Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Buna seara!

 

Ma numesc Andreea si m-am mutat de vreo 4 luni in Bucuresti. Motocicleta inca nu am adus-o, dar m-ar tenta la primavara s-o am langa mine :rolleyes: Problema e ca nu am gasit un garaj de inchiriat in Fundeni, cat mai aproape de Institutul Oncologic. Garaje sunt in zona, dar sunt si tigani si mi-i sa nu ma trezesc intr-o zi cu motocicleta lipsa.

 

Deci, are cineva un locsor pentru o Honda Shadow 125 la primavara? Am vazut intr-o zi un motociclist iesind de pe o straduta din zona, deci trag nadejde ca nu am pus o intrebare retorica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna seara!

 

Ma numesc Andreea si m-am mutat de vreo 4 luni in Bucuresti. Motocicleta inca nu am adus-o, dar m-ar tenta la primavara s-o am langa mine :rolleyes: Problema e ca nu am gasit un garaj de inchiriat in Fundeni, cat mai aproape de Institutul Oncologic. Garaje sunt in zona, dar sunt si tigani si mi-i sa nu ma trezesc intr-o zi cu motocicleta lipsa.

 

Deci, are cineva un locsor pentru o Honda Shadow 125 la primavara? Am vazut intr-o zi un motociclist iesind de pe o straduta din zona, deci trag nadejde ca nu am pus o intrebare retorica :)

Ha, ce tare :)

 

Tu nu mai erai vecina acum in cartier :))

Foarte tare, bun venit, si...daca aflu ceva de un garaj, te anunt!Pana la ala incearca sa vezi ce rezolvi la benzinarie, sunt ok pazite!Cat despre iernat...husa si alarma si n-are nici pe dracu...Poate niste vaselina la jante sa-i tina de cald!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Daca ne hotaram toti mutam ora, nu am absolut nimic imptriva.

Am gandit-o asa ca sa avem timp sa ajungem si noi acasa, bagam ceva la concasor ca vorbim altfel cu burta plina :))

 

Numai bine

 

La 8 ? Ce pasare de noapte esti Swat-ule... Incerc sa apar si eu la 8.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi pe Str. Andronache la spalatoria auto de pe stanga in sensul spre Stefanesti. Este prima spalatorie pe stanga. Nu este la fel de ieftin ca la jeton, dar pentru 10 lei baietii stiu sa o spele. Au si pistol cu aer comprimat sa o usuce frumos... Poti spune ca ti-au fost recomandati de un motociclist... stiu ei.

 

Am aterizat si eu in zona (de vreo trei luni), si dupa ploaia din weekend ma intrebam ce spalatorii sunt pe aici. Inafara de sfatul domnului trafficman, mai este vreouna eventual mai aproape de piata Obor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Cine doreste sa participe la deschiderea B'ESTFEST de anul acesta este invitat sa vina vineri 6 iulie la ora 14 in comuna Tunari pentru o intalnire si o parada moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pe toti si va propun o plimbare la Slanic Prahova, iar aici se poate face baie la strandul cu apa sarata, respectiv la Baia Verde, unde se inaugureaza Sambata si intrarea este gratuita, salinitate 800/1000, plutesti pur si simplu in apa, nu trebuie sa sti sa inoti.

La Baia Baciului intrarea este 20 ron/persoana, +15 (ron salteaua si umbrela);

La Baia Verde este la fel. Cazarea va gasesc la o cunostiinta, care are o curte imensa plina cu flori , gratar , o colina mica cu iarba, super... cu 50/noapte la curte conditii super, nu veti regreta.

0722661428 DAN

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@swatguard - Daca nu am inca mobra ma primiti sa-mi spuneti cateva sfaturi despre viitorul motor si eventual sa urc pe mobrele voastra sa-mi fac o idee ce mi ar placea sau ce mi se potriveste ? ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent si eu desi nu am motor inca! Poate apareti vreunul cu un TDM,Transalp, Africa Twin sau Deauville. Unul din modelele astea as vrea sa achizitionez in primavara si sunt curios cum ma simt pe ele, asta daca se poate sa "probez" evident. Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...