Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

ÂŞi apropos de jigniri BeMeWe, cum cataloghezi tu ieÂşirea asta a ta? Nu e tot o jognire? Eu mă simt jignit, Âşi cer în numele persoanelor pe care tu le-ai făcut "rahati" să ți se administreze un warn de 50% Âşi suspendarea dreptului de a posta. Cred că dumitale o ceri mai tare decât noi. ÂŞi aÂşteptăm acum să vedem imparțialitatea dlui moderator.

 

Ultima oara cand ne-am întâlnit ai vrut să faci ceva, mă întreb acum: o fi fost din cauza mirosului? Sau de ce oare nu ai dus la bun sfârÂşit ceea e ai vrut să faci?

Mesaj completat

se lasa cu warm ?

 

Te corectez: worm! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator Repsolica
ÂŞi apropos de jigniri BeMeWe, cum cataloghezi tu ieÂşirea asta a ta? Nu e tot o jognire? Eu mă simt jignit, Âşi cer în numele persoanelor pe care tu le-ai făcut "rahati" să ți se administreze un warn de 50% Âşi suspendarea dreptului de a posta. Cred că dumitale o ceri mai tare decât noi. ÂŞi aÂşteptăm acum să vedem imparțialitatea dlui moderator.

UNDE ESTI TU GIXXXER OARE :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica
:D În căutarea mu(z)ei inspiratoare?

 

Stăm la mâna imparțialității lui. :lol:

:lol: :lol: :D uppsss

 

inca un post si am 400

 

PS: la cate posturi devin super membru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :D :D uppsss

 

inca un post si am 400

 

PS: la cate posturi devin super membru?

 

Nu te grabi sa ajungi super membru, uite la ce duce: ajungi super membru primesti warn 10%. Cine stie ce ne asteapta pe treapta urmatoare. :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ultima oara cand ne-am întâlnit ai vrut să faci ceva, mă întreb acum: o fi fost din cauza mirosului? Sau de ce oare nu ai dus la bun sfârÂşit ceea e ai vrut să faci?

Mesaj completat

 

 

Ce ma fierebe cacactul in TINE inteligentule.

 

Crezi ca ma intereseaza daca primesc warn sau ma blocheaza cine contul ? Nu ma intereseaza . Dar daca va fi asa macar a meritat.

Editat de BMW RIDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica
Nu te grabi sa ajungi super membru, uite la ce duce: ajungi super membru primesti warn 10%. Cine stie ce ne asteapta pe treapta urmatoare. :lol: :lol:

eee nu`i bai,,, am avut si 100% asa k 10% a fi un fleac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma fierebe catactul in TINE inteligentule.

 

Crezi ca ma intereseaza daca primesc warn sau ma blocheaza cine contul ? Nu ma intereseaza . Dar daca va fi asa macar a meritat.

 

Fierbe că am sânge latin, de aia fierbe. :lol: În morcovi nu are cum să fiarbă, nimic. Poate doar ei, în suc propriu.

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi apropos de jigniri BeMeWe, cum cataloghezi tu ieÂşirea asta a ta? Nu e tot o jognire? Eu mă simt jignit, Âşi cer în numele persoanelor pe care tu le-ai făcut "rahati" să ți se administreze un warn de 50% Âşi suspendarea dreptului de a posta.

 

Evident, subscriu 100% (ca sa raminem tot la procentaje) :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah,cu unii dintre voi m-am intalnit personal cu altii nu.Privind strict posturile voastre de ieri si azi se poate trage concluzia ca aveti ceva personal unul cu celalat.Nu vreti voi sa va intalniti deseara intr-un birt sa va discutati problemele?Eu platesc consumatia! :lol: Ieri mi-au sters si mie un post pe "motociclisti in timpul liber",acu'ce sa fac?Ma doare la 3 m in fata,nici acolo.Mare tragedie.Imi depinde viata,job-ul,bunastarea familiei de postul ala?Nu-si rupe Nitru bascula in ele posturi.Amu voi faceti ce vreti,ce va face sa va simtiti mai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci când dl gixxxer va binevoi a se întoarce de la gym, sau pe unde o fi, aÂştept cu interes un răspuns la întrebările adresate către dânsul.

 

Cu suspendarea dreptului de postare, cred că ai depăÂşit totuÂşi limita. Nu cred că merita Ooops mai mult decât mine, sau alții. Să vedem totuÂşi logica imparțialității tale. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba baieti ... ce se castiga la concursu de warnuri si posturi sterse pentru ca va conduc detasat (20% warn si 6 posturi cel putin sterse) :lol:) ...cica se vroia ca moderatorul de la fiecare comunitate moto regionala sa fie unu respectat de acea comunitate , dorit si impartial :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"...cica se vroia ca moderatorul de la fiecare comunitate moto regionala sa fie unu respectat de acea comunitate , dorit si impartial ) "

 

 

Apoi daca te iei dupa criteriul asta,subforumul Bihor ar trebui inchis din lipsa unui om compatibil cu functia de moderator.

Aci tati ne intepam unul pe celalalt,mai in gluma mai in serios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa parerea mea ar trebui pus un om care sa nu fi avut nimic in comun cu prostiile de pana acuma (de aici ar veni impartialitatea) , modul in care ar mentine ordinea ar fi modul prin care si-ar castiga respectul comunitati + actiunile impreuna cu grupul extr`forum si uite cum s-a rezolvat teoretic problema

 

p.s.: pana atunci ascultati Jos cenzura! de la Parazitii pentru a va amiti cu nostalgie de vremurile nu chiar asa de demult in care voitza poporului era supimata de pumnul de fier al dictaturii ...de orice fel :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck…te-am crezut baiat mai destept.

Nu stiu cum sa va explic sa intelegeti: NU-I FORUMU’ VOSTRU !!!

Aleck, e adevarat ca ai dreptul sa scrii ce vrei si unde vrei pe forum, dar nu te amagi singur: aici nu e democratie.

E un fel de monarhie. Adica forumu asta are un proprietar care face ce vrea, fara sa dea socoteala sau explicatie la nimeni. Si daca owneru sau adminu forumului si-a pus moderator, nu inseamna ca tre sa dea explicatii la nimeni de ce a facut-o.

Si tot asa...nici moderatorul...sa iti dea explicatie tzie... Daca ai baga bani aici, poate ai avea dreptul sa ceri explicatii.

Ceea ce faci tu acuma e exact ce faceau suporterii Stelei anul trecut cand scandau : Jos Gigi!!! Adica dadeau din gura degeaba ca nu i-a bagat nimeni in seama si pana la urma cand au exagerat le-au si bagat interdictie pe stadion.

PLM...deci tu, care stai in tribuna pe ultimu rand, si nici macar nu ti-ai platit biletu de intrare...ai vrea sa faci regulile???

Sfatu meu: Get a life !!! valabil pentru toti care se simt frustrati de impartialitatea forumului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma m-am prins de schema:

 

"ie" unii care a ajuns la varful piramidei, si altii care "vrea" sa-i ia locul. :lol:

pentru cei de la baza piramidei, sa nu uitam:

 

"toti baietii buni n-are noroc, da' nici femeile nu e oameni"

 

apropo, fac pe aceasta cale apel la forurile de conducere ale acestei institutii, sa faca ceva ca mie de cand cu scandalul asta nu mi se mai incarca bine paginile. o fi vreo mana criminala?

nu mai tolerez asa ceva! ca doar din banii nostrii "e" pusi acolo. :lol:

 

aa, e pe gratis?

 

atunci, bine, pa!

 

LE: acuma pe bune, am impresia ca o luati prea in serios, si aici ma refer la cei direct implicati in aceste discutii, fara exceptie.

nici aleck nu ar trebui sa se mai infurie, si nici petre poate nu e cazul sa imparta cu pedepse pe aici in virtutea noii functii.

nu uitati la iesirile care le-am facut impreuna, si care fie ca vreti, sau nu, nu se sterg cu buretele.

Editat de vladps
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: acuma pe bune, am impresia ca o luati prea in serios, si aici ma refer la cei direct implicati in aceste discutii, fara exceptie.

nici aleck nu ar trebui sa se mai infurie, si nici petre poate nu e cazul sa imparta cu pedepse pe aici in virtutea noii functii.

nu uitati la iesirile care le-am facut impreuna, si care fie ca vreti, sau nu, nu se sterg cu buretele.

 

 

le-am spus in maiulul adresat lor.fara jigniri si atacuri la persoana.regurile forumului se aplica pentru toata lumea.

daca sunt intrebari este pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...