Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

A, da, uitasem... Coincidenta..

 

 

Intalnirile la circ, cred ca din martie/aprilie o sa le incepem.

 

Speram sa nu mai ninga sau sa fie temperaturi pe -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare colegi...avand in vedere ca stau in zona obor mai exact pe aleea avrig banuiesc ca aici trebuie sa postez sa intru si eu in gasca nu ?momentan nu am motor sunt un incepator timid din toamna fara experienta in trafic dar cu ajutorul vostru ma gandesc ca din primavara-vara sa iesim la "joaca" :))) cine mai sta pe la avrig,chiristigii,mecanica fina,dimitrov???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare colegi...avand in vedere ca stau in zona obor mai exact pe aleea avrig banuiesc ca aici trebuie sa postez sa intru si eu in gasca nu ?momentan nu am motor sunt un incepator timid din toamna fara experienta in trafic dar cu ajutorul vostru ma gandesc ca din primavara-vara sa iesim la "joaca" :))) cine mai sta pe la avrig,chiristigii,mecanica fina,dimitrov???

bine ai venit printre noi gangsterik :peace:​ da aici si intalnirile saptamanale se fac in parcarea de la circ intrarea de pe stefan cel mare dar pana incepe sezonu stam ascunsi la barlog si mesterim la vacutele noastre :bike-037: si tu pe cand preconizezi ca intri in posesia unui motor? la ce te ai gandit? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in functie cum strang banutii...nu vreau "avioane" un zzr 400 imi face cu ochii o honda f2 sau un srad....cam astea sunt preferate...daca cunoasteti pe cineva ca are ceva va astept cu recomandari...pe unde le aveti parcate?sunt garaje prin zona?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu anu trecut in martie am dat zzr u meu dar era de 600 sunt ok pentru un incepator si e plin forumu pe aici de motoare ...bani sa fie a mea e bagata la garaj personal (stau la curte) :P

 

nici de 600 nu m-as supara daca ar fi...vb ta bani sa fie :)

Editat de Gangsterik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi !

 

Sezonul ''intalinirlor'' la circ va incepe cand se mai incalzeste (martie-aprilie).

 

Pentru motoarele de 400 cmc nu gasesti piese. Daca stii ca te poti stapani, poti sa iti iei un motor de 600, pentru care gasesti piese mai usor, si e mai accesibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am luat si eu un Bandit 600S de curand si cum stau pe Colentina (Rose Garden), poate ma primiti si pe mine in "grupul" vostru dupa ce-mi iau si echipament. Un sfat de la cineva mai experimentat e intotdeauna binevenit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Itp da, asigurare ba...

 

De maine o sa incep sezonul propriu-zis, azi a fost asa,, o tura pana la garaj ~15 km, pentru pregatiri de sezon...



Voi cand scoateti bestiile la asfalt ?

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am iesit cu ea acum 2 sapt (schimbat placute si verificat) dar nu am asigurare ma gandeam sa o fac undeva pe la sf lu martie sa ma tina cat mai mult spre toamna ca nu prea ma indur sa ii fac pe un an, 3-4 luni sa o tin pe bara si sa platesc asigurarea degeaba :blush:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am luat si eu un Bandit 600S de curand si cum stau pe Colentina (Rose Garden), poate ma primiti si pe mine in "grupul" vostru dupa ce-mi iau si echipament. Un sfat de la cineva mai experimentat e intotdeauna binevenit.

 

Salut. Nu iesi fara casca + manusi (limita decentei), la care adaugi si o geaca cu protectii etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Nu iesi fara casca + manusi (limita decentei), la care adaugi si o geaca cu protectii etc.

sid gata remodelarea? ai terminat cu ea ? :peace:

 

Mi-am luat si eu un Bandit 600S de curand si cum stau pe Colentina (Rose Garden), poate ma primiti si pe mine in "grupul" vostru dupa ce-mi iau si echipament. Un sfat de la cineva mai experimentat e intotdeauna binevenit.

nu te da in spectacol si nu incerca sa faci impresie (atunci o patesti) ,casca ochii bine :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai dureaza, astept timp, vreme buna... piese :))

O sa cam lipsesc din peisaj, permis lipsa...

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce liniste pe aici nu cred ca ma apuca sfarsitul lui martie fara asigurare :D la ce vreme frumoasa e afara ma mananca talpa sa ies cu ea dar mi e teama de :s1993: si decat sa platesc amenda mai bine platesc asigurarea si merg cu inima impacata asa ca vreau sa va aud in ce stadiu sunteti cand aveti de gand sa spargem gheatza ? :04Biker:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...