Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

 

 

"aleck:

 

Dlui BMW_RIDER ii doresc multa sanatate, si multe pledoarii sanatoase la adresa mea (si nu numai,) pana atunci ii mai doresc productie multa de vitamina D si beta-caroten.

 

 

Multumesc.Lla fel iti doresc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

N-ai cu cine, domle, n-ai cu cine. Niste.....

 

Ehm, daca continui afirmatia se considera jignire :lol: ?

 

 

P.S.

@Vladps, eu unu' am dat report la niste posturi, mai mult din simpla curiozitate de a vedea ce se intimpla. Este evident ca nu s-a intimplat nimic, cum dealtfel ma asteptam :lol: .

Anyway, ai perfecta dreptate in tot ce ai spus.

Eu am acceptat de mult faptul ca simtul umorului este direct proportional cu inteligenta. Daca era vorba de educatie, mai ziceam ca sint sanse, dar asa..... :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se da warn pt "ce faci mey gasca" sau ceva asemanator, atunci ce sa mai zic de alte afirmatii zilele astea.

de ex aia cu "o sa merg sa va dau foc la motoare, ca nu aveti treaba cu motociclismul", sau altele.

nu atac pe nimeni, de aia nu am pus quoute, am dat doar un exemplu, dar mai sunt si altele.

nu se taxeaza decat unele afirmatii, iar cele care ne convin raman absolut firesti. chiar am asteptat , de curios sa vad o reactie de "moderator" si in sensul celalalt, dar vax.

halal impartialitate.

am zis.

 

eu am zis ca nu ma mai bag... sunt alti moderatori care o sa se ocupe de flame'u de aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la mine: veterane pierro dc vrei sa faci pe piromanul iti zic unde i al meu, ca asa poate mi iau si eu bike nou, ca s amarat

 

ti as intoarce favoarea dar mi e frica ca fac 'pipi n pat' si oricum nu te a mai vazut nimeni cu bike deci nu suntem siguri ca avem la ce sa ti dam foc

 

de la Opsss: "bucu, avocatul meu, ma citeaza in urmatoarele: "doresc sa stiu de ce mi s`a taiat dreptul la replica spunand urmatoarele: gixxer, esti tot un citat. te`ai scolit la sorbona?" si tototdata doresc sa stiu de ce dl bmwrider nu a fost "pedepsit" avand in vedere k ne`a facut "rahati" "

 

ma scuzati de deranj !

 

cu stima si respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si Petre a procedat bine...ca macar nu s-a luat la harta...ca atunci chiar ne-am fi facut de rasu lumii toti din comunitatea asta.

Asa macar s-au facut de ras numa aia care si-au cautat-o.

Eu as fi facut la fel. E una cand 2 prieteni vorbesc intre 4 ochi ce vor ei...si e alta cand te apuci de jigniri in public.

Tu nu poti privi situatia decat din postura de fosta lui prietena de tot il aperi atata ? Dintre toti Petre teoretic e cel mai bun ca moderator deoarece cunoaste forumu mai bine ca toti de aci , dar se pare ca NU isi poate argumenta deciziile , NU respecta cea ce zice ( si aici ma refer a imaptialitatea si omenia si bla bla`u ) si in loc sa se intzeleaga cu noi toti si nu stiu ...oare Petre cum ai fo reactionat la faza cu "gasca" daca .... si multe altele ...scrie acolo in comunicatului dlui Dobrescu ca si moderatorii sunt oameni si parerile sut subiective dar aici nu mai e vrba de pareri subiective ci deo demonstratie de forta ... si ca tot e vorba de jigniri , ataturi de WARN nu ar trebui cumva sa fie atasat si pasajul jignitor ? sau se lasa la subiectivitatea celui care il da ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la mine: veterane pierro dc vrei sa faci pe piromanul iti zic unde i al meu, ca asa poate mi iau si eu bike nou, ca s amarat

 

ti as intoarce favoarea dar mi e frica ca fac 'pipi n pat' si oricum nu te a mai vazut nimeni cu bike deci nu suntem siguri ca avem la ce sa ti dam foc

are chiar 2 .. si poate tocmai asta e si ideea sa nu te vada nimeni si sa inconjori globu ...ce zici de asta ? vorbeste cu Oliver ca nici pe le nu l-a vazut nimeni dar se plimba el fara sa dea raportu la nimeni :lol: , ca si multi altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo lui

jos palaria

numai la noi astia de rand sa ne lase motoarele in pace ca nu ne permitem decat unu, sa dea foc la ale lui ca are prea multe

 

'saramuna' pentru intelegere

Editat de Bucu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luci cred k lasi wow`u si actionezi mai mult pe forum faci aici lvl 80 :lol:)

 

Cind ai trei lvl 80 si un char de 75, iti permiti :lol: . Dar sa stii ca ai dreptate ca mi-ai atras atentia, acord prea multa importanta acestei glume rasuflate de forum, in detrimentul wow-ului, si nu merita :D . Plm, chiar era cit p'aci sa pierd zeppelinu' spre Undercity scriind un mesaj :D))) .

Nah laters, tre' sa fac lvl 40 azi pe hunter :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica

hai mah gata nu mai postati.... azi am ocazia sa devin super membru ... i need help pt asta :lol:)

Mesaj completat

Cind ai trei lvl 80 si un char de 75, iti permiti :lol: . Dar sa stii ca ai dreptate ca mi-ai atras atentia, acord prea multa importanta acestei glume rasuflate de forum, in detrimentul wow-ului, si nu merita :D . Plm, chiar era cit p'aci sa pierd zeppelinu' spre Undercity scriind un mesaj :D))) .

Nah laters, tre' sa fac lvl 40 azi pe hunter :lol: .

esti un posedat mah ...

nu`mi putut tacea gura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pentru MODERATORI de la colega de breazla Ooooooppppsss : o data ce a restrictionat, nu poate sa "desrestrictioneze"?

 

asteptam raspuns

va multumim anticipat pentru timpul acordat raspunderii acestei intrebari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

destul de jalnic faptul ca numai atunci este citdecit activitate pe bihor cind se cearta cineva.

inca o impresie de a mea e ca toate discutiile din ultimele zile n-au nimic cu motyociclismul la fel ca mai bine de 50 % din sectiunea bihor.

pacat,in loc sa ne organizam si sa ne intelegem ca suntem o mina de oameni,ne rupem capurile

 

vaisamar

Editat de RaitaMC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pentru MODERATORI de la colega de breazla Ooooooppppsss : o data ce a restrictionat, nu poate sa "desrestrictioneze"?

 

asteptam raspuns

va multumim anticipat pentru timpul acordat raspunderii acestei intrebari

ba da

daca juri pe rosu ca nu mai faci.

si in fiecare dimineata, spui de 10 ori regulamentul de postare al forumului.

cu voce tare, in centru langa statuia lui Eminescu

din memorie.

:lol:

 

 

 

 

 

le:cel mai elegant ar fi ca una din partile direct implicate (imparatul sau poporul) sa faca o invitatie la dezbateri libere deseara la o bere.

sincer acuma, cred ca asa s-ar lamuri niste lucruri, si s-ar stabili de comun acord armistitiul.

nu mai are rost vrajba asta.

daca se organizeaza cva anuntati-ma si pe mine, plz.

eu aduc vata si spirt.

Editat de vladps
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da

daca juri pe rosu ca nu mai faci.

si in fiecare dimineata, spui de 10 ori regulamentul de postare al forumului.

cu voce tare, in centru langa statuia lui Eminescu

din memorie.

:lol:

:lol:

fu buna :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da

daca juri pe rosu ca nu mai faci.

si in fiecare dimineata, spui de 10 ori regulamentul de postare al forumului.

cu voce tare, in centru langa statuia lui Eminescu

din memorie.

:D

 

:lol:

Mesaj completat

stiu cum cred eu k o fost asta: dak yo dat la ooops hai sa`i dau si la aleck,,, sa fie impreuna si la bine si la greu :lol:

:lol:

Editat de RaitaMC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai elegant ar fi ca una din partile direct implicate (imparatul sau poporul) sa faca o invitatie la dezbateri libere deseara la o bere.

sincer acuma, cred ca asa s-ar lamuri niste lucruri, si s-ar stabili de comun acord armistitiul.

nu mai are rost vrajba asta.

daca se organizeaza cva anuntati-ma si pe mine, plz.

eu aduc vata si spirt.

 

/index.php?showtopic=476057

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea resimte efectele crizei si asta se vede in activitatea intensa de pe forum.De ce se numeste olimpiada ? Pentru ca asa era sin in American pie :lol: .... dupa cate vad eu avem 2 tabere :

1.Tabara PRO felului de a modera Petre activitatea de pe Bihor

2.Tabara CONTRA

 

Ce propun ?

Se concretizeaza taberele , se aleg un sir de "concursuri" de iarna cum ar fi bowling,biliard,ping pong,tir,joc de table,sah , darts,chestii de genu ...se alcatuiesc probele si putem face in felu urmator :

1.acelasi om pentru TOATE probele

2.oameni diferiti pentru fiecare proba in parte

 

Ce se castiga ?

1.Mutarea activitatii de pe forum in salile de....

2.Daca taba PRO iese invingatoare taba CONTRA isi ia angajamentul sa taca draq din gura, daca tabara CONTRA iese invigatoare , atunci warnurile "gratuite" se sterg lumea isi vede de treburile ei si Moderatorul nostru mai accepta ca se pot rezolva lucrurile amintondu`si de trecutul cand nu era moderator si totusi forumul a supravietzuit.

 

Si asta sa se intampel cat mai rpd ...azi , maine in loc de intalnire ...RAPID.

 

Lume ?

 

 

tudor,nu vreau sa zic ce esti ca n-am nevoie de warn,da sa stii ca esti unu mare.

mai pui si tu paie pe foc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OffTopic Racers ma propun pe mine moderator :D

 

tu nici macar nu esti super membru si vrei moderator? :lol:

 

pune te pe treaba si dupa ce esti super membru, te votam :lol:

 

pana atunci merg pe mana lui DNA SFETER :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica
tu nici macar nu esti super membru si vrei moderator? :lol:

 

pune te pe treaba si dupa ce esti super membru, te votam :lol:

 

pana atunci merg pe mana lui DNA SFETER :lol:

vb cu sefii de sus sa deie drumu diavolului de repsol honda :D) si atunci discutam altfel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...