Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Hai joi dupa amiaza sa ne strangem. Ce ziceti? Sa facem un mic efort ca de cand ne amenintam ca ne strangem....iesim la un suc ceva daca bere nu avem voie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare gasca din Colentina :lol: ,

M-am mutat de curand prin zona ,vis-a vis de Rosegarden( intre D-na Ghica si Teiul Doamnei) si as avea nevoie de un loc sa parchez vacutza :D asa da ca stiti ceva pe aproape dati-mi un semn si sa ne intalnim la :D !

 

Multumesc si asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gasca din Colentina :P ,

M-am mutat de curand prin zona ,vis-a vis de Rosegarden( intre D-na Ghica si Teiul Doamnei) si as avea nevoie de un loc sa parchez vacutza :lol: asa da ca stiti ceva pe aproape dati-mi un semn si sa ne intalnim la :D !

 

Multumesc si asfalt uscat !

 

Welcome,

Suntem vecini :D Eu stau foarte aproape de Teiul Doamnei (Aleea Otesani).

Loc de tinut motocicleta ar fi la Obor (in parcajul subteran). Eu acolo o tin..

Cam nasol cu deplasarea pana acolo (cu echipamentu' dupa tine).. dar e in siguranta mobra acolo

(costa 100 lei/luna)

 

Marius

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare !!!!

 

Sunt si eu de prin zona, stau la Lizeanu si motoru doarme la obor in parcare.

 

YM: mihaitudorache2000. ( 0727 731.989 ). Cand aveti chef de plimbari sau aveti nevoie de ajutor contati si pe mine. Numai bine la toti si sa ne vedem cu bine :ok: :huh: :crack: !!!

Editat de chinezu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

hei !

 

motociclisti de Lacul Tei !

 

haideti la o ... be_suc_re?

 

ps: daca aveti alte prioritati, sa spuneti aici. merg in seara asta si dezumflu anvelopa fata la toate motocicletele din lacul tei. :angryfire:))

las si o carte de vizita.. sa vezi atunci intalniri.. sa vezi ce ne cautam apoi.. da da...

 

deci, astept raspuns.. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. :angryfire:

din lipsa de timp... surfarea prin acest forum este foarte anevoiasa.

 

Stau in Colentina/Andronache si de multe ori intalnesc oameni "calare" prin zona. De tot de atatea ori ma intreb daca sunt "bastinasi" sau doar in tranzit.

Ar fi o idee excelenta sa reusim sa ne cunoastem. Sunt sigur ca multi dintre voi sunteti "vecini" mai mult sau mai putin.

Dat fiind titlul topicului si faptul ca ultimul mesaj a fost postat la sfarsit de martie, ma intreb: ati reusit sa faceti intalnirea?

Mi-ar face mare placere sa particip la o astfel de intalnire si poate, de ce nu, o iesire spre Dascalu... urziceni, nu stiu... undeva nu foarte departe, impreuna.

Stau rau cu timpul, dar acum, odata cu vremea buna, mi-am propus sa fac cati mai multi km. Si dupa cum poate bine stiti, singur... e frustrant printe conserve, poate reusim impreuna.

 

Puteti sa ma contactati oricand:

Florin Marica

0723 323 327

YM: traffic_man_fm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. :angryfire:

din lipsa de timp... surfarea prin acest forum este foarte anevoiasa.

 

Stau in Colentina/Andronache si de multe ori intalnesc oameni "calare" prin zona. De tot de atatea ori ma intreb daca sunt "bastinasi" sau doar in tranzit.

Ar fi o idee excelenta sa reusim sa ne cunoastem. Sunt sigur ca multi dintre voi sunteti "vecini" mai mult sau mai putin.

Dat fiind titlul topicului si faptul ca ultimul mesaj a fost postat la sfarsit de martie, ma intreb: ati reusit sa faceti intalnirea?

Mi-ar face mare placere sa particip la o astfel de intalnire si poate, de ce nu, o iesire spre Dascalu... urziceni, nu stiu... undeva nu foarte departe, impreuna.

Stau rau cu timpul, dar acum, odata cu vremea buna, mi-am propus sa fac cati mai multi km. Si dupa cum poate bine stiti, singur... e frustrant printe conserve, poate reusim impreuna.

 

Puteti sa ma contactati oricand:

Florin Marica

0723 323 327

YM: traffic_man_fm

 

 

 

ne intalnim mai mereu mai ales ca, noi, (vreo 5-6) stam la cateva blocuri distanta...

oricum daca e sa se organizeze vreo iesire mai mare postam aici. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne intalnim mai mereu mai ales ca, noi, (vreo 5-6) stam la cateva blocuri distanta...

oricum daca e sa se organizeze vreo iesire mai mare postam aici. :angryfire:

 

ok.

dati-mi de veste. nu intru foarte des pe forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde stai in Voluntari ? io stau pe la pod europa si din lipsa de camarazi ma dau cu baietii din colentina (statia de troleibuz raul colentina) -''super baieti''

acum 2 ani cand mi-am luat eu mobra erau cam rare motocicletele prin voluntari,dar acum parca s-a mai animat zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde stai in Voluntari ? io stau pe la pod europa si din lipsa de camarazi ma dau cu baietii din colentina (statia de troleibuz raul colentina) -''super baieti''

acum 2 ani cand mi-am luat eu mobra erau cam rare motocicletele prin voluntari,dar acum parca s-a mai animat zona.

 

Salutare Marius,bine ai venit :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde stai in Voluntari ? io stau pe la pod europa si din lipsa de camarazi ma dau cu baietii din colentina (statia de troleibuz raul colentina) -''super baieti''

acum 2 ani cand mi-am luat eu mobra erau cam rare motocicletele prin voluntari,dar acum parca s-a mai animat zona.

stau linga politie linga parc mai suntem mai multi dar de 3 sunt sigur ca vin restu.... fite !! cel mai repede pe tel !! 0723.385.481. mai ales in weekend sau seara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Marius,bine ai venit :finger:

 

sal.

imi pare rau de radarul din seara aia,da sper ca ti-a mai trecut supararea :moron:

 

--- Mesaj completat în 16 Apr 2008 10:38 -------------

stau linga politie linga parc mai suntem mai multi dar de 3 sunt sigur ca vin restu.... fite !! cel mai repede pe tel !! 0723.385.481. mai ales in weekend sau seara

 

o sa dau o tura pe acolo dar nu mai repede de 2 sapt. ca atat mai am de stat pe bara cu permisul,dar daca stau sa ma gandesc ...,ce p'....... sa fac eu cu permisul , :bigstar: si acum de Paste,chiar n-am ce sa fac cu el. :peace: :baldy: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal.

imi pare rau de radarul din seara aia,da sper ca ti-a mai trecut supararea :finger:

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Apr 2008 10:38 -------------</small><br/>

 

o sa dau o tura pe acolo dar nu mai repede de 2 sapt. ca atat mai am de stat pe bara cu permisul,dar daca stau sa ma gandesc ...,ce p'....... sa fac eu cu permisul , :bigstar: si acum de Paste,chiar n-am ce sa fac cu el. :moron: :peace: :baldy:

ti la luat pt viteza ?? ai vreo pila la asirom pt un dosar de daune ?? mi-a tavalit unu motoreta !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. depasire

imi pare rau dar pile n-am la asirom,in schimb am o gramada de dusmanii pe acolo. insa cu putina galagie si niste frecus am obtinut mai mult decat aveam nevoie

Editat de MUSASHI R6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

saltare u esti cu gpz-ul negru din fatza la camin in tei....la AMON acolo sau cum se nume?

ps. stau la doi pasi tot prin tei...mai spre parcul circului.

ma bag si eu cu un pui de xt....unu mic de 125....daca iesiti ceva dati de stire

apropos e super pizza la alexandross acolo...yam yam :D

Editat de crazy_mouse_87
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

silenti dar nu te-am mai vazut ce e cu tine? te-ai mutat?

 

si eu tot in lacul tei langa camine stau...am avut un rs50 su abtipilde de 125 iar acum am un fzr400 cu care dupa paste sper sa facem plimbari impreuna(deocamdata e la tomina pana iau numerele)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
eu stau pe v.bacila,am un zx9r "dungat", gen "mumie"

unde va intalniti?

o zi anume?

 

 

sal. bine ai venit. Eu personal nu te am vazut. Noi mai vbm pe mess si ne intalnim seara cand avem timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...