie tarana usoara! :( ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....................................................................................................................................................................

......................................................................................................................................................................

Nik , dragul meu prieten ....................................nu voi sterge niciodata nr tau din agenda mea de telefon , pt ca pt mine vei fi plecat undeva in concediu pe 2 roti , si voi astepta cand te intorci sa ma suni , sa iesim impreuna la un chef .........................................................

.....................................................................................................................................................................

......................................................................................................................................................................

......................................................................................................................................................................

acum stau si ma uit la monitor si plang , si iar plang .........................................................................................

.....................................................................................................................................................................

.....................................................................................................................................................................

cu siguranta ne vom revedea mai devreme sau mai tarziu , si ca vezi ce chef incingem pe melodiiile AC - DC ..............

..........................................................................................................................................................................

..........................................................................................................................................................................

 

In seara asta vreau sa beau

Sa uit de-orice nevoi

Sa sparg paharul si sa zic:

Sunt acum, aici, cu voi

 

Nu stiu cat timp mi-a mai ramas

Dar vreau sa mi-l petrec

Cu voi care mi-ati fost alaturi

La bine si la greu

 

Si de-o fi si eu sa mor

Nu vreau sa va intristati

Sa cantati si sa jucati, pana-n zori...

Si daca din cand in cand

O sa ma primiri in gand

Voi fi aproape de voi

 

Inchin paharul si va spun:

Ii multumesc Celui de sus

Ca mi v-a dat prieteni buni

Si nu-s singur pe acest drum

Si de-o fi si eu sa mor

Nu vreau sa va intristati

Sa cantati si sa jucati, pana-n zori...

Si daca din cand in cand

O sa ma primiri in gand

Voi fi aproape de voi

Si de-o fi si eu sa mor

Nu vreau sa va intristati

Sa cantati si sa jucati, pana-n zori...

Si daca din cand in cand

O sa ma primiri in gand

Voi fi aproape de voi

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pacat,ca uneori si ingerii pazitori gresesc,dar sunt convins ca pe urma si ei regreta ca in momentul nenorocirii au clipit de 2 ori,dar din pacate e mult prea tarziu.Condoleante familiei si multa putere in aceste grele momente. :cheers: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...