Sari la conținut

Magazine Accesorii si Serviceuri moto


aleck
 Share

Postări Recomandate

Super fain ! eu stau in zona si bine ca stiu ca asa aproape va gasesc pentru orice problema al motorului, eu am o Honda CB 500 nu prea are ea probleme dar totusi pentru un check voi intra

 

 

pentru iarna viitoare intentionez sa fac un pret bun pentru depozitare motoare, spatiu pazit,incalzit,aprox.180 mp.Nu stiu daca iarna aceasta mai reusesc,desi saptamana viitoare vin sculele si incep amenajarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 361
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Efectuez reparati moto atv scooter jet la pret convenabil cu garantie !!!

 

asigur piese de schimb SH din dezmembrari sau noi la comanda

asigur piese consumabile la pret inbatabil

reconditionari amortizoare la 50 ron

sincronizari curatat carburatoare 50 ron

schimb ulei 10 ron

etc

 

www.racing-parts.ro

 

tel 0740317535 iSTVAN (ORADEA) :cheers:

post-60595-0-05690200-1328468321_thumb.jpg

post-60595-0-63274000-1328468459_thumb.jpg

post-60595-0-96177900-1328468515_thumb.jpg

post-60595-0-50080300-1328468546_thumb.jpg

post-60595-0-61158200-1328468686_thumb.jpg

post-60595-0-42443400-1328468715_thumb.jpg

post-60595-0-43010200-1328468774_thumb.jpg

post-60595-0-89445800-1328468777_thumb.jpg

post-60595-0-05724900-1328469263_thumb.jpg

post-60595-0-75308500-1328469353_thumb.jpg

post-60595-0-08663600-1328469609_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Găsim undeva în Oradea produse marca Shox ?

 

eu mai am cate ceva din marca shox ce mi-a mai ramas de pe vremea cand aveam magazinul, is practic la pret de achizitie.

daca ai nevoie de ceva din colectia noua, iti pot aduce la comanda, la pret avantajos.

 

daca vrei da-mi un PM, mail direct de pe site-ul meu, sau suna-ma in timpul saptamanii.

Editat de SPEEDMOTOR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

recomand si eu pe Kefe, service-ul e pe Seleusului nr.22-24 vis-a-vis de Lukoil,intrati la congips si apoi spre stanga, 3-a hala, putin ajutor google map;)

My link

My link

My link

My link

 

mare grija cand virati stanga!!! eu cand asteptam de vreo 30 de secunde sa intru in curte, semnalizand intentia de viraj stanga, ca din sens opus veneu vreo 50 de conzerve, dupa ca am avut cale libera, bagam si eu in intia, si cand lasam ambreiaju sa prinda vreo 3 milimetri un timisorean nenorocit cu o duba alba (habar nu am ce marca) m-a depasit pe partea stanga (pe contrasens), sigur ca a lasat intre mine si fiara lui, cateva centimetri, dar nu mai mult de zece, pe bune n-am cuvinte cu care sa descriu ce i-as fi facut daca am fi stat fata in fata....

duba alba.... s-a pus pata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Referitor la free ul cautat de mine, pentru H VFR 750, dupa sapaturi prin lumea reala si virtuala, dupa oferte bombastice, cineva m-a contactat dupa ce in prealabil i-am prezentat problema. O oferta rezonabila. Sper ca totul va fi ok. Domnul KEFEEEEEEEEEEEEEEE. Recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Caut o piesa de cauciuc care ajuta la fixarea carenei laterale de rezervor la un Kawasaki ER6N din 2009. Daca stiti de unde as putea cumpara asa ceva, sau ceva similar, va rog sa ma anuntati. Pun cateva poze pentru exemplificare. Asfalt uscat!

post-46694-0-55931000-1332189982_thumb.jpg

post-46694-0-24806800-1332190014_thumb.jpg

post-46694-0-06202200-1332190029_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinkivinki azi ai vb cu Kefe pe la ora 3:30 -4:00 daca da chiar am fost acolo :D

 

 

si Mojo poti sa te duci la Kefe! sunal si vb cu el! iti recomand cu incredere! 0746178530

 

Da, si cred ca GS ul tau era in fata atelierului. E misto vopseaua cu luciul colorat de pe ea. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Caut o piesa de cauciuc care ajuta la fixarea carenei laterale de rezervor la un Kawasaki ER6N din 2009. Daca stiti de unde as putea cumpara asa ceva, sau ceva similar, va rog sa ma anuntati. Pun cateva poze pentru exemplificare. Asfalt uscat!

Se poate face rost...dar in set de la puig...pe comanda...undeva pe la 60 70 de lei e setul dar trebuie sa ma interesez si te anunt sau mergi in magazin cu rulmenti si simeringuri si chestii din astea ...eu zic ca se gaseste cu 10 20 de bani

":))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate face rost...dar in set de la puig...pe comanda...undeva pe la 60 70 de lei e setul dar trebuie sa ma interesez si te anunt sau mergi in magazin cu rulmenti si simeringuri si chestii din astea ...eu zic ca se gaseste cu 10 20 de bani

":))

 

 

60-70 de lei n-as da pe o bucata de guma. o sa incerc in magazine de astea de cartier. mersi mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Referitor la free ul cautat de mine, pentru H VFR 750, dupa sapaturi prin lumea reala si virtuala, dupa oferte bombastice, cineva m-a contactat dupa ce in prealabil i-am prezentat problema. O oferta rezonabila. Sper ca totul va fi ok. Domnul KEFEEEEEEEEEEEEEEE. Recomand.

A costat 33.000 HUF sh . DE/Monat de Subsemnatul (adica Eu). Garnitura am luat de la Oli cu 45 RON.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am eu ceva ramase printr-o cutie.

Gratis.

 

am rezolvat cumva, cu o improvizatie. mersi mult oricum. daca cumva le mai pierd stiu la cine sa apelez :)

 

stie careva ceva service care iti modifica saua de la motor, in sensul sa iti schimbe si sa-ti remodeleze buretele din ea? aveam mai demult link de la ceva magazin din debrecen, dar nu-l mai gasesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat cumva, cu o improvizatie. mersi mult oricum. daca cumva le mai pierd stiu la cine sa apelez :)

 

stie careva ceva service care iti modifica saua de la motor, in sensul sa iti schimbe si sa-ti remodeleze buretele din ea? aveam mai demult link de la ceva magazin din debrecen, dar nu-l mai gasesc.

 

 

salut, varianta mai ieftina , e si aici pe forum:

 

/index.php?/topic/291524-reparatii-sei/page__st__1310

 

iar magazin:

http://www.tommot.hu/

 

altceva, stie cineva despre ceva reducere de pret la carburant in weekenduri la petrom langa lotus?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva ceva service care iti modifica saua de la motor, in sensul sa iti schimbe si sa-ti remodeleze buretele din ea? aveam mai demult link de la ceva magazin din debrecen, dar nu-l mai gasesc.

 

http://www.tommot.eu/ro/

 

salut, varianta mai ieftina , e si aici pe forum:

 

http://www.motocicli.../page__st__1310

 

iar magazin:

http://www.tommot.hu/

 

altceva, stie cineva despre ceva reducere de pret la carburant in weekenduri la petrom langa lotus?

 

ai fost mai rapid :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...