Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

partea buna c s-a creat tot flame`u asta pe Bihor este ca toti cei mai slabi cu duhu` si mai redusi au venit sa vada si ei despre ce e vorba :lol: ( bun venit nene :lol: ) si moderatorii vor sta numa la panda si vor vana eventualele atacuri la persoana intr`un singu loc nu pe tot forumu`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silence...

 

post-18488-1264973291_thumb.jpg

 

 

ce ai facut?

vezi ca tre sa mergi cat de tare si sa iei cate bile verzi poti.si sa ai viata full daca poti ca primesti bonus gros :disappointed:

Mesaj completat

aveam emotii :lol:))

Mesaj completat

talentat ... pacat de final

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie memorat neaparat pasajul,contextul si mai ales....repet MAI ALES autorul , se pare ca dupa lacrimi , plansete si durere cel mai neastept dintre renegati totusi vrea sa impace situatia moral :lol:

 

p.s.: este o gashca ( NU gasca :disappointed: ) dar cu oameni cu personalitati diferite , idei si principii diferite , moduri de actionare diferitcare din intamplare impartasesc aceasi pasiune ...... datul pe forum si uneori in afara forumului :lol:

Eu de fapt incerc sa pun o capcana......pe forum toti sa fim breteni si cand iesim......poc un pumn peste fatau:))))))hahahahahah vezi ca folosesti cuvinte prea GRELE cu personalitati si principii......de aia este greu ca se se filosofeaza si la sfarsit lumea nu mai intelege nimic..............

De aia vreau eu sa impac pe totii ca sa mai am si eu ce "vana" cand mai mergem la o tura..........dar pana acuma mucles de la toata lumea....ca va sparg!!!!!!

huaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Imi dau lacrimile cand ma uit ce frumos am scris

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wellcome !!!

 

da restu' oamenilor unde-s? Sau lor nu le-a expirat perioada de suspendare? Au fost prinsi dopati? ce s-o fi intamplat?

 

 

:lol:

 

nu stiu sigur din pacate

sa raspunda persoanele abilitate

 

cred ca repsol e sters de tot

cu luci nush ce s a intamplat

lavi si alek pot intra dar nu au voie sa posteze :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da restu' oamenilor unde-s? Sau lor nu le-a expirat perioada de suspendare?

 

Eu unu' fac ceva pe suspendarea lor(ca pe tot forumu' de altfel :lol: ), n-am postat zilele astea nu din cauza banarii temporare(evident ca am la dispozitie mai multe conturi de pe care puteam posta in voie), ci pt. ca, desi rareori acest mediu virtual reprezinta o vaga sursa de amuzament, in majoritatea timpului este teribil de plictisitor, iar discutiile sint impanate de platitudini(asta in cazu' bun) :lol: . Incep sa-l invidiez pe Cezar ca i-au sters contul :lol: . De fapt, daca ma gindesc bine, propun pe aceasta cale in mod oficial sa mi-l stearga si mie, caz in care nu ma voi mai obosi sa scriu/citesc p'aci nici prin intermediul altor conturi. Si presupun ca aceasta cerere va avea sustinerea multora( se stiu ei care) :disappointed: .

 

P.S.

Moderatorii, daca vor da quote acestui mesaj, vor folosi pronumele de majestate daca mi se vor adresa direct :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

nu stiu daca pun mesajul unde trebuie, dar o sa se descurce...

vreau sa aduc 2 motoare din Italia si vreau sa fac RAR-ul in Oradea. problema e ca n-am buletin de Oradea ci de Constanta. asa ca ar trebui sa ma duc pana la mare sa fac RAR-ul. cine poate sa fie la RAR in ziua cand ajung cu motoarele si sa fie prezent pana se face RAR-ul? nu am o zi exacta, inca, depinde foarte mult de cine se ofera (in principal) si de turele mele de job (mai putin). inafara de multumirile mele eterne ofer si o bere, doua, trei, s.a.m.d.

multumesc, Laur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

nu stiu daca pun mesajul unde trebuie, dar o sa se descurce...

vreau sa aduc 2 motoare din Italia si vreau sa fac RAR-ul in Oradea. problema e ca n-am buletin de Oradea ci de Constanta. asa ca ar trebui sa ma duc pana la mare sa fac RAR-ul. cine poate sa fie la RAR in ziua cand ajung cu motoarele si sa fie prezent pana se face RAR-ul? nu am o zi exacta, inca, depinde foarte mult de cine se ofera (in principal) si de turele mele de job (mai putin). inafara de multumirile mele eterne ofer si o bere, doua, trei, s.a.m.d.

multumesc, Laur

 

Ar fi bine daca ai spune aproximativ o data, eu daca sunt liber te ajut , motoarele sa nu fie furate bineinteles :disappointed: . Trebuie sa iti faci in prealabil programare la RAR, iar pentru asta iti trebuie Nr de identificare al motorului.

 

By

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

nu stiu daca pun mesajul unde trebuie, dar o sa se descurce...

vreau sa aduc 2 motoare din Italia si vreau sa fac RAR-ul in Oradea. problema e ca n-am buletin de Oradea ci de Constanta. asa ca ar trebui sa ma duc pana la mare sa fac RAR-ul. cine poate sa fie la RAR in ziua cand ajung cu motoarele si sa fie prezent pana se face RAR-ul? nu am o zi exacta, inca, depinde foarte mult de cine se ofera (in principal) si de turele mele de job (mai putin). inafara de multumirile mele eterne ofer si o bere, doua, trei, s.a.m.d.

multumesc, Laur

Si eu pot sa te ajut .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pot sa te ajut .

 

multumesc mult. deocamdata nu am o data aproximativa. cand se apropie termenul, dau un strigat de ajutor.

respect,

Laur

Mesaj completat

Ar fi bine daca ai spune aproximativ o data, eu daca sunt liber te ajut , motoarele sa nu fie furate bineinteles :disappointed: . Trebuie sa iti faci in prealabil programare la RAR, iar pentru asta iti trebuie Nr de identificare al motorului.

 

By

 

 

multumesc mult. deocamdata nu am o data aproximativa. cand se apropie termenul, dau un strigat de ajutor.

respect,

Laur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu te sfatuiesc sa porti casca pe tot timpul orelor pentru ca altfel risti ca la examen sa te simti ca un manz care poarta pentru prima data capastru. E mai bine sa te obisnuiesti cu greutatea si cu senzatia de a o avea pe cap. Ca sa-ti fie mai usor, poti merge cu viziera ridicata o perioada. Neaparat casca sa o legi bine. Manusi nu te sfatuiesc sa incerci deocamdata pentru ca iti diminueaza din feedback pana te obisnuiesti cu ele. Bafta la examen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...