Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Ar trebui totusi sa incerci... asa oricum reiese, din pozele de la semnatura. :moto: :)

 

 

:wacko: pai e poza cu motorul meu ... si culmea .. eu sunt pe el

ca sa vezi :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si da, am fo' rau...sau ratat? :moto: Alege tu, ca eu nu am capacitatile necesare unei alegeri. Sau poate ambele? :wacko:

Ai ales tu demult.Cat despre ce ai si nu ai ... eh , asta e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai ales tu demult.Cat despre ce ai si nu ai ... eh , asta e.

Ai ales tu recent in locul meu. Problema la tine este ca glumele tale ating pragul nesimtirii de cele mai multe ori. Una este caterinca si luatul peste picior (destul de diplomatic as spune), alta este ceea ce tu ajungi in final sa faci.

Asta e, vba ta, de unde nu ai ce sa ceri... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mircea%20badea%20gigelitatea.png

 

suna-ti un prieten sa va alinati frustrarile :wacko:

 

i am out!

Nu pleca ,nu pleca .Inainte sa postezi tu reatingul era in scadere topicul avea 8 utilizatori ,dupa ce ati inceput cearta, voi ,a crescut brusc la 12 si e in crestere

 

Si eu trebuie sa ies din pacate .Merg la fotballllllllll :moto:

 

Nu pleca ,nu pleca .Inainte sa postezi tu reatingul era in scadere topicul avea 8 utilizatori ,dupa ce ati inceput cearta, voi ,a crescut brusc la 12 si e in crestere

 

Si eu trebuie sa ies din pacate .Merg la fotballllllllll :wacko:

Foooooooaaaai 15 .Am zis eu ca e in crestere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pleca ,nu pleca .Inainte sa postezi tu reatingul era in scadere topicul avea 8 utilizatori ,dupa ce ati inceput cearta, voi ,a crescut brusc la 12 si e in crestere

 

Si eu trebuie sa ies din pacate .Merg la fotballllllllll :moto:

 

 

Foooooooaaaai 15 .Am zis eu ca e in crestere

Du-te ma la fotbal. Lasa-l pe tud0r sa ne lumineze calea. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina la urma n-a citit nimeni cartea de telefon :wacko: ?

Din scoarta-n scoarta omu'! Aci mi-s, prezent! Am zis sa citesc si io o carte (la indrumarea unui bun coleg forumist) si sa mai citesc si altceva in afara de Hustler si Playboy. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai ales tu recent in locul meu. Problema la tine este ca glumele tale ating pragul nesimtirii de cele mai multe ori. Una este caterinca si luatul peste picior (destul de diplomatic as spune), alta este ceea ce tu ajungi in final sa faci.

Asta e, vba ta, de unde nu ai ce sa ceri... :moto:

unele sunt glume altele nu sunt glume , stai si cauta tu diferentzele , cat despre pragul nesimtirii , nu esti in masura sa comentezi cea ce fac eu sau altul la inceput , pe parcurs si in final :wacko:

si raspunsul la intrebarea ta retorica este : "imprumutul" , dar iara ... n-ai ce`i face , nu poti , nu poti :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unele sunt glume altele nu sunt glume , stai si cauta tu diferentzele , cat despre pragul nesimtirii , nu esti in masura sa comentezi cea ce fac eu sau altul la inceput , pe parcurs si in final :wacko:

si raspunsul la intrebarea ta retorica este : "imprumutul" , dar iara ... n-ai ce`i face , nu poti , nu poti :)

Prin nesimtirea-mi, raspund! Nu caut io nici o diferentza, si comentez ce doresc, la o adica. Si comentez la adresa ta...nicidecum la a altuia, :wacko: Is un nesimtit, vba aia. N-ai ce face. Si nici ce cere! :moto:

 

P.S. Nu stiu de ce te mai obosesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin nesimtirea-mi, raspund! Nu caut io nici o diferentza, si comentez ce doresc, la o adica. Si comentez la adresa ta...nicidecum la a altuia, :) Is un nesimtit, vba aia. N-ai ce face. Si nici ce cere! :wacko:

 

P.S. Nu stiu de ce te mai obosesti.

De pe forum tre` sa aflu k esti nesimtit? :wacko: Nesimtitule!

In sfarsit am gasit utilitatea forumului :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e patetic , in incercarea ta disperata de a cere parerea forumistilor in ceva ce ne priveste , tot pe tine sa te voteze lumea ca fiind ala care.....mda....cine sapa groapa altuia pica el in ea..oricum eu nu am votat nimik deoarece este lame dar ma amuza totusi ca vad ca-ti place centrul atentiei :moto:...poate ti-ai gresit cariera bai nene ...cu abilitatile tale cu sigurantzate-ai putea angaja la un circ ceva :wacko:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e patetic , in incercarea ta disperata de a cere parerea forumistilor in ceva ce ne priveste , tot pe tine sa te voteze lumea ca fiind ala care.....mda....cine sapa groapa altuia pica el in ea..oricum eu nu am votat nimik deoarece este lame dar ma amuza totusi ca vad ca-ti place centrul atentiei ...poate ti-ai gresit cariera bai nene ...cu abilitatile tale cu sigurantzate-ai putea angaja la un circ ceva B))

Merci de indicatii, sunt f utile. :wacko: Sunt si patetic. Asta pe langa nesimtit, ratat, rau, circar... Ooops, nah ce parere ai? :moto: Ma mai tzii? :wacko:

Mda... cu criza asta am sa iau in considerare totusi sfatul tau cu privire la schimbatul carierei. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin nesimtirea-mi, raspund! Nu caut io nici o diferentza, si comentez ce doresc, la o adica. Si comentez la adresa ta...nicidecum la a altuia, :wacko: Is un nesimtit, vba aia. N-ai ce face. Si nici ce cere! :moto:

 

P.S. Nu stiu de ce te mai obosesti.

Exact , daca esti asa de liber in exprimare ma intzelegi si pe min atnci si comentul taunu`si avea rostul...si totusi se bat cap in cap ideile :wacko:

 

p.s.: ma obosesc deoarece transcriu texte cu diacritice pe www.diacritice.com , si daca tot am deschis subietul cine se pricepe la word si stie cum se pun diacriticele direct in word ca sa nu ma mai chinui degeaba ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah pin'aci! Daca folositi diacritice io ma supar!

DIACRITICELE SINT EMO!!!

o sa le transmit astea celor din comisia de licentza sa vedem ce parerea au :moto:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si patetic. Asta pe langa nesimtit, ratat, rau, circar... Ooops, nah ce parere ai? Ma mai tzii?

Si de fapt acestea sunt defectele tale cele mai micute :wacko:

De aia te`am ales, pt k poti mai mult si am vazut!

Subscriu pt asemenea caractere :moto: , deci te tin :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si de fapt acestea sunt defectele tale cele mai micute :wacko:

De aia te`am ales, pt k poti mai mult si am vazut!

Subscriu pt asemenea caractere :moto: , deci te tin :)

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Florica Sfeter

nah ma bucur sa aud asta mum :wacko:

 

cat despre restu :moto:) SLABUTZ SLABUTZ ,,, mai bagati si cate o injuratura

 

pana atunci yo cobor pana jos sa dau o tura coc shukers vb cuiva :wacko:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

juma de ora tot am citit prostiile voastre... Alex daca erai baiat destept cedai primu si`l lasai in sucui propriu

 

PS: asta nu inseamna ca ai fost prost :wacko:

:wacko: Ms oricum. :moto: Cand te intorci. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...