Sari la conținut

Magazine Accesorii si Serviceuri moto


aleck
 Share

Postări Recomandate

chiar azi am fost cu Cristi la magazin si a montat Oliver sistemele de comunicare intre pasageri cu fir si cu bluetooth ... super tare, se aude super OK , se poate asculta si muzica :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 361
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

repsol :kick: ... zi-mi te rog ce preturi are la sistemele alea de comunicare ... sa ma scutesti de un drum, nu de alta da ii tare frig afara

N-o sa-ti para rau daca treci pe acolo.

 

Am fost ieri, desi nu m-am dus sa fac cumparaturi tot n-am plecat cu mana goala.

Ca un negustor bun ce se respecta Oli mi-a gasit si mie ceva. O chestie mica de plastic care sa-mi usureze plimbatu pe 2 roti si care mi-a marit raza de actiune cu 50%.

 

Danke.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

repsol :kick: ... zi-mi te rog ce preturi are la sistemele alea de comunicare ... sa ma scutesti de un drum, nu de alta da ii tare frig afara

 

Cel mai simplu este undeva la 50 euro dar merita sa mergi pana acolo sa vezi pentru ca sunt foarte multe de vazut

 

 

--- Mesaj completat în 16 Dec 2007 12:03 -------------

N-o sa-ti para rau daca treci pe acolo.

 

Am fost ieri, desi nu m-am dus sa fac cumparaturi tot n-am plecat cu mana goala.

Ca un negustor bun ce se respecta Oli mi-a gasit si mie ceva. O chestie mica de plastic care sa-mi usureze plimbatu pe 2 roti si care mi-a marit raza de actiune cu 50%.

 

Danke.

 

 

Chiar am zis ca te sun sa mergi sa vezi treaba aia ca am vazut si eu ieri dar zicea Oli ca treci tu pe acolo, chiar e o chestie tare faina :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

repsol :kick: ... zi-mi te rog ce preturi are la sistemele alea de comunicare ... sa ma scutesti de un drum, nu de alta da ii tare frig afara

yo nu`ti zic nimic :crack: .... mai bine treci pacolo :cheers: ca nu o sa`ti para rau :P poti sa si incerci castile pe care sunt montate dispozitivele :lol: ... dute numa tu pacolo :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut azi pe la magazinul Oliver, in iosia, arata excelent, si personalul este foarte amabil.

Marfa multa si de calitate, preturi ok.

Bafta multa, si s-o tina tot asa, asteptam sa se diversifice gama de servicii. :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este OK magazinul. ÂŞi eu am trecut pe la ei.

Nu am găsit nimic nou, dar merită să treceți pe la ei.

Este unic în Oradea. ÂŞi atitudinea băieților este de nota 10.

Prețurile sunt acceptabile.

:kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este OK magazinul. ÂŞi eu am trecut pe la ei.

Nu am găsit nimic nou, dar merită să treceți pe la ei.

Este unic în Oradea. ÂŞi atitudinea băieților este de nota 10.

Prețurile sunt acceptabile.

:kick:

ce inseamna 'nimic nou'? no offence

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce inseamna 'nimic nou'? no offence

 

Din echipamente se aduce o categorie mai accesibilă (mai ieftină).

De fapt băieții aduc produse mai necunoscute dar la un preț mai accesibil.

Noutate a fost pentru mine, magazinul din Kecskemet care face import de căÂşti Suomy pe care nu le-am probat niciodată înainte.

Nolan nu-mi place.

Noutate înseamnă pentru mine un echipament pe care nu am probat înainte, dar nu este chiar un brand necunoscut.

 

 

:kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este OK magazinul. ÂŞi eu am trecut pe la ei.

Nu am găsit nimic nou, dar merită să treceți pe la ei.

Este unic în Oradea. ÂŞi atitudinea băieților este de nota 10.

Prețurile sunt acceptabile.

:rolleyes:

 

la echipamentele HELD daca te uiti este mai ieftin la Oli decat in Germania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la echipamentele HELD daca te uiti este mai ieftin la Oli decat in Germania.

 

Nu contest acest lucru.

Mi-a plăcut Âşi mie magazinul, este super.

Iar ideea cu anunțurile mi se pare genial, în ungaria am mai văzut aÂşa ceva.

Sper să devină realitate Âşi ideea cu o cafenea lângă magazin.

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dac-o vedeti pe asta intr-un magazin, sa-mi spuneti si mie. As vrea s-o pipai.

 

Merci

 

Me too!!! Dar dacă este integrat într-o cască Futachi sau Povasonic psf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am fost si eu pe la magazinul lui Oliver :crack: să arunc o privire si ...am ramas plăcut surprins, e magazinul care oferă cea mai mare gama de produse din Oradea si poate din vestul țării : căsti,geci,pantaloni,cizme,protecții,mănuÂşi,underware pentru sezonul rece,cagule,viziere, uleiuri,filtre,crash paduri, numeroase accesorii, sisteme de comunicație, sistem de ungere automată a lanțului, pompă pt pneu,aparate de măsurat presiunea pneurilor, genți de rezervor, plase, soluție polish, Âşprei de lanț, Âşprei anticoroziv etc etc aaa era sa uit soluție de Âşters viziera.......... pt viziere clare Âşi .......viziere negre :crack: Âşi dopuri pt urechi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

un prieten fost mecanic la ducati in italia (bun, mie mi-a lucrat pe ceberica la pret bun si am fost multumit) si-a deschis service dotat cu scule performante (testere, elvator.......etc.. are si ceva pise si poate face rost la preturi bune) pe clujului 211 la fostul dacia service.

persoana de contact Cosmin 0747.348.253.

eu sincer am fost foarte multumin de cum a lucrat, si totus e bine ca incet incet avem de ales.

 

asfalt uscat

 

 

--- Mesaj completat în 01 Feb 2008 12:51 -------------

un prieten fost mecanic la ducati in italia (bun, mie mi-a lucrat pe ceberica la pret bun si am fost multumit) si-a deschis service dotat cu scule performante (testere, elvator.......etc.. are si ceva pise si poate face rost la preturi bune) pe clujului 211 la fostul dacia service.

persoana de contact Cosmin 0747.348.253.

eu sincer am fost foarte multumin de cum a lucrat, si totus e bine ca incet incet avem de ales.

 

asfalt uscat

 

propo am uitat cel mai important lucru a adus aparat de echilibrat si nu va mai tb sa mai dam o caruta de bani la singurul service care are echilibrare pt bike uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
:burnout: hah......daca era ceva inainte despre service primul nume care va venea in gand era.....rudi.....dar de cand atzi vorbit prostii si atzi invartit tampenii nu mai zicetzi nimik de el .....nu ca as tzine cu el sau ceva dar inainte sa ma pricep si eu un pik am fost pe la totzi si mai bine ca el nu face nimeni........garantat.....gixer:))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: hah......daca era ceva inainte despre service primul nume care va venea in gand era.....rudi.....dar de cand atzi vorbit prostii si atzi invartit tampenii nu mai zicetzi nimik de el .....nu ca as tzine cu el sau ceva dar inainte sa ma pricep si eu un pik am fost pe la totzi si mai bine ca el nu face nimeni........garantat.....gixer:))

hai ca povestea asta e fumata deja, am zis parerea mea..daca tie nu ti-a palcut asta e nu trebuie sa faci ce zic eu.Eu nu am nimic cu nimeni :wave: ..eu am fost aici la cosmin si mi-a facut ce i-am cerut, si o face bine si cu placere.E o parere doar... poate ca tu o sa mergi si o sa te amageasca,sau o sa te amane etc.Desi ma indoiesc.Fiecare e liber sa isi aleaga ce isi doreste.Tipul a cerut un sfat iar eu l-am dat cu toata inima. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...