Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

in aceasi sedintza extrordinara in afara subiectului debanarii lui repsol_honda se vor discuta despre cucerirea lumii ,egalizarea drepturilor femeilor cu cele ale homosexualior , stabilirea cilindreei minime de la care o persoana se va putea decreta "motociclist" , preaslavirea strajerilor si alte subiecte realizabile in acest an care a inceput promitzator :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu zic ca urmatoarele topicuri NU ar trebui sa fie pinned:

 

Intalnirile De Vineri - se posteaza odata pe saptamana

 

Regulament Postare pe Forum - nu e regulamentul nostru (si oricum pe nimeni nu intereseaza)

 

Stunt Riding(oradea) - care stunt riding Oradea??? Luci nu mai are motofloasce si Nichos micki probabil are un site separat, pe care se plateste bani grei sa ii vezi stunturile

 

Fete Motocicliste... (sunt putin misogin...cred, hai sa zicem ca asta poate ramane)

 

CHOPPER-ISTI ORADENI - Am vazut ca sunt 2 care intra pe-aici. Daca ar fi sa generalizam, toate topicurile ar trebui sa fie pinned.

 

Rubrica Enduristilor: ori se face topic pinned pt fiecare categ. de motociclisti...ori nici una.

Exista topicuri pentru fiecare categ de motociclete in afara zonei : Comunitati Moto Regionale

 

 

Noah...sper sa nu ma impuscati

 

Intalnirile De Vineri - se posteaza odata pe saptamana - il scot oricum saptamanal vinerea sare sus

Regulament Postare pe Forum - nu e regulamentul nostru (si oricum pe nimeni nu intereseaza) ramane pioneza - daca tot avem asteptari sa nu mai posteze lumea aiurea avem nevoie si de un regulament

Stunt Riding(oradea) - Il scot- e mort

Fete motocicliste - ramane in pioneza

CHOPPER-ISTI ORADENI - il scot

Rubrica Enduristilor:- ramane pined pentru ca eisunt mai numerosi .Nu sunt limitati la pata de asfalt ca cei cu sportive, street si chopere.

puteti face un topic strict motoare sport si supersport- generalitati etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai afara de Andy si tanti cealalta al care`i nume imi scapa ...ce fete MOTOCICLISTE mai sti ?

Mesaj completat

ai afara de Andy si tanti cealalta al care`i nume imi scapa ...ce fete MOTOCICLISTE mai sti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, moderatorule, ultima data ai zis ca topicul "Fete motocicliste" ramane pinned, vad ca l-ai scos. Consecvent mai esti.

faceti o lista cu topicurile care sa fie sus.

apoi votati voi care vreti sa fie pined

ok?

 

 

ca eu sunt impartial :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce treaba ai tu cu mine?ti raaaau?

nu , is obosit daca tot ai intrebat :lol: , si gixxer tot a promis el ca va veni sa ne faca galerie si atunci ar fi fost fain sa veniti fetele si la fiecare gol sa faceti valuri :lol: ...got it ? sau iti desenez :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e ...strajeru` forumului nu e impartial ... dar ce sa-i faci ...cand ii dai omului care a stat toata viatza i ncarutza o dacie e smardoiu satului asai ? u suck la maxim =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am votat la poll,dar as vrea sa subliniez anumite lucruri...

La "Pinned" ar trebui sa fie thread-uri de interes comun,gen BURSA/POZE DIN IESIRI/REGULAMENT/SFATURI PENTRU INCEPATORI+PREZENTARE NOI VENITI/MAGAZINE-ACCESORII

Cu selectia pe nisă,gen:ENDURISTI,FETE MOTOCICLISTE,CHOPPERISTI nu sunt de acord,fiindca nu suntem destui in Oradea/Bihor,incat sa formam bisericute cu un continut relevant.

Unii sunt deja,unii vor fi in curand motociclisti...nu conteaza ca-i barbat sau femeie sau ca e pe chopper sau pe vitezan....toti impartim aceleasi placeri...placerea de a calari capre de orice fel :lol:

Gixxer...gandeste-te ce anume ar cauta atat membrii cat si noi venitii,cand intra pe forum... informatii relevante,folositoare...incearca sa tii tot ce e relevant si folositor la pinned!

 

Bafta!

Editat de Pauliee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am votat la poll,dar as vrea sa subliniez anumite lucruri...

La "Pinned" ar trebui sa fie thread-uri de interes comun,gen BURSA/POZE DIN IESIRI/REGULAMENT/SFATURI PENTRU INCEPATORI+PREZENTARE NOI VENITI/MAGAZINE-ACCESORII

Cu selectia pe nisă,gen:ENDURISTI,FETE MOTOCICLISTE,CHOPPERISTI nu sunt de acord,fiindca nu suntem destui in Oradea/Bihor,incat sa formam bisericute cu un continut relevant.

Unii sunt deja,unii vor fi in curand motociclisti...nu conteaza ca-i barbat sau femeie sau ca e pe chopper sau pe vitezan....toti impartim aceleasi placeri...placerea de a calari capre de orice fel :lol:

Gixxer...gandeste-te ce anume ar cauta atat membrii cat si noi venitii,cand intra pe forum... informatii relevante,folositoare...incearca sa tii tot ce e relevant si folositor la pinned!

 

Bafta!

 

de acord cu tine...

doar ca alegerea nu e a mea ci a voastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi miroase a cearta si asta ma face sa intru si eu.......acuma stau tupit si vedem in care tabara intram(pot fi cumparat usor.....un meniu mare la Mac si un fir de tigara)......astept!

Huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica
"di" ce stergi postul omului? :lol: a fost chiar on-topic :lol:

asa asa.....

UNDE~I POSTUUUU MIO???

termen 24 de ore sa reapara postu dak nu : shift+delete la forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa nu uitati ca eu am inceput rascoala (cu alte cuvinte: rascolit in cacao).

:lol:

ar fi un very good job daca am reusi sa facem putina ordine aici.

Si Petre, un sfat: cui nu-i place...sa nu mai intre pe forum.

La venit cu pretentii si comentarii, toti suntem buni.

P.S.: Tud0r is za best :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa nu uitati ca eu am inceput rascoala (cu alte cuvinte: rascolit in cacao).

:lol:

ar fi un very good job daca am reusi sa facem putina ordine aici.

Si Petre, un sfat: cui nu-i place...sa nu mai intre pe forum.

La venit cu pretentii si comentarii, toti suntem buni.

P.S.: Tud0r is za best :lol: k:

 

corect...

este o vorba ... curatenia nu se face ... se mentine

 

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...