Sari la conținut

Bikers' Party Iasi


orestte
 Share

Postări Recomandate

ATENTIE LOCATIA ESTE IN LOC. LETCANI KM 15 IASI-TG FRUMOS (spre bacau)[nu cea de anii trecuti]

Intrarea se va face pe baza unei jucarii cine nu are 10ron de pers. Peste 2 sapt voi pune detaliile pt rezervarea de casute si camere la pensiune .

Program:

 

Vineri 3.08.2007

- 16.00: Primirea participanților;

- 18.00: Deschiderea oficială;

- 19.00: Anunțarea programului pe ore Âşi zile;

- 21.00: Concerte rock;

- 00.00: Videoproiecții (prevenirea accidentelor rutiere, stunt rider)

 

Sâmbătă 4.08.2007

- 9.00: Trezirea participanților in “fanfara” motoarelor;

- 10.30: Conferința de presă;

- 11.00: Concursuri de indemanare si distractive: “Mers încet”, “Tras funia”, “Împinsul butoaielor de bere” etc.;

- 12.30: Trasee enduro stabilite cu Primăria Letcani - IaÂşi.

- 14.00: Parada motocicletelor în IaÂşi pe traseul stabilit împreuna cu Primăria Âşi Politia IaÂşi;

- 15.00: Alte concursuri specifice

- 20.00: Premierea participanților câÂştigători la concursuri

- 20.30: Concerte rock

- 00.00: Videoproiecții (prevenirea accidentelor rutiere, stunt rider)

- 00.00: Foc de tabără

 

Duminică 5.08.2007

- Plecarea participanților Âşi igienizarea locației

 

 

ATENTIE PROGRAMUL NU ESTE FIX ACESTA PUTAND SUFERI MODIFICARI

post-669-1184322348_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:cheers: super!!!!de cand asteptam invitatia!!! :finger: sa vad ce gasca strang si am venit!!!(cu ei sau fara :hug: )!!!!sa inceapa cheful :cheers: :blink: :rusinica: :hug: !!numai bine tuturor !!!! :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as veni din Bucuresti! Stiu drumul pana la Bacau, este foarte bun, fara gropi (ceva de retinut avand in vedere starea generala a soselelor patriei). Plus ca nu am fost niciodata la Iasi.

Din Bucuresti pana Iasi este drum judetean cu 4 benzi, foarte bine intretinut pe toata lungimea traseului asa ca nu va faceti griji de calitatea asfaltului. Benzina sa aveti ca drumul e o placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu am mai fost la iasi si poate de aceea mi se pare mai provocant.in principiu eu o sa plec vineri,dar nu am stabilit o ora de plecare.daca ne vom strange un nr mai mare de motociclisti vom decide impreuna ora de plecare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu am mai fost la iasi si poate de aceea mi se pare mai provocant.in principiu eu o sa plec vineri,dar nu am stabilit o ora de plecare.daca ne vom strange un nr mai mare de motociclisti vom decide impreuna ora de plecare.

 

Nu-mi vine sa cred ca mai exista lume care nu a fost in Iasi. Fratilor e oras mare si frumos nu va fie rusine. Abia astept intalnirea :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Bucuresti pana Iasi este drum judetean cu 4 benzi, foarte bine intretinut pe toata lungimea traseului asa ca nu va faceti griji de calitatea asfaltului. Benzina sa aveti ca drumul e o placere!

Este drum european ( sosea rapida) Nicaieri in tara nu o sa gasiti un tronson atat de lung bine facut. Atentie la radare!!!!!!!!!! Sunt f. multe. In special intre Focsani-Adjud-Bacau-Roman si Tg. Frumos-Iasi

Editat de otravel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Vrancea sunt radare si in afara localitatilor, mare atentie. N-am vazut atat de multe radare nicaieri in alta zona din drumul Bucuresti-Iasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Vrancea sunt radare si in afara localitatilor, mare atentie. N-am vazut atat de multe radare nicaieri in alta zona din drumul Bucuresti-Iasi.

Asta in mod sigur. Eu am platit anul trecut cred ca 20 de radare pe drumul asta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe drumul asta sunt politaii la produs grupa mare! In schimb pe celelalte e cam liniste! Asa ca eu cam evit drumul ala de cate ori pot! Exista si alternative!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrarea :

-o jucarie (de motor, cine vrea poate aduce mai multe)

-baietii 10ron de pers

-fetele 5 ron de pers

-emblema editie limitata 10 ron (cine doreste)

-copiii (pan in 10 ani) gratis

*accesul in incinta locatiei pers minore neinsotite de o pers majora interzis

*dupa ora 22 accesul in locatie si prezenta pers minore este interzisa

*viteza in camping 5km/h

*iesirea pe drumul european in stare de ebrietate sau fara casca interzis

*participarea la parada a motocicletelor care nu corespund din pdv tehnic (frane, directie) interzis

*participarea scuterelor la eveniment neinmatriculate si fara a detine o adeverinta de legislatie interzis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri 3 august undeva in jurul pranzului cel tarziu eu cu mumy decolam in directia IASI :cheers: :cheers: :cheers:

 

Daca mai sunt doritori sunt rugatzi sa ne anunte in felul asta sa stabilim si noi o ora de plecare :crack: :drink:

 

Traseul este Urziceni - Buzau - Focsani - Adjud - Roman -Iasi

 

haidi pa!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai sa vezi ca dupa ce se termina nebunia cu intrunirea de la sibiu o sa mai apara cate un doritor de plimbare.

ar fi bine daca ne-ar mai imforma si pe noi orestte cu privire la cazare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze de intarziere voi posta pana dum in principiu e 40ron casuta pe zi pretu la camere ihl voi posta pana dum cum am zis suntem dati peste cap unul din org principali liviu a avut un accident si tre sa recuperam mult din urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri 3 august undeva in jurul pranzului cel tarziu eu cu mumy decolam in directia IASI :cheers: :cheers: :cheers:

 

Daca mai sunt doritori sunt rugatzi sa ne anunte in felul asta sa stabilim si noi o ora de plecare :crack: :drink:

 

Traseul este Urziceni - Buzau - Focsani - Adjud - Roman -Iasi

 

haidi pa!!! :)

 

 

Salut,

 

as merge si eu.

 

Pot sa confirm la inceputul saptamanii viitoare daca pot pleca vineri la pranz.

 

De acord sa ne cuplam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...