Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

pe tine iar te-au violat colegii de celula si te simti nasol cand esti pe jos la trecerea de pietoni si te stropeste unu cu BMW`u :lol:?

 

relax baiete! stropeala ca stropeala da sa vezi cand i-ti intra unu deasta mare smecher cu un cotetz da beeemveeee-u` poolii, neacordand prioritate de trecere, circuland pe linia de tramvai , dreeept in roata fata stanga la masina condusa de scumpa ta consoarta punandu-i integritatea corporala in pericol +o dauna de te doare capul ! ( prejudiciu de aproape 3000 euroi gunoiul avand RCA la cea mai rau platnica companie de asigurari)

atunci si te vad io cum cotcorozasti!

Mesaj completat

tie cred ca raceala ti-a ars din neuroni :D .... nu are de-a face cu forumu ci cu a spune ceva si actiuniel sa arate altceva ...daca nici acu nu te-ai prins , iti desenez :lol:

 

 

ce si faci ase`s io model mai vechi pricep mai greu

pentium 3 la 1000 Mhz cu win 98 ce nu mere fara driver da no ii mai stabil :lol:

inteles-ai?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mndaa tipic acelesi sifonarii , cu petRe de culoare si sarcasm di partea lui Tudor si Pierro aka Godfather care i mustra si ii impaca pana'n final. .....incet,incet devine un cliseu comic care se repeta . Pacat ca pentru unii maturizarea a ramas tot o fata virgina. :lol:

Sucuri ,beri s au mai impartit dar se pare ca trebuie repetata treba o dat la sase luni ....atat are efect. :lol:

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica

manu nu te stresa :lol:) ceva aplicatii noi pt iPhone ai mai gasit? :lol:)

 

PS: vizitati drecu si voi sectiunea baietilor din timisoara cu versuri si poezii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am discutat si cu alti moderatori cu privinta la flameu care a fost aici

eu pe bihor nu mai imi folosesc atributile de moderator pe partea de warn.

daca o sa fie nevoie o sa vina ceilalti moderatori care probabil o sa faca o treaba mai buna decat mine.

o seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am discutat si cu alti moderatori cu privinta la flameu care a fost aici

eu pe bihor nu mai imi folosesc atributile de moderator pe partea de warn.

daca o sa fie nevoie o sa vina ceilalti moderatori care probabil o sa faca o treaba mai buna decat mine.

o seara buna

Te-ai oftiiiiiiiii??????ohhhhhhhhhhhhhh

Huaaaaaaaaaaaaaaaaa!!Eun inca raman la pumnii in gura si picioare in fund!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am discutat si cu alti moderatori cu privinta la flameu care a fost aici

eu pe bihor nu mai imi folosesc atributile de moderator pe partea de warn.

daca o sa fie nevoie o sa vina ceilalti moderatori care probabil o sa faca o treaba mai buna decat mine.

o seara buna

mah petre, am inteles ca ai pus ceva restrictie si aleck si lavi nu mai pot posta, ban, coin, cent, plm stie cum se cheama.

daca pot sa-mi exprim si eu o parere , si pot, ai exagerat, orice diferend se putea rezolva de la egal la egal, prin replici pe topic, sau, daca se ajungea la chestii mai grele, printr-un telefon si eventual o discutie intre 4 ochi.

chiar si un cap in gura, la un moment dat, eventual tot intre 4 ochi, mi se parea un gest mai barbatesc decat sa dai cu sceptrul puterii.

asa arata ca gestul unui om care nu mai are replica.

asta e parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dp cum bine stiti Alek si Oppps nu mai pot posta

fiind bun prieten cu ei, m -au rugat sa postez cateva ganduri de la ei:

 

"aleck: daca asta este un mod democratic de a suspenda dreptul la replica, si de a fi facut "c.acat" de catre un morcov, si chestia in sine pare normala pt unii, atunci ramaneti voi cu democratia voastra.

Ma dezgusta anumite atitudini, dar pana acum le-am luat in gluma/peste picior, cum vreti.

Sa-mi spuna totusi dl gasca, de ce a considerat el ca trebuie ridicat dreptul la postare pt Ooops, unde a fost "jignirea publica" cu care a considerat sa o lamureasca?

Cam deficitara atitudinea lui impartiala, si a dovedit ca e gasca prin faptul ca nu stie sta in picioare, nu poate sa-si ia apararea si nici sa dea explicatii concrete la anumite aberatii.

Ii multumesc lui tud0r, care cat e el de "glumaret" a fost singurul care a privit toata situatia cu obiectivitate si impartialitate.

Postand doar la "discutii despre orice" nu consider ca am manjit cu "c.acat" un forum intreg.

Sa ma trezeasca la realitate cei care considera altfel.

Dlui BMW_RIDER ii doresc multa sanatate, si multe pledoarii sanatoase la adresa mea (si nu numai,) pana atunci ii mai doresc productie multa de vitamina D si beta-caroten.

Pana una alta, polemici placute in continuare, daca tot mi s-a ridicat dreptul la replica.

Poate asa veti avea discutii mai constructive decat pana acum. lbl:

Eu cu democratia mea nu mai consider ca acest forum are o coloana vertebrala adecvata, nu ca ar fi avut-o pana acum, dar era suportabil.

Pt vlad, stai linistit nenea, nu a fost vorba de nervi decat la final, cand cineva a aberat mai mult decat cere legea. "

 

 

ps nu dati in sol

Editat de Bucu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa un cum bine am observat la voi de fiecare data cand e iarna si va plictisiti trebuie sa apara tot felul de kestii........dar unu e sigur.......nu prea am vazut kestii de mare folos la voi si atunci prefer sa ma bag si eu in seama cu prostii facute tot de voi(acuma cine se simte se simte dar eu generalizez).....bah nimic ceva contradictoriu despre un cauciuc despre o toba sau depsre un surub sau ceva.....numa bascareala...ca deja si eu m-am saturat bah......pitipoancelor.........nu m-am putut abtine

HUaaaaaaaaaaaaaaaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"ALEK: Si cum era de asteptat, dl moderator a disparut in cucuruz.

Ca ala mic si gras, cu rat.

Dar sa nu confundam speciile, gasca tot gasca ramane, indiferent ca vrea sa fie lebada sau rata.

Promit ca pe viitor sa nu mai am asteptari atat de ridicate. "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati useri,

 

In ultimul timp constat tot mai multe atacuri si exprimari violente sau jignitoare la adresa moderatorilor forumului.

Am decis ca de acum inainte acest lucru sa fie sanctionat exemplar, fara exceptie.Orice fapt de acest gen va fi sanctionat cu suspendare de cel putin o luna de zile, dar in functie de gravitate voi merge pana la stergerea contului.

Este intolerabil ca niste oameni ce fac un lucru din placere, fara nicio retributie sau alte avantaje materiale sa fie considerati dusmani si sa fie amenintati sau injurati.

 

In cazul in care aveti probleme cu vreun moderator sau cand considerati ca actiunile lor nu sunt corecte (sau nu sunt corect dimensionate) va rog sa folositi aceasta parte a forumului pentru a ne aduce la cunostinta si/sau pentru a cere explicatii. De asemenea, daca nu doriti o expunere publica, adresa noastra de email va este la dispozitie: forum@motociclism.ro.

 

Ca un comentariu suplimentar, va rog sa luati in considerare si latura subiectiva a moderarii. Nu exista moderatorul perfect asa cum nu exista nici regulile perfecte. Evindet, in ceeasi masura nu exista nici administratorii perfecti. Oricine poate gresi, oricine poate abuza de o functie sau o pozitie (si o va face), dar de aici pana la a fi amenintat si injurat este cale lunga.

 

Va multumesc,

Administrator (Dan Dobrescu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era de stiut ca daca va iesii un moderator dintre membrii unei comunitati,se va ajunge la asa ceva.daca va amintiti votul acela pt alegerea oderatorului era si o optiune sa fie un moderator necunoscut.

ar fi fost mai bine daca se facea frumos un cont anonim ex. moderator.bh si sa fie alocat de catre admin unuia dintre membrii dupa anumite criterii,fara ca ceilalti membrii sa stie cine este respectivul.atunci n-ar mai fii sarit nimeni la gitul saracului membru ajuns la "putere" dupa anumite criterii si nici acel membru nu cred ca ar mai fii abuzat de acea functie.

Intotdeauna au fost discutii mai la bascalie,mai la serios,dar simplu fapt ca are numele scris cu verde,ne face pe unii sa vedem rosu in fata ochilor.

io cred ca oricare dintre "veteranii" forumului ar fii fost ales ca moderator,s-ar fii ajuns la acelasi rezultat datorita invideiei sau ...cine stie ce

oricare dintre noi daca ar fi primit aceste drepturi,ar incerca sa schimbe ceva pe un forum,asta nu inseamna ca ar fii reusit sa o faca fara a fii incoltit de catre ceilalti.

niciodata nu va fii un grup de oameni cu aceeasi parere,totdeauna vor exista opinii diferite ceea ce mi se pare f normal,fara de asta s-ar rasturna lumea cu susu-n jos,totdeauna trebe sa existe un echilibru,o stinga si o dreapta,alba si neagra .....bla bla bla,hai sa nu intram in filosofii

 

p.s.schimba putin rolurile(pt ambele parti),crezi ca nu ti s-ar fii intimplat la fel?

 

.........parerea mea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius, hai sa fim seriosi... eu zic ca nimeni nu a abuzat de nici o putere.

Din moment ce Petre a fost jignit public...era clar ce o sa urmeze.

Aleck degeaba pozeaza in victima inocenta...ca nu e asa.Din moment ce l-a facut pe gixxer :gasca si rata si porc...si mai stiu eu ce...ce ar fi vrut: sa fie avansat in rang de maestru forumist cu rang de admin...sau ce?

Si Petre a procedat bine...ca macar nu s-a luat la harta...ca atunci chiar ne-am fi facut de rasu lumii toti din comunitatea asta.

Asa macar s-au facut de ras numa aia care si-au cautat-o.

Eu as fi facut la fel. E una cand 2 prieteni vorbesc intre 4 ochi ce vor ei...si e alta cand te apuci de jigniri in public.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius, hai sa fim seriosi... eu zic ca nimeni nu a abuzat de nici o putere.

Din moment ce Petre a fost jignit public...era clar ce o sa urmeze.

Aleck degeaba pozeaza in victima inocenta...ca nu e asa.Din moment ce l-a facut pe gixxer :gasca si rata si porc...si mai stiu eu ce...ce ar fi vrut: sa fie avansat in rang de maestru forumist cu rang de admin...sau ce?

Si Petre a procedat bine...ca macar nu s-a luat la harta...ca atunci chiar ne-am fi facut de rasu lumii toti din comunitatea asta.

Asa macar s-au facut de ras numa aia care si-au cautat-o.

Eu as fi facut la fel. E una cand 2 prieteni vorbesc intre 4 ochi ce vor ei...si e alta cand te apuci de jigniri in public.

 

daca se da warn pt "ce faci mey gasca" sau ceva asemanator, atunci ce sa mai zic de alte afirmatii zilele astea.

de ex aia cu "o sa merg sa va dau foc la motoare, ca nu aveti treaba cu motociclismul", sau altele.

nu atac pe nimeni, de aia nu am pus quoute, am dat doar un exemplu, dar mai sunt si altele.

nu se taxeaza decat unele afirmatii, iar cele care ne convin raman absolut firesti. chiar am asteptat , de curios sa vad o reactie de "moderator" si in sensul celalalt, dar vax.

halal impartialitate.

 

sincer, m-am abtinut sa alimentez polemica asta, de aia evit sa postez, dar anumite lucruri evidente ma deranjeaza.

cred ca ar fi cazul oricum, sa se stinga incet conflictul asta, pt ca risca sa degenereze.

ar fi bine sa ramana la nivelul de rabufnire periodica de orgolii, care se stinge de la sine.

nu de alta dar incet incet poate se va face vreme buna, si poate am vrea sa mai iesim la cate o tura impreuna.

Editat de vladps
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...