Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Totusi nu ma ia inca nimeni la misto pentru faza cu shantzul? :))))))))))))))))))))))))

5 minute pe ceas cred ca au fost..."ala a ramas fara benzina pe drum", "unde e" etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te luam la misto, stim ca ai vrut sa vezi daca poti sa bati un KTM in off-road cu R6-le :D. Si eu am ajuns intr-un final acasa dupa ce m-am alergat cu niste catelusi...foarte parsivi, au asteptat sa ma imbrac, sa pun casca, manusile...dau cu spatele frumos ma pun pe traiectorie si cand sa plec vin si sar la picior, ce or avea in cap numai ei stiu.

 

Toate lumea a verificat cheile, nu ? Ca daca nu inseamna ca sunt la Roxynel -_- ...ahh si Alex are 28 :ninja:

Editat de ZYB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate lumea a verificat cheile, nu ? Ca daca nu inseamna ca sunt la Roxynel -_- ...ahh si Alex are 28 :ninja:

 

Roxy are obicei sa fure chei CLAR ! Acum stim si nume si varsta, de ce nu am pus pariu? pfuai..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a dus acoperirea lui...

 

Ceva de genul. ZYB a inceput sa dea din casa. Ramane sa aflam combinatiile cand il pierdem prin benzinarii sau parcari cand e vesnic cu telefonul la ureche :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si eu acum juma de ora ..nu fur chei dar aveam nevoie de brau :))

bai .. tu ca baiat la 28 te plangi???sa nu te vad ca te fugaresc .. si zyb .. strike one a fost cu camera..acum cu cheile strike 2 ..la a 3-a ti-o furi .. GRAV !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei, pe ce planeta am nimerit in Teiu' asta? Sei, SiD, ZYB - astia sunt klingonieni ceva? :crack:

 

Da,a fost tare faza cu santul, mai ales ca eu nu intelgeam de ce nu iese singur. Cred ca ii era frica sa nu prinda aderenta si sa iasa in DN sa-l aplatizeze aia in fata barului! :D

Lasa ca asa te faci tu mare! :scooter:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

Ai nimerit in grupul alora cu nick-uri scurte.

 

Ma gandeam ca daca reusesc sa o urc de acolo... parapetul ma franeaza si socializez cu cei din stanga. X-(

Mda.. urat azi la munca si am o mare umbra in stomac de la prima ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si eu acum juma de ora ..nu fur chei dar aveam nevoie de brau :))

bai .. tu ca baiat la 28 te plangi???sa nu te vad ca te fugaresc .. si zyb .. strike one a fost cu camera..acum cu cheile strike 2 ..la a 3-a ti-o furi .. GRAV !

 

 

Gata promit ca nu mai pun paie pe foc :tempted: , chit ca fugaritul nu suna rau, data viitoare vin singur sa pot intinde muschiuletul la monstru :06Biker:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata promit ca nu mai pun paie pe foc :tempted: , chit ca fugaritul nu suna rau, data viitoare vin singur sa pot intinde muschiuletul la monstru :06Biker:

 

Ai pus deja...suflu eu putin sa se aprinda.

 

ZYB who's the angel ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate lumea a verificat cheile, nu ? Ca daca nu inseamna ca sunt la Roxynel -_- ...ahh si Alex are 28 :ninja:

 

Ma dezamagesti Sorine, de un an jumate lucram impreuna.. si nici varsta nu o stii, cam trist.

Astept sa caute Roxynel dupa numar poate asa gaseste informatii corecte.

Decat sa induci lumea in eroarea mai bine .. shhhhh. Dai prea multe detalii din casa.. KTM>R6>sant, chei furate de extraterestrii

 

Sa nu mai aducem aminte ca nu e deloc frumos ce faci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma dezamagesti Sorine, de un an jumate lucram impreuna.. si nici varsta nu o stii, cam trist.

Astept sa caute Roxynel dupa numar poate asa gaseste informatii corecte.

Decat sa induci lumea in eroarea mai bine .. shhhhh. Dai prea multe detalii din casa.. KTM>R6>sant, chei furate de extraterestrii

 

Sa nu mai aducem aminte ca nu e deloc frumos ce faci

 

3 posts, baiatul cu pricina sta in umbra, nu foloseste contul niciodata, citeste ca guest = aduna informatii, merge la intalniri zonale..hmm :dissapointed:

Alooo, iesi la iveala, ai fane ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

too late .. am aflat nr .. acum il trimit din pacate debea intr-o ora jumate aflu iti dau pe prv .. mai vrea cineva sa stie informatii despre bosorogul nostru? :P :lol:

 

EU EU! Dar nu cele care te intereseaza pe tine, eu vreau sa stiu daca are amenzi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cip-cirip...e pentru o cauza nobila: sa te demascam ;p Ia uite ce statea el ascuns si aparea la guest de fiecare data..

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...