Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

stie cineva ceva de vreo intrunire acum pe 12 aprilie adik sambata viitoare?? :burnout: spunetimi si mie k mai vin cu cativa dak e :cheers: :hug:

 

 

 

 

ASFALT USCAT!!!! k ne trebuie zilele astea :())

THX :*:*:*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o sa fiu incepatoare, asa ca trebuie sa iau un motor mai usor si mai mic din pacata, sunt distrusa... :burnout: dar bmw-ul e visul meu, sper ca pot sa ma dau peste un an si cu f650, daca nu, ma spanzur :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tudor pot sa`ti spun eu ca ruda Oradea-Deva is fucking boring ... drumu ii naspa asa ca daca ai de gand sa vii de la Deva spre Oradea pe Varfuri mai bine razgandeste`te

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oradea - Deva ( pe la Varfurile ) e chiar frumos , foarte frumos !! nu discutam calitatea drumului care este .. nu mi-ash baga nici bitza p`acolo .. eu vroiam sa merg la deva prin arad sau Cluj sa evit drumu prost ...Azi vara am fost la Craiova prin cluj (600km) si vroiam sa vad sji pe arad cum e . .em ai scurt cu 40 de km dar nu cred ca merita sa indur drumu prost pana la arad asa ca .. m-am lamurit azi :burnout:

 

p.s. : eu fiind jumate din Craiova am facut toata viatza drumu` Oradea - Deva numa pe Varfurile si`mi place !! cikao sa-l faca frumos ..acuma cand . .

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta ma intereseaza !!! :cheers: :hug: is curios sa ...testez? da cat i scoru ca banuiesc ca nu oricine are chef primeste pe mana un ZX10 nou nout nu :( ?

De costat nu costa nimik numai trebie sa te inscrii pe site-ul lor si este lok destul nu numai o singura bucata este din fiecare model daca kiar te intere vb cu baietzi din ungaria sa te inscrie si vb pe forum sau la tel.Daca ii timu frumos plecam sambata dimineatz ape la 8-9.Noi suntem trei si mergem cu motoarele.De fapt cu cine merg eu au kawa deci si tu ai prioritate,eu numai ma fofilesc :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De costat nu costa nimik numai trebie sa te inscrii pe site-ul lor si este lok destul nu numai o singura bucata este din fiecare model daca kiar te intere vb cu baietzi din ungaria sa te inscrie si vb pe forum sau la tel.Daca ii timu frumos plecam sambata dimineatz ape la 8-9.Noi suntem trei si mergem cu motoarele.De fapt cu cine merg eu au kawa deci si tu ai prioritate,eu numai ma fofilesc :cheers:

Ai de unde alege :hug: :

TĂşra csoport: 1400GTR, ZZR1400 ABS

NinjĂĄk: ZX-10R, ZX-6R

Z csoport: Z750, Z1000

ER csoport: ER-6n, ER-6f, Versys

Cruiser csoport: VN2000 Classic, VN900 Classic

Nu am gasit unde sa ma inscriu :( , daca mergeti ma duc si eu.....singur nu ....ca nu o prea lovesc bine cu maghiara :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai de unde alege :cheers: :

TĂşra csoport: 1400GTR, ZZR1400 ABS

NinjĂĄk: ZX-10R, ZX-6R

Z csoport: Z750, Z1000

ER csoport: ER-6n, ER-6f, Versys

Cruiser csoport: VN2000 Classic, VN900 Classic

Nu am gasit unde sa ma inscriu :hug: , daca mergeti ma duc si eu.....singur nu ....ca nu o prea lovesc bine cu maghiara :burnout:

Acuma m-am informat mai bine in tema si ii chiar superb ce fac astia de la kawa. Bravo lor, ii o mentalitate pacolo ... si la noi in tara ar fi fain sa se organizeze zile asemanatoare de test. :P

 

Poate mergeam si eu daca timpul ar fi favorabil, dar nunta ramane ca program pentru sambata viitoare.

 

Sa faceti MULTE poze daca mergeti si sa le postati dupaia. Distractie placuta tuturor si asfalt uscat!

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma m-am informat mai bine in tema si ii chiar superb ce fac astia de la kawa. Bravo lor, ii o mentalitate pacolo ... si la noi in tara ar fi fain sa se organizeze zile asemanatoare de test. :angryfire:

 

Poate mergeam si eu daca timpul ar fi favorabil, dar nunta ramane ca program pentru sambata viitoare.

 

Sa faceti MULTE poze daca mergeti si sa le postati dupaia. Distractie placuta tuturor si asfalt uscat!

:angryfire:

Rahatzi astia de la kawasaki ungaria au zis ca daca suntem roamani trebuie sa punem jos garantzie daca vrem sa incercam dar problema nu e la noi ci la niste baietzi de la bekescsaba de la kawasaki ca aia sau certat cu budapesta si noi prin bekescsaba ne-am inscris asa ca sa :angryfire: in gura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

care-i diferenta dintre Track this topic si subscribe to this forum?

 

Caut garaj rogerius - italiana - alea rogerius,ocazional!!!

 

Cumpar casca eftina,marime mica pt prietena mea

 

ms. :angryfire:

 

--- Mesaj completat în 13 Apr 2008 19:32 -------------
da de ce nu apare avatarul?!?

 

--- Mesaj completat în 13 Apr 2008 20:04 -------------
a,apare acuma,k

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

care-i diferenta dintre Track this topic si subscribe to this forum?

 

In Primul Rand bine ai venit ! :angryfire: pe forum

 

Suscribe to topic,forum, etc : vei primi notificari pe mail de fiecare data cand cineva posteaza ceva sau deschide un topic nou in forumul la acre ai activata subscrierea.

 

Numa bine si ..faine curbe aveti in zona Negreni :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Cumpar casca eftina,marime mica pt prietena mea

...

Astai un paradox.

 

Daca vrei o casca ieftina, cu siguranta nu ti-e prietena. Iar daca ti-e prietena, n-ar trebui sa-i cumperi casca ieftina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok,

 

- bine v-am gasit,ms de primire (stefanbh) :finger:

 

- ai dreptate,numai ca acuma am luat motoru si nu prea mai am bani sa cumpar si echipament de calitate sau nou,chiar daca este prietena mea de aproape 8 ani :peace: (Avent)

 

- nu prea stiu preturile la echipamente si nici marcile mai bune,am postat sa vad poate are cineva una folosita la un pret convenabil (BMW RIDER) :bigstar:

 

- marimea m,cred ca prea mare pt ea,pretul ii ok (tud0r) :moron:

 

ms all

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

- ai dreptate,numai ca acuma am luat motoru si nu prea mai am bani sa cumpar si echipament de calitate sau nou ...

Casca sa fie neaparat noua. Chiar daca nu e modelul cel mai de top, da' sa fie noua.

 

Ferestete de castile de 2 bani gen Real sau alte supermarketuri.

post-2094-1208285723_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca sa fie neaparat noua. Chiar daca nu e modelul cel mai de top, da' sa fie noua.

 

Ferestete de castile de 2 bani gen Real sau alte supermarketuri.

 

bine,io credem ca iau una care sa nu intre vintu si mustele in ochi, :bigstar: nu neaparat sa te ptotejeze de cine stie ce. :moron:

oricum ms de sfat :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...