Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu :laugh: ...am intrebat ieri si nu mi-a spus nimeni, nu pot gasi nici o informatie utila pt ca umpleti voi forumu' cu prostii ;) .

Mah, io am aflat ca e buna si pompa aia cu care umfli salteaua. Ca ieri m-au dat unii afara de pe forum si a trebuit sa-mi umflu salteaua gonflabila si papusa gonflabila... si cum dadeam io de zor la pompa tocmai ce trecea unu cu hayabusa si m-a rugat sa-l las' sa-si umfle si el rotile...si a fost ok. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, io am aflat ca e buna si pompa aia cu care umfli salteaua. Ca ieri m-au dat unii afara de pe forum si a trebuit sa-mi umflu salteaua gonflabila si papusa gonflabila... si cum dadeam io de zor la pompa tocmai ce trecea unu cu hayabusa si m-a rugat sa-l las' sa-si umfle si el rotile...si a fost ok. :rolleyes:

 

Multumesc mult pt info! Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu mai inteleg nimic..hahahah asa ceva?nu se poate......haos total..am si eu o intrebare de ce mai intrati pe forum?sa va bateti joc unul de celalalt?Oricum va stiti unul pe altul si va puteti intalni...dar sa ieisit in evidenta stricati forum poate cineva chiar cauta o informatie....in fine i am out.pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu mai inteleg nimic..hahahah asa ceva?nu se poate......haos total..am si eu o intrebare de ce mai intrati pe forum?sa va bateti joc unul de celalalt?Oricum va stiti unul pe altul si va puteti intalni...dar sa ieisit in evidenta stricati forum poate cineva chiar cauta o informatie....in fine i am out.pac pac

BAH! Tu te tragi pe poponeatza tumna acu'? :rolleyes: Nu ma asteptam la asa ceva tocmai din partea ta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu mai inteleg nimic..hahahah asa ceva?nu se poate......haos total..am si eu o intrebare de ce mai intrati pe forum?sa va bateti joc unul de celalalt?Oricum va stiti unul pe altul si va puteti intalni...dar sa ieisit in evidenta stricati forum poate cineva chiar cauta o informatie....in fine i am out.pac pac

Luci, some help here! :rolleyes:

Pe mine m`ai sfatuit corect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms! Puteai sa urezi si tu "cauciuc umed"! Doar ti-am spus ca mi-am umflat papusa! :rolleyes:

 

loooool

 

 

Deci nu mai inteleg nimic..hahahah asa ceva?nu se poate......haos total..am si eu o intrebare de ce mai intrati pe forum?sa va bateti joc unul de celalalt?Oricum va stiti unul pe altul si va puteti intalni...dar sa ieisit in evidenta stricati forum poate cineva chiar cauta o informatie....in fine i am out.pac pac

 

Nene Art, vezi si tu ca astea sint topicuri de biza ("discutii", "aleck bucu & co" etc), oricum n-ai ce informatie gasi aici :D . Ce naiba pe tine te-am vazut cu simtu' umorului :laugh: . E ca si cind sintem la cafa si facem misto de bucuresteanu' (uite ce ocazie buna sa-l impung putin), nu discutam teoria metamorfozei fuziunii cosmice. Fa si tu katerinka de noi ca nu ne suparam ;)

 

 

Luci, some help here!

Pe mine m`ai sfatuit corect!

 

Gata, uite ca am bagat wall of text cu informatii si tot ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

loooool

 

 

 

 

Nene Art, vezi si tu ca astea sint topicuri de biza ("discutii", "aleck bucu & co" etc), oricum n-ai ce informatie gasi aici ;) . Ce naiba pe tine te-am vazut cu simtu' umorului :rolleyes: . E ca si cind sintem la cafa si facem misto de bucuresteanu' (uite ce ocazie buna sa-l impung putin), nu discutam teoria metamorfozei fuziunii cosmice. Fa si tu katerinka de noi ca nu ne suparam :laugh:

 

 

 

 

Gata, uite ca am bagat wall of text cu informatii si tot ;)

Ioioiioio tovarase luc nu mai am voie sa fac din astea ca ma dau astia afara....oricum m-au data deja si am promis ca nu mai vorbesc urat......hm baza?Cu asta ma pot lauda oricum ia vezi cine crezi ca este gigi contra pe bihor?Cafa o lasam pe mai tarziu pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce stie cel mai bine rromanu?sa injure si sa scuipe.....acuma scuipat virtual nu este sau cel putin nu stiuu eu dar injuraturi..am deja 20% sau ce?oricum ma distrez bine aici numai o problema este..nici vorba despre motoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ca si cind sintem la cafa si facem misto de bucuresteanu' (uite ce ocazie buna sa-l impung putin), nu discutam teoria metamorfozei fuziunii cosmice. Fa si tu katerinka de noi ca nu ne suparam ;)

 

Desi, intuitia imi spune k pare a fi un subiect interesant.

Deschidem un topic? :rolleyes:

 

 

Gata, uite ca am bagat wall of text cu informatii si tot ;)

Fb! Informatia e cheia avansarii pe scara ierarhica :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ca si cind sintem la cafa si facem misto de bucuresteanu' (uite ce ocazie buna sa-l impung putin), nu discutam teoria metamorfozei fuziunii cosmice. Fa si tu katerinka de noi ca nu ne suparam ;)

 

Desi, intuitia imi spune k pare a fi un subiect interesant.

Deschidem un topic? :rolleyes:

 

 

Gata, uite ca am bagat wall of text cu informatii si tot

 

Fb! Informatia e cheia avansarii pe scara ierarhica

 

parca, din cat imi aduc aminte, de alek facem sto ca se abtine cd esti u si l putem executa mai usor ;)

mie eventual imi 'faceti sange rau' :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi astia care va credeti importanti pe forum Manu Sergiu Raita terminati cu prostiile cu datu peste nas si alte chestii k numa ma enervati mai rau ... va dau adresa dak vreti Spaliul Crisanei nr 9 Bl A3 et 3 Ap 13 Et 3 cand sunteti jos dati un bip si cobor sa`mi dati peste nas k v`am stricat MINUNATIA de forum F*t*m*s in el

[/quote

 

 

REPSO IS BACK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca, din cat imi aduc aminte, de alek facem sto ca se abtine cd esti u si l putem executa mai usor :D

mie eventual imi 'faceti sange rau' ;)

Eh cacao! ;) Cine se abtine? Sau ce, tu esti imun? De tine nu se poate face shto? :rolleyes:

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi astia care va credeti importanti pe forum Manu Sergiu Raita terminati cu prostiile cu datu peste nas si alte chestii k numa ma enervati mai rau ... va dau adresa dak vreti Spaliul Crisanei nr 9 Bl A3 et 3 Ap 13 Et 3 cand sunteti jos dati un bip si cobor sa`mi dati peste nas k v`am stricat MINUNATIA de forum F*t*m*s in el

 

Din pacate singurul care isi da importanta esti tu !

 

Urmeaza sfatul lui Petre fa la*a si relax :rolleyes: mai fa una daca nu ti a trecut, si inca una, lubrefiaza ghipsu dc nu iti iese din prima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

whooooooosaaaaaaaa

Acu' BIHORU' e fruncea! Suntem urmariti de ADMIN in persoana... Vb-a cuiva: "Cezar, u did it again". Ne-ai facut faimosi, ... virtual! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici dragilor imi dati voie sa postez?.... auzind de ce sa intamplat ieri, Obama nu si`o facut cont

 

si k suntem in top accept si flori si banii doar cash :rolleyes:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' BIHORU' e fruncea! Suntem urmariti de ADMIN in persoana... Vb-a cuiva: "Cezar, u did it again". Ne-ai facut faimosi, ... virtual! :rolleyes:

 

adevaru-i ca cezar a facut ce-a facut,da io am fost piriciosu si l-am chemat pe admin acii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...