Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

nu faci tu contestatie ? lasa ca fac eu ...in seara asta am avut o intalnire cu boschetZii ... si i-am lasat sa-si faca damblaua cu procesu si cand mor intrebat daca am comentarii le-am zis ca da : 1 : nu sunt de acord cu ce o mintit organu , 2: politistul miroase a alcool ...si rahatu so luat si o plecat :burnout:

p.s.: daiash m.u.e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca vad politia ca vine ... atunci fug :burnout:))

dada... am mai auzit multi eroi dastia si knd or vazut politia s`or oprit de morcov ce sa mai fuga

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A VENIT IARNA SI GERU...A BELIT P**A SOFERU

 

ziceti voi de vreme cum ii cum nu ii da l`am vazut azi pe unu pe o Gilerra DNA :burnout:) retard saracu

repsolica care e motivul pentru care tu vorbesti asa vulgar? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fi major nu inseamna inteligentza crescuta , inseamna responsabilitati in plus

din punctul altora de vedere "retarzi" sunt si cei care ies in sezonul rece cu motoru ... din diferite motive

depinde cum privesti situatia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ceva inedit pt unii sa iasa cu motoru acum.. eu cred ca omu a iesit de nevoie .. si sunt sigur ca nu se bucura de plimbarea care o face prin nametzii astia.Cred ca merge cu talpile pe jos, ca un snowmobile ca altfel nu vad cum are stabilitate:)

poate si-o pus schiuri gagiu :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ceva inedit pt unii sa iasa cu motoru acum.. eu cred ca omu a iesit de nevoie .. si sunt sigur ca nu se bucura de plimbarea care o face prin nametzii astia.Cred ca merge cu talpile pe jos, ca un snowmobile ca altfel nu vad cum are stabilitate:)

poate si-o pus schiuri gagiu :burnout:

 

eu am un coleg de serviciu (e retardat ...clar) si azi a venit cu bicimotoreta lui la lucru. E din aia cu pedale. Nu-i normal. Cand l-am vazut am crezut k mor de ras, avea vesta fosforescenta si casca semi. era tot inghetzat si plin de zapada.

Si eu am mers cu motorul iarna, pe frig, dar macar era uscat pe jos, nu am mers prin nametzi de zapada si prin viscol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am un coleg de serviciu (e retardat ...clar) si azi a venit cu bicimotoreta lui la lucru. E din aia cu pedale. Nu-i normal. Cand l-am vazut am crezut k mor de ras, avea vesta fosforescenta si casca semi. era tot inghetzat si plin de zapada.

Si eu am mers cu motorul iarna, pe frig, dar macar era uscat pe jos, nu am mers prin nametzi de zapada si prin viscol

 

Cand am plecat ieri dimimeata era uscat 10% sanse de precipitatii............cand am venit la 18.00 zapadaa casaca aburea in oras cu ea ridicata nu vedeai nimic ca viscolea exact in ochi. Tot ok pana acu costumu isi face treaba si izoleaza complet atat termic cat si hidro , pe dr Oradea-Les s aruncat cu prafuri si zapada se topea la contactul cu asfaltul.....dar pe Les-Tinca era aruncat cu...NIMIC sa ca am strans de oua si dute pana in Miersig a fost fain fara zapada pe jos dar pana acolo doar :burnout: apoi tot mai mare , incredibil dar motorul era foarte stabil , am mers cu 50-60 pe zapada :agree: . Pana acas s depus un strat de gheata pi mini si motorisca

La un moment o masina in spatele meu...i fac semn sa ma depaseasca....dar incepe sa mearga paralel cu mine cand ma uit dc nu ma depaseste il vad pe unu cu telefonu in mana pe geam facand poze ;)

post-16179-1234541836_thumb.jpg post-16179-1234541871_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dada... am mai auzit multi eroi dastia si knd or vazut politia s`or oprit de morcov ce sa mai fuga

 

 

 

daca chiar stiu ca ma poate arde rau politistu fii sigur ca fug...

am fugit de ei cu unu din bucuresti care o venit la mine sa cumpere un derbi gpr dinala de 50cmc eram fara numere si el era si fara casca ... sa nu zic ca de permis inca nici nu auzisem ... noroc ca o fost trafic greu si nu s`or putut baga ....

dar oricum concluzia : nu toti is morcovari ... zi`mi cati din cei de pe forum nu or fugit de politie ... ? hooooo :burnout:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manule te stii :agree: nu gluma, ma duc si eu sa ii dau o cheie sa se mai incalzeasca un pic :burnout: acum arata in halu asta.

 

P.S.: da repede si-o schimbat culoarea

cam zgribulit motoru.. nu il acoperi cu ceva?pune pe el ceva ;) mai lipsesc globurile si beteaua :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

La un moment o masina in spatele meu...i fac semn sa ma depaseasca....dar incepe sa mearga paralel cu mine cand ma uit dc nu ma depaseste il vad pe unu cu telefonu in mana pe geam facand poze :crack:

:D :) Bine ma manule! :D :laugh:

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...