Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

curios ca toata lumea vrea sa se dea pe motorul lui tudor dar cand a fost tudor fara motor, cine ia dat lui tudor motoru sa se plimbe.??? nimeni ...doar lucianu parca a dat rr-u de 9 sutii.asa ca asteptari sa nu aveti :)

 

si eu as minti daca nu as zice ca nu sunt curios cum e sa o conduci... ideea e ca si daca o sa am ocazia sa o conduc nu avem drumuri pentru ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cucurios ca toata lumea vrea sa se dea pe motorul lui tudor dar cand a fost tudor fara motor, cine ia dat lui tudor motoru sa se plimbe.??? nimeni ...doar lucianu parca a dat rr-u de 9 sutii.asa ca asteptari sa nu aveti

 

si eu as minti daca nu as zice ca nu sunt curios cum e sa o conduci... ideea e ca si daca o sa am ocazia sa o conduc nu avem drumuri pentru ea

bahhhhhhhhhhhhh eu cred ca se mai si glumeste.............eu unu am zis-o serios:))))))) eu cu tudor suntem intimi.....la cate injuraturi am inghitit unu de la altu.....se pune nu mane?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curios ca toata lumea vrea sa se dea pe motorul lui tudor dar cand a fost tudor fara motor, cine ia dat lui tudor motoru sa se plimbe.??? nimeni ...doar lucianu parca a dat rr-u de 9 sutii.asa ca asteptari sa nu aveti ;)

 

si eu as minti daca nu as zice ca nu sunt curios cum e sa o conduci... ideea e ca si daca o sa am ocazia sa o conduc nu avem drumuri pentru ea

 

nice approach :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no mai "Marele SCOTIAN" :) sa stii ca te asteapta "La Papi" o nota de plata frumusica..... doara ti-ai luat motor si normal ca ai facut cinste :D

 

aaaa si apropo nu-ti face griji pentru bani!!! ii recuperezi la 2-3 ture ca doar ti-ai luat motor de-o persoana ( o sa mergi singur sa nu consume mult ) ;)

 

 

PS: sa-l folositi sanatosi si sa va bucurati de el! Felicitari!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bahhhhhhhhhhhhh eu cred ca se mai si glumeste.............eu unu am zis-o serios:))))))) eu cu tudor suntem intimi.....la cate injuraturi am inghitit unu de la altu.....se pune nu mane?!

man se iau astai de noi ca suntem gay...shhh ;)

Mesaj completat

no mai "Marele SCOTIAN" :) sa stii ca te asteapta "La Papi" o nota de plata frumusica..... doara ti-ai luat motor si normal ca ai facut cinste :P

 

aaaa si apropo nu-ti face griji pentru bani!!! ii recuperezi la 2-3 ture ca doar ti-ai luat motor de-o persoana ( o sa mergi singur sa nu consume mult ) :D

 

 

PS: sa-l folositi sanatosi si sa va bucurati de el! Felicitari!!!!!

iti multumesc pentru head`s up :lol:) ...vine varasi ne mutam intalnirea la Manu pe terasa asa ca am scapat :)

Mesaj completat

p.s.: asa ca niste note dupa o scurta iesire de proba .... merge de rupe, e flexibila , nu este la fel de comoda ca si fazeru` , la 240 perfect stabila , NU simti viteza , cand opresc lumea ma intreaba in maghiara nu in romana ce motor e sau alte treburi :P si .... ce sa spun m-a mirat ca la 200 era turata la 6000 ... singura chestie care inca nu o pot face este sa vedem cat consuma in regim touring ca doar pt asta am luat`o nu ? :P

 

ca minusuri avem mobilitate greoaie , in sensul ca d`aba o poti urni din loc si daca ai ghinionul sa fi si panta ai puso si eu fiind inalt nu vad bine instrumentele de bord , problema care se rezolva cu un plexi touring ..

 

Sa vina caldura!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man se iau astai de noi ca suntem gay...shhh :)

Mesaj completat

 

iti multumesc pentru head`s up ) ...vine varasi ne mutam intalnirea la Manu pe terasa asa ca am scapat

Mesaj completat

p.s.: asa ca niste note dupa o scurta iesire de proba .... merge de rupe, e flexibila , nu este la fel de comoda ca si fazeru` , la 240 perfect stabila , NU simti viteza , cand opresc lumea ma intreaba in maghiara nu in romana ce motor e sau alte treburi si .... ce sa spun m-a mirat ca la 200 era turata la 6000 ... singura chestie care inca nu o pot face este sa vedem cat consuma in regim touring ca doar pt asta am luat`o nu ?

 

ca minusuri avem mobilitate greoaie , in sensul ca d`aba o poti urni din loc si daca ai ghinionul sa fi si panta ai puso si eu fiind inalt nu vad bine instrumentele de bord , problema care se rezolva cu un plexi touring ..

 

Sa vina caldura!!

man lasa vrajeala... nu vrei sa ii pui si niste roti ajutatoare si il faci rotobil :lol: ?

e touring sport... mergi si sportiv cu ea ca altfel la 10000 km se constipa naibii si clisma nu ii faci ;)

asculta ce zice nenea ala ... :D

adevarul e ca motorul e superb... noroc ca are tudor viziera fumurie si nu i se vede ranjetul ..

 

poze bag mai tarziu... cand gasesc cablu de la telefon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu propietar de busa la 80 mii de km folosita in touring si nu are nici o problema :D

p.s.: azi numa touring nu am folosito :)) si totusi bine fu ...dat viitoare trebuie plecat mai rpd...rezervor plin Budapest Run ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu propietar de busa la 80 mii de km folosita in touring si nu are nici o problema

p.s.: azi numa touring nu am folosito ) si totusi bine fu ...dat viitoare trebuie plecat mai rpd...rezervor plin Budapest Run )

 

 

fa si tu exceptie :)

azi chiar ai mers touring... nu ai trecut de 6000 ture.dar dupa ce ii faci rodajul si o sa ii dai 13k de ture 1>2>3>4>5>6+

nu tre sa o menajezi ca nu e bine dar nici sa mergi ca descreieratu.

cat despre atras priviri din partea celor care treceau pe langa motor .... nu uita ca motoru meu era langa... si eu stiu maghiara si am inteles ce ziceau... bosz meg de szep eszt o motor... tisto rossi gep ;)

aszt a hayabusa nagion budos , ugy nez ki mint egy kacsa:))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o data am trecut ;) si...

... nici nu am nevoie sa trec de 6000 de ture...tocmai am spus ca la turatie respectiva am 200 ce e suficient ... daca ai 200 de cai sub poponeata nu trebuie sa`i foloseti neaparat ca nu mi-am luat busa ca sa intru in clubul celor cu 300+ km/h :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aszt a hayabusa nagion budos , ugy nez ki mint egy kacsa

 

:)))))))))))))))))) De acord...dar sa nu uitam ca pretendentul la tron,pe nume ZX14,desi arata mult mai bine,kacsa tot i-o da prin grumaz.E o chestie de gust.Cei care prefera Looks-ul aleg Kawi..cei care prefera datele tehnice,aleg ´Busa...oricum ambele sunt capre de autobahn,n-au nici o treaba cu micile metropole gen Oradea,si din cate am citit Tudor vrea mai mult touring,prin urmare felicitari pentru alegere,ii doresc asfalt nou turnat,tronsoane lungi si curbe extraordinare cu noua achizitie!

 

'va creasca barba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu propietar de busa la 80 mii de km folosita in touring si nu are nici o problema :D

p.s.: azi numa touring nu am folosito :)) si totusi bine fu ...dat viitoare trebuie plecat mai rpd...rezervor plin Budapest Run ;))

Cand mergi anunta-ma si pe mine......!....asta pana la budapesta........ca venim si noi(3buc fireblade) huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) ))))))))))))))))) De acord...dar sa nu uitam ca pretendentul la tron,pe nume ZX14,desi arata mult mai bine,kacsa tot i-o da prin grumaz.E o chestie de gust.Cei care prefera Looks-ul aleg Kawi..cei care prefera datele tehnice,aleg ´Busa...oricum ambele sunt capre de autobahn,n-au nici o treaba cu micile metropole gen Oradea,si din cate am citit Tudor vrea mai mult touring,prin urmare felicitari pentru alegere,ii doresc asfalt nou turnat,tronsoane lungi si curbe extraordinare cu noua achizitie!

 

'va creasca barba

 

1 beauty is in the eye of the beholder.... eu ador busa

2 care o fi mai tare, care nu, sincer pentru mine nu mai conteaza acum... conta cand stateam la 18 ani pe banca si mancam seminte purtand discutii de genu, care e mai tare si mai miez.nu ai la ce sa folosesti atata putere decat pe o autostrada si daca ii dai maxim nu poti sa ii dai o perioada lunga de timp pentru ca te solicita fizic si psihic.

zx14 arata ca un paianjen si arata f bine... dar pt mine hayabusa a szerelem :) .. dar nu mi-as cumpara-o in romania.cand ma mut in canada imi cumpar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bv tud0r pt achizitie! Frumoasa bestie, sa o stapanesti sanatos si fara incidente. :)

 

Ma intreb, oare cand ii veti ridica interdictia de postare a lui Ooops? Cei care stiu dar nu sufla o vorba, astept sa imi spuneti cu ce v-a "jignit" mai tare ea, decat eu? Si astept si dovezi. ;) Echitabililor!

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bv tud0r pt achizitie! Frumoasa bestie, sa o stapanesti sanatos si fara incidente. ;)

 

Ma intreb, oare cand ii veti ridica interdictia de postare a lui Ooops? Cei care stiu dar nu sufla o vorba, astept sa imi spuneti cu ce v-a "jignit" mai tare ea, decat eu? Si astept si dovezi. :D Echitabililor!

Nu intinde coarda :lol: . Iti da omul un deget si tu vrei toata mana :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bv tud0r pt achizitie! Frumoasa bestie, sa o stapanesti sanatos si fara incidente. :)

 

Ma intreb, oare cand ii veti ridica interdictia de postare a lui Ooops? Cei care stiu dar nu sufla o vorba, astept sa imi spuneti cu ce v-a "jignit" mai tare ea, decat eu? Si astept si dovezi. ;) Echitabililor!

 

ea poate posta de azi... sper ca jignirile subtile sa nu mai existe din partea nimanui.

acum scriu aici pentru ultima data clar si raspicat sa fiti ordonati, respectuosi, fara sa va jigniti.

Jignirile si atacurile la persoana nu sunt tolerate.

Daca vine un alt moderator care nu va stie personal si o sa interpreteze dupa cum crede el de cuviinta.

cine mai are intrebari si nelamuriri despre regulile forumului si alte aspecte legate de forum trimite-ti mail domnului administrator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect

glumele sa fie facute cu bun simt.

Mesaj completat

...pentru ca exista riscul sa nu fie pricepute :P :lol: :) ....

 

jignirile sunt jigniri si sunt pricepute. ;)

degeaba zici sa te bag in *** m***i si apoi zici hahahah am glumit.ca nu merge :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj din partea lui Luc catre ipochimenul care i-a sters posturile de ieri :

 

Desi faptul ca stergeti ceea ce nu pricepeti nu ma mira in mod deosebit (sint intelegator si realizez ca pt cineva care are trei clase mai mult ca trenu' e dificil sa inteleaga o insiruire mai lunga de cuvinte ;) ), ma mira faptul ca refuzati rezolvarea eleganta si facila pe care v-am oferit-o :lol: . In speta, faceti efortul intelectual sa mai cititi odata acest link , si subliniez din nou partea urmatoare "Daca ma gindesc bine, propun pe aceasta cale in mod oficial sa mi-l stearga si mie, caz in care nu ma voi mai obosi sa scriu/citesc p'aci ". Desi capacitatea voastra intelectuala ar amuza pina si o euglena verde, cred totusi ca e destul de clar ca pt mine, faptul de a fi asociat, fie si fugitiv, cu o asemenea comunitate, este relativ jenant. Altfel spus, e o "jignire subtila" ™ la adresa mea faptul ca un strain si-ar putea inchipui ca m-as cobori atit de jos incit sa am tangente cu voi astia care aveti impresia (eronata, evident) ca reprezentati ceva, ca sinteti formatori de opinie, etc :D .

Dupa cum spuneam, daca vreun membru al echipei de servitori, ehm, scuze, moderatori, ia la cunostinta, poate se transmita vechilului, ehm, scuze, adminului, sa stearga contul Luc_Zxr, toata lumea va fi fericita, iar eu nu voi incheia cu traditionalele urari de "asfalt ud, gropi etc" :) .

A, si sa nu uit, cine mi-a sters mesajele de ieri noapte, este in mod evident, un gheu :P .

 

Don't shoot the messenger.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj din partea lui Luc catre ipochimenul care i-a sters posturile de ieri :

 

 

 

Don't shoot the messenger.

 

 

bine luci.... adica deliuta ;) tot una e :)

 

presupun ca alegerea a fost facuta de tine luci,si ti-o respectam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...