Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

fratilor a avut dezu un "flash" adica s-a luminat omu gata s-a desteptat! acu` il auzi ca striga! EVRICAAAAAAAAAA am inventat AMANDINAAAA! :kiss:

 

dezule chiar ca ai avut ieri un flash cu chestia cu cruiserul/chopperul ieri... :lol: numa sa nu se arda lampa mai repede decat tzin bateriile :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fratilor a avut dezu un "flash" adica s-a luminat omu gata s-a desteptat! acu` il auzi ca striga! EVRICAAAAAAAAAA am inventat AMANDINAAAA! :lol:

 

dezule chiar ca ai avut ieri un flash cu chestia cu cruiserul/chopperul ieri... :P numa sa nu se arda lampa mai repede decat tzin bateriile :cheers:

 

Nu ma , chiar am sa trec pe asa ceva ... HD :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma , chiar am sa trec pe asa ceva ... HD :kiss:

pt a nu face de ras numele HD, nu-ti lua :P

mai buna-i o trotineta...ce zici? :cheers: si o savarina, o amandina :lol:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt a nu face de ras numele HD, nu-ti lua :lol:

mai buna-i o trotineta...ce zici? :cheers: si o savarina, o amandina :kiss:

 

Veziti in pwola mea de nipra ta ... sau te scarman nitel ... :P

 

PS. Si invata sa mergi pe motor si nu mai lua motorul altora , mort de beat , prin vama la tranta ... da de scoala si pune ceva bani si iati draqu macar o tula.

Editat de dezu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veziti in pwola mea de nipra ta ... sau te scarman nitel ... :lol:

hohooo...as vrea io sa am nipru :kiss: facem rost de unu?punem motor de wartburg pe el, si facem un ciopar de mama mama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. Si invata sa mergi pe motor si nu mai lua motorul altora , mort de beat , prin vama la tranta ... da de scoala si pune ceva bani si iati draqu macar o tula.

pai de mers ma descurc si beat, da acolo a fost eroare de pilotaj pe teren neadaptat :cheers: ai uitat ca erai sa cazi din picioare si era sa ii faci dauna totala masina Nukai? :lol:

 

cat despre tula, nu ma omor dupa mobra aia...o am p-asta aproape gata:

/index.php?...c=70597&hl=

:P

 

PS: mi-era dor sa mai postez de pe userul de baza :kiss:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea plimbare la 19:00 la d-na ghica.

 

profit de voi :cheers: sa va duc in popesti-leordeni sa-mi iau un cort de la un amic, dupa care ne proptim in bikers. cine nu vrea plimbare, putem sa-i ducem in bikers si eu si cry ne intoarcem dupa ce luam cortul.

 

o maslina o grisina o... savarina ceva?... :kiss: ca la GEOgrafie am ramas corijent deja!

 

ORL-uleeeee sa te vad odata pe asfalt chiar daca e pe bicicleta tot e bine! ca numai pasager si-n baruri te-am vazut :lol: :P :lol:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catul..am ales acest nick deoarece amandinele sunt prajiturile mele preferate...nu m-as satura niciodata de ele! :lol:

in alta ordine de idei..am invatat intre timp sa le pregatesc si ii mai rasfatam pe ai mei cu cate o tava, doua de amandine...cand aveam timp...chiar!..nu am mai facut de ceva vreme...hmm..ar fi bine in wee sa-mi reiau unul dintre vechile obiceiuri :P

 

dezu..nu stau la Dna Ghica...nici in spate la banca...eu stau la intersectia Teiul Doamnei cu Grigore Ionescu...nici macar n-am fost aseara pe acolo..asa ca..nu stiu ce flash ai avut :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ORL-uleeeee sa te vad odata pe asfalt chiar daca e pe bicicleta tot e bine! ca numai pasager si-n baruri te-am vazut :D :cheers: :P

in viata mea nu m-am dus pe motor in bikers, nici macar cand mergea...prefer pasager daca merg la carcima....

ghici de ce :lol:

 

catul..am ales acest nick deoarece amandinele sunt prajiturile mele preferate...nu m-as satura niciodata de ele! :lol:

in alta ordine de idei..am invatat intre timp sa le pregatesc si ii mai rasfatam pe ai mei cu cate o tava, doua de amandine...cand aveam timp...chiar!..nu am mai facut de ceva vreme...hmm..ar fi bine in wee sa-mi reiau unul dintre vechile obiceiuri ;)

hopaaa.....vr sa invat si e sa invat sa fac...si mai vreau sa gust d-alea facute de tine :kiss:

cand organizam un training? :box:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai! nu mai vb de prajituri ca-mi ploua in gura de pofta!!!!

da la apasu nu va place?

un ala mana e si mai departe..mai bagam sio plimbarica...si e mai aerisit locul..si nu, nu fac reclama locului :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....

dezu..nu stau la Dna Ghica...nici in spate la banca...eu stau la intersectia Teiul Doamnei cu Grigore Ionescu...nici macar n-am fost aseara pe acolo..asa ca..nu stiu ce flash ai avut :cheers:

 

Mea culpa :kiss:

 

PS. Cand faci si tu pentru colentinezi o tava de prajituri ... venim noi cu ingredientele :P

 

PS2. Care merge diseara la IKEA ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noroc

 

si eu prin zona (ghe. titeica) de cativa ani dar moto doar de 2 sapt.

o sa imi fac simtita prezenta dupa 30 aug (din motive de ex pt permis) :lol:

Bine-ai venit Costine! :kiss:

 

Nu ma feliciti pentru plastic? :lol:

 

Si ia-ti mai repede permisu' ala sa ne dam si noi o tura...

 

PS: da, suntem vecini :P :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar ce s-a mai activat topicul asta de la o vreme...

 

Baieti (si fete) cred ca cel mai bine e tot pe messenger ca aici pana citeste omul de o bere/suc ...deja au trecut 24 ore :kiss: Facem o lista?

 

Chiar, vine careva la o plimbarica incepand de sambata? (pana la Casablanca si inapoi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, desigur ca va fi o placere sa va pregatesc ceva dulce..numai ca va trebui sa aveti un pic de rabdare...sa termin si eu cu work-ul si sa intru in concediu...sa am parte de muuult timp liber! ...credeti ca e deajuns o tava? :P

 

catul..nu organizez niciun training! reteta mea e secreta :kiss:

 

dan, micuta mea sta in spatele blocului, pe aleea care duce la intrarea in bloc. inainte o tineam legata cu un lant si cu husa pe ea...dar de cand mi-au furat lantul o las free :cheers:....in plus, nu-mi fac probleme caci acum are alarma, de care sunt foarte multumita! :lol: bine...chiar si cu alarma, tot ma uit la ea din ora in ora!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai cracky, tu ce cauti aici? k nu stai in colentina :lol:

 

A stat ma .. amintiiiriiiiii frumoase despre cartierul colentina ... batai cu chinezii , tiganii .... etc :kiss:

 

PS. In pw mea care merge la mare weekendul asta ?

Editat de dezu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: cred ca voi ati gresit locatia de intalnire, nu tre sa va mai vad in bikers... e o cofetarie pe d-na ghica ii zice "Constance" am auzit ca are si amandine, si savarine dupa preferintze! nu stiu daca-s vechi de 18 ani cel putin... dar... aud ca-s "bune" :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...