Sari la conținut

Grup De Plecat La Sibiu


deleted
 Share

Postări Recomandate

Deci programul va fi urmatrorul:

 

- ne intalnim la arc intre 6:30 si 7

- plecam la cel tarziu 7:30

- trecem prin ploiesti sa mai adunam 2 "biciclisti" (atac la persoana :bigstar:)

- dupa care directia cheia

in alte oridine de idei ... facem 2 grupuri daca sunt doritori de speed pe viraje si ne asteptam. Opriri de cate ori este necesar.

 

Mersul in grup organizat (zig-zag) si rog frumos sa nu se faca depasiri prin dreapta.

 

sanatate maxima si sa ne vedem maine la arc... si dupa 4-5 ore la Sibiu!

 

ma ba si io dak ma primiti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu vreti sa plecam la 8 de la arc ca sa ajung si io? :blink:

 

e destul de tarziu si 7:30.. nu ai cum sa faci si tu un efort sa ajungi pana in ora asta? Eventual ne ajungi pe drum daca mergi putin mai tare :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 27 Jul 2007 13:33 -------------

Cine are de gand sa se intoarca SAMBATA seara in Bucuresti? As veni si eu inapoi - e o petrecere si ar trebui sa fiu acolo...

 

nu ajungi bine si trebuie sa si pleci sa te intorci ... think :) Daca e de distractie o sa fie si acolo asa ca ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are de gand sa se intoarca SAMBATA seara in Bucuresti? As veni si eu inapoi - e o petrecere si ar trebui sa fiu acolo...

daca ramai ai o bere rece si alcolizata de la mine

 

 

 

 

apropo - update - B 67 AHB ca vin cu motoru lu mama :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e destul de tarziu si 7:30.. nu ai cum sa faci si tu un efort sa ajungi pana in ora asta? Eventual ne ajungi pe drum daca mergi putin mai tare :bigstar:

 

Nu cred ca ajung pana la 7:30 la Arc Trebuie neaparat sa fac o oprire la 8 fara ceva undeva pe lanaga piatza victoriei.. o sa incerc sa va ajung pana la Ploiesti dar nu am o vitezana ca sa pot scoate jumate de h fatza de voi... asa ca .... we'll see..

 

Astfalt uscat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e zanulmasesluta care are vreo 30Km pe 2 roti :blink:)

Ba psihopatule, de ce minti lumea?

Sa stiti ca nu e adevarat ce zice nebunu' am 150km facuti in 2 zile juma'.

 

ia nu mai mintii lumea, ca daca ma superi iti dau doua rateuri de iti lesina toba aia neomologata :bigstar: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nuxu Noi o sa facem o oprire in ploiesti sa mai asteptam pe cineva, poate ne prinzi acolo cat timp ne tragem sufletul printr-o tigara :bigstar:

 

Cred ca am sa te sun pe la 7 maine de dimineatza sa vad cam cum v-azti strans ... (nr de tel ti l-am luat de pe un post anterior :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate...nu plecati pe Luna! oricum...la cati sunteti in grupul acesta, o sa faceti: 2 ore pana la Ploiesti, 3-4 ore de la Ploiesti la Brasov via Cheia, Brasov - Sibiu cam 3-4 ore! Suficient sa va odihniti putin ca sa plecati inapoi spre Bucuresti! :lol :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate...nu plecati pe Luna! oricum...la cati sunteti in grupul acesta, o sa faceti: 2 ore pana la Ploiesti, 3-4 ore de la Ploiesti la Brasov via Cheia, Brasov - Sibiu cam 3-4 ore! Suficient sa va odihniti putin ca sa plecati inapoi spre Bucuresti! :lol :bigstar:

si o sa plece la 9.30 din bucuresti :) :blink: (stiti voi - eu n-am benzin, eu trag un fum, stai sa ajunga si gigi , etc.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si o sa plece la 9.30 din bucuresti :bigstar: :) (stiti voi - eu n-am benzin, eu trag un fum, stai sa ajunga si gigi , etc.)

 

De acord cu tine. Stiu cazuri in care s-au facut de trei ore pana la Pitesti... Stai sa vina ala, stai sa puna ala benzina, stai si la benzinarie ca mai vine unu', stai inainte de autostrada, stai si la Pitesti sa cumpere unu' tigari inainte sa ne oprim de tot unde vorbisem...

 

Dar poate ca o sa fim organizati maine si plecam la 7:30 cel mai tarziu, o oprire de benzina si hai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau sa bagi gaz de seara ca doar stii unde pleci :)

 

corect.... sa veniti cu full-ul facut la rezervor si cu tigari cumparate :blink:. Eu la 7:30 am plecat, nu mai stau dupa nimeni no offence, si prima oprire o fac in Ploiesti (exceptand caz de avarii). Viteza pe dn1 nu bag, 80 in localitate 120 max inafara, asa ca se poate tine si "gigi" dupa mine.

 

oricum prevad ca vom fi 5-6 oameni din toti ce s-au anuntat. :bigstar: asa ca nu imi fac griji.

 

cam asa ar fi:

 

psycho_vox

zanulmaseluta

Ioana Suzuki

iollele

ghost-rider

si eu

 

si de pe drum

Mammalousa & friend

Editat de Ducati_RIder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Pana la urma se mai intoarce cineva sambata in Buc. ? As veni si eu dar n-as vrea sa raman pentru ca nu am cort, iar la hotel / pensiune / gazda ... e mai nasol :bigstar: ($)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, a dat baiatu' cu chain-clean si dupa cu chain-lube,mai cand o apune soarele facem plinu' lu' iubita, si dupa 2 ture prin oras bagam somn sa fim odihniti maine ca e drum lung nene ,mai ales ptr "biciclisti",asta asa ca sa nu zica nenea Rider ca n-am observat...hmmmm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...