Sari la conținut

Magazine Accesorii si Serviceuri moto


aleck
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 361
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
Stie cineva unde pot sa-mi echilibrez rotile in Oradea? Am fost pe la vre-o cateva vulcanizari dar nu s-a inghesuit nimeni sa ma ajute, cica au program pt roti de motor, dar n-au nu stiu ce, si nu pot pune roata pe axul ala. Multumesc.

 

 

SERVICE SCOOTERE/MAXISCOOTERE/MOTO IN ORADEA!!!

ACUM LA CELE MAI BUNE PRETURI SI PROFESIONALISM GARANTAT!!!LUCRARI GARANTATE PANA LA 6 LUNI. PIESE DE SCHIMB SI ACCESORII,O VASTA GAMA DE PIESE UZATE DIN DEZMEMBRARI . VOPSITORIE ,REPARATII CARENE,REPARAII SEA , VULCANIZARE SI ECHILIBRAT ROTI ,ETC .IN POLIGONUL SCOLII DE SOFERI S.A.O, str: OVIDIU. Densusianu, langa Piata Iosia!,

Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la ORANGE: 0748/544115 RDS: 0771/549276 VODAFONE :0734/939144

 

Mesaj completat

SERVICE SCOOTERE/MAXISCOOTERE/MOTO IN ORADEA!!!

ACUM LA CELE MAI BUNE PRETURI SI PROFESIONALISM GARANTAT!!!LUCRARI GARANTATE PANA LA 6 LUNI. PIESE DE SCHIMB SI ACCESORII,O VASTA GAMA DE PIESE UZATE DIN DEZMEMBRARI . VOPSITORIE ,REPARATII CARENE,REPARAII SEA , VULCANIZARE ,ETC .IN POLIGONUL SCOLII DE SOFERI S.A.O, str: OVIDIU. Densusianu, langa Piata Iosia!,

Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la ORANGE: 0748/544115 RDS: 0771/549276 VODAFONE :0734/939144

post-39502-1285316983_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Pe un amic de-al meu il intereseaza sa cumpere un bloc motor de Suzuki VZ 800 Marauder second, sau ma rog, il doare vilbrochenul, o biela , cuzinetii si segmentii de ungere, deci din bloc pot lipsii restul ( capace exterioare, supape, pistoane, cutie de viteze etc).

Daca aveti careva vreun pont...............

Va multumim

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piese moto din dezmembrari informatii la 0725888900 sau mess yahoo: motohaus

 

 

din cauza ca nu am mult timp de stat pe net rog sa ma contactati pe tel sau eventual pm pe yahoo.

 

 

salutari!!

Editat de motohaus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ai probleme la roti si doresti sa schimb rulmentii???

te-ai saturat sa te chinui si sa ciocanesti ore intregi pana scoti rulmentii de la roti???

 

ii schimb eu cu presa profesionala pentru scos rulmenti din interiorul butucilor !!!

 

IEFTIN, SIGUR, RAPID!!!

 

15 ron / roata, 25 ron / ambele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai exista magazinul Speed Motor pe Clujului?

 

Nu mai exista!

Dar poti sa suni pe baiatul( Zolti) de la speed motor daca te intereseaza ceva. Intra pe www.speedmotor.ro, acolo gasesti nr. de telefon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...