Sari la conținut

Magazine Accesorii si Serviceuri moto


aleck
 Share

Postări Recomandate

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 361
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am nevoie de 300 ml de vopsea pt. motor. Dar nu un cod anume, ci o combinatie. Stiti undeva unde se prepara ieftin si rapid?

 

 

ps. am fost miercuri langa cinematograful Patria, cand a vazut ala mostra de culoare, care de fapt era o piesa de motor, parca a intrat necuratul in el :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de 300 ml de vopsea pt. motor. Dar nu un cod anume, ci o combinatie. Stiti undeva unde se prepara ieftin si rapid?

ps. am fost miercuri langa cinematograful Patria, cand a vazut ala mostra de culoare, care de fapt era o piesa de motor, parca a intrat necuratul in el :finger:

 

 

Incearca in Iosia langa sala sporturilor la Policolor astia cu cu vopselele Klar iti prepara acolo pe loc daca vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de 300 ml de vopsea pt. motor. Dar nu un cod anume, ci o combinatie. Stiti undeva unde se prepara ieftin si rapid?

ps. am fost miercuri langa cinematograful Patria, cand a vazut ala mostra de culoare, care de fapt era o piesa de motor, parca a intrat necuratul in el :finger:

 

Avent, incearca la Standox, la intersectia dintre Muntele Gaina si Stefan Zweig. Eu am fost acolo cu o bucata din plasticul motorului si au gasit combinatia exacta. Am fost si eu acolo langa Patria, dar ala-i prost de-a binelea. Am vrut sa-l si bat. Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Salutare. Sunt din Zalau si as avea nevoie de la voi de o adresa de mail de la un magazin sau de la un angajat de la ceva magazin de piese moto din Oradea care ar putea sa imi trimita o oferta de preturi. Am un suzuki Bandit pe care mi l-a sters un zebzec cu un tir si tre sa imi schimb una-alta la el. Oferta de perturi imi trebuie pt firma de asigurari, in zona nefiind nici un service moto . Am nevoie de preturi la piese precum si de contravaloarea manoperei. Piesele sunt:

- Capac motor dreapata, cel mic

-Capac dreapta baie de ulei, cel mare in care este hubloul de la nivelul de ulei

-Busonul de la baie prin care se complecteaza nivelul la ulei

-Toba de esapament finala

-Scarita pasager

-Vopsit cadru pe cca 10 cm

Motoru e Suzuki Gsf 600 S Bandit din 1997, seria GN77B

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Sunt din Zalau si as avea nevoie de la voi de o adresa de mail de la un magazin sau de la un angajat de la ceva magazin de piese moto din Oradea care ar putea sa imi trimita o oferta de preturi. Am un suzuki Bandit pe care mi l-a sters un zebzec cu un tir si tre sa imi schimb una-alta la el. Oferta de perturi imi trebuie pt firma de asigurari, in zona nefiind nici un service moto . Am nevoie de preturi la piese precum si de contravaloarea manoperei. Piesele sunt:

- Capac motor dreapata, cel mic

-Capac dreapta baie de ulei, cel mare in care este hubloul de la nivelul de ulei

-Busonul de la baie prin care se complecteaza nivelul la ulei

-Toba de esapament finala

-Scarita pasager

-Vopsit cadru pe cca 10 cm

Motoru e Suzuki Gsf 600 S Bandit din 1997, seria GN77B

 

salut am avut si eu nevoie de asa ceva pt asigurari si eu am fost la bela pe calea santandreiului, are atelier dar trebuie sa ii dai ceva taxa pt ca sa iti faca hartiile. nr tel 0745106790. vb cu el si poate te poate rezolva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Sunt din Zalau si as avea nevoie de la voi de o adresa de mail de la un magazin sau de la un angajat de la ceva magazin de piese moto din Oradea care ar putea sa imi trimita o oferta de preturi. Am un suzuki Bandit pe care mi l-a sters un zebzec cu un tir si tre sa imi schimb una-alta la el. Oferta de perturi imi trebuie pt firma de asigurari, in zona nefiind nici un service moto . Am nevoie de preturi la piese precum si de contravaloarea manoperei. Piesele sunt:

- Capac motor dreapata, cel mic

-Capac dreapta baie de ulei, cel mare in care este hubloul de la nivelul de ulei

-Busonul de la baie prin care se complecteaza nivelul la ulei

-Toba de esapament finala

-Scarita pasager

-Vopsit cadru pe cca 10 cm

Motoru e Suzuki Gsf 600 S Bandit din 1997, seria GN77B

 

Sau mai poti sa incerci pt piese la reprezentanta Suzuki. Duc piese la comanda! Ei sigur pot sa-ti dea o oferta de pret.

Adresa si nr. de telefon gasesti pe net!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau mai poti sa incerci pt piese la reprezentanta Suzuki. Duc piese la comanda! Ei sigur pot sa-ti dea o oferta de pret.

Adresa si nr. de telefon gasesti pe net!

 

 

Mersi baieti. La reprezentanta am incercat , le-am dat un mail si urmeaza sa ii si sun zilele astea. Am rugat pe cineva sa se intereseze si la ceva serviceuri in Cj sa vedem ce iese pana la urma. Mers inca o data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

putem sa te comandam piesele asta.

Pentru Bandit-ul, aducem piese de origine Suzuki si poti sa ne contactezi la nomadsport_oradea@hotmail.com sau la 02 59 47 12 27 de luni pina vineri de la ora 14 la 18 si sambata de la 10 la 14.

Sau sa vii pe loc la Nr 81, str Razboieni, imediat in dreaptea dupa autogara.

 

Am facut rost de preturile.

 

Drum bun,

Magazin Nomad Sport.

post-27188-1193926407_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

S-a deschis un nou magazin moto in Oradea.

Sambata a avut loc deschiderea oficiala a magazinului moto Olivers.

Magazinul este in Iosia pe str. Mestesugarilor vis-a vis de brutaria Cidor.

 

Magazinul este bine aprovizionat . Are expusa peste 100 de casti (Nolan si X-lite). Dar gasiti si geci, pantaloni, protectoare, uleiuri. Adica tot ce este nevoie pentru motociclism. Majoritate produselor sunt pe stoc. Si au preturi bune produsele.

Si nu mai vorbesc de atitudinea patronului. Stil vestic. Te ajuta sa alegi de orice ai nevoie, iti da sfaturi, etc.

 

Eu zic ca merita sa faceti o vizita in magazinul Olivers.

 

P.S. De ex. casac Nolan N 62 este un mic mai ieftin decat in louis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a deschis un nou magazin moto in Oradea.

Sambata a avut loc deschiderea oficiala a magazinului moto Olivers.

Magazinul este in Iosia pe str. Mestesugarilor vis-a vis de brutaria Cidor.

 

Magazinul este bine aprovizionat . Are expusa peste 100 de casti (Nolan si X-lite). Dar gasiti si geci, pantaloni, protectoare, uleiuri. Adica tot ce este nevoie pentru motociclism. Majoritate produselor sunt pe stoc. Si au preturi bune produsele.

Si nu mai vorbesc de atitudinea patronului. Stil vestic. Te ajuta sa alegi de orice ai nevoie, iti da sfaturi, etc.

 

Eu zic ca merita sa faceti o vizita in magazinul Olivers.

 

P.S. De ex. casac Nolan N 62 este un mic mai ieftin decat in louis.

 

intr adevar bmw rider spune bine ce spune!!

oliver a facut o treaba buna ,,si eu mai cumpar de la el una alta si e un gagiu in gamba!!!

are multe acareturi la preturi foarte bune si astfel il recomand la toti!!!

bafta multa oli!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr adevar bmw rider spune bine ce spune!!

oliver a facut o treaba buna ,,si eu mai cumpar de la el una alta si e un gagiu in gamba!!!

are multe acareturi la preturi foarte bune si astfel il recomand la toti!!!

bafta multa oli!!!!

 

recoman la toata lumea sa faca macar o vizita sa vada ce este acolo. dupa parearea mea este cel mai bine aprovizionat magazin.

 

- Chiar azi am achizitionat o jacketa de motor de la OLIVER'S

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recoman la toata lumea sa faca macar o vizita sa vada ce este acolo. dupa parearea mea este cel mai bine aprovizionat magazin.

 

- Chiar azi am achizitionat o jacketa de motor de la OLIVER'S

Cam ce preturi sunt man? La un costum gen a la gixxxer?

:kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam ce preturi sunt man? La un costum gen a la gixxxer?

:kick:

 

Nu stiu exact la astea de piele ca nu m-am uitat dar oricum preturile sunt bune si ai de unde sa alegi plus vorba lui BMW RIDER patronul este un tip super te ajuta sa alegi ce vrei. Daca poti merita sa mergi tu sa vezi numai sa ai timp ca eu am stat vreo doua ore jumate in magazin :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu exact la astea de piele ca nu m-am uitat dar oricum preturile sunt bune si ai de unde sa alegi plus vorba lui BMW RIDER patronul este un tip super te ajuta sa alegi ce vrei. Daca poti merita sa mergi tu sa vezi numai sa ai timp ca eu am stat vreo doua ore jumate in magazin :crack:

Super! :kick: Numa sa am timp sa ajung si prin Oradea. :crack:

Cine se mai baga la o tura de cumparaturi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata are costume de piele Held(Germany) Oliver. Dar incaerca sa incheie un contract cu alpinstars.

Magazinul se va mai dezvolta in viitor Oliver incercand sa incheie noi contracte ca sa paote acoperii toate categoriile (speed, touring, enduro, cross) atat la piese cat si la echipamente.

 

--- Mesaj completat în 14 Dec 2007 11:19 -------------
Am omis o grreseala.

Oliver doar a discutat cu Alpinstars dar nu s-a concretizat nimic.

In schimb vor fi echipamnete Clover si ceva marac japoneza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- daca dai click pe produs iti deschide un alt link si chiar in partea de jos este pretul, uite aici un exemplu

 

http://www.held-biker-fashion.de/index.php...amp;lg=&lg=

 

sper sa te descurci

doar daca e in limba germana arata pretul. altfel nu :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- daca dai click pe produs iti deschide un alt link si chiar in partea de jos este pretul, uite aici un exemplu

 

http://www.held-biker-fashion.de/index.php...amp;lg=&lg=

 

sper sa te descurci

 

diferenta la pret este in jos nu in sus deci nu este mai scump de cat in Germania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...