Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un K5 (care sa nu fie din 20002) ar fi interesant.

dar nu mi-a zis Pauliee a cui e mobra si daca pot sa o vad undeva.

Apropos de K5 din 2002, Aleck, te-am vazut ieri seara pe la 11 si ceva pe Dacia... erai cu calutzu

Mda, o iesire prin oras. Ca uitasem feelingu' ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri cand mai aveam 200 m pana acasa ( veneam de la Vartop) un (cuvant urat) cu un SUV Volvo BH xx DSG mi-a taiat calea pe ENESCU

pur si simplu a traversat neoprind la STOP!!! ... creca visa

aveam viteza destul de mica, max 40 Km / h CA NOROC!!! a iesit cand mai aveam 3,5 m pana in intersectia aia mica ce duce spre GH. Doja... am franat urat de tot si in ultima clipa la cel mult juma de metru de el am reusit cumva sa pivotez dupa ce am eliberat frana fata si a inceput sa alunece spatele in lateral facand stanga aproape pe loc si luand-o prin spatele dobitocului nush daca am trecut la mai mult de 5 cm de el

a tulit-o urgent si eu dupa el, norocu lui ca pana am reusit sa ies de pe langa trotuar si am ajuns eu la Avrona nu mai era, creca a luat-o spre tribunal si apoi so pierdut ca tot m-am invartit pe acolo sa-l gasesc da nici urma de el

 

daca il vedeti in trafic aveti grija cu el sau mai bine o caramida prin parbriz exact in mecla `tul in gura

 

SUV VOLVO BH nush cat DSG - negru daca il vedeti pe undeva spuneti-mi! vreau sa-i multumesc pt ca am scapat doar cu o sperietura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca ai avut noroc... ca altceva nu te putea salva.poate da norocu si peste ala intr-o zi ...

astia ar merita sa aibe pleoapele lipite de piele sa stea asa cu ochii beliti tot timpul fara sa mai clipeasca.Poate poate asa ar mai creste spiritul de observatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri cand mai aveam 200 m pana acasa ( veneam de la Vartop) un (cuvant urat) cu un SUV Volvo BH xx DSG mi-a taiat calea pe ENESCU

pur si simplu a traversat neoprind la STOP!!! ... creca visa

aveam viteza destul de mica, max 40 Km / h CA NOROC!!! a iesit cand mai aveam 3,5 m pana in intersectia aia mica ce duce spre GH. Doja... am franat urat de tot si in ultima clipa la cel mult juma de metru de el am reusit cumva sa pivotez dupa ce am eliberat frana fata si a inceput sa alunece spatele in lateral facand stanga aproape pe loc si luand-o prin spatele dobitocului nush daca am trecut la mai mult de 5 cm de el

a tulit-o urgent si eu dupa el, norocu lui ca pana am reusit sa ies de pe langa trotuar si am ajuns eu la Avrona nu mai era, creca a luat-o spre tribunal si apoi so pierdut ca tot m-am invartit pe acolo sa-l gasesc da nici urma de el

 

daca il vedeti in trafic aveti grija cu el sau mai bine o caramida prin parbriz exact in mecla `tul in gura

 

SUV VOLVO BH nush cat DSG - negru daca il vedeti pe undeva spuneti-mi! vreau sa-i multumesc pt ca am scapat doar cu o sperietura

 

adaugati pe lista si BH 01 PCM, o Skoda Octavia I break care a intrat in fatza mea pe Clujului de pe banda 2 pe banda 1 si a franat brusc..Eu n-am avut nici norocu' si nici experienta lu Pierro si am culcat viespea....i-am vazut numarul aluia de taaare aproape.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adaugati pe lista si BH 01 PCM, o Skoda Octavia I break care a intrat in fatza mea pe Clujului de pe banda 2 pe banda 1 si a franat brusc..Eu n-am avut nici norocu' si nici experienta lu Pierro si am culcat viespea....i-am vazut numarul aluia de taaare aproape.....

 

 

f`ta tata comunitatea de motoroshi pa maicutza lui! ... in gura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui facuta o lista neagra, daca nu este dja pe bihor, cu numere de masini sau chiar motoare care sunt pe lista neagra, si de care "är trebui sa ne ferim" :D

cred ca fiecare avem la un moment dat ocazia sa postam cate un numar.

sa fie interventii scurte si ontopic astfel incat sa fie usor de urmarit.

ar trebui sa fie pinned, ca sa fie mereu la indemana.

rog moderatorul sa faca demersurile necesare.

multumesc.

:(

Editat de vladps
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UN IDIOT a aruncat in strada ieri dupa masa 3 pisicute negre

daca doreste cineva sa adopte un pisoi le gasiti pe strada Ecaterina Teodoroiu din Oradea sau in jurul podului ORAMIL / spatele garii

 

Are unul din cele trei labutzele albe?

Iar un altul are doar jumate' din coada?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UN IDIOT a aruncat in strada ieri dupa masa 3 pisicute negre

daca doreste cineva sa adopte un pisoi le gasiti pe strada Ecaterina Teodoroiu din Oradea sau in jurul podului ORAMIL / spatele garii

 

 

asta e problema de logica? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU

Ma tem ca sunt pisoii vecinului meu, care au fost date acum vreo doua zile, cica la o gazda buna :(

 

 

Urat gest,nu mai stii care-i animalul,vecinul tau sau pisicile alea.Nu suport pisicile dar totusi...

 

Legat de cei doi regi ai soselelor,Pierro stai relax ca am retinut cele 2 numere de inmatriculare,la prima ocazie acordam un "discount"de 200 % la deviz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UN IDIOT a aruncat in strada ieri dupa masa 3 pisicute negre

daca doreste cineva sa adopte un pisoi le gasiti pe strada Ecaterina Teodoroiu din Oradea sau in jurul podului ORAMIL / spatele garii

 

 

 

Azi dimineata nu mai erau pisicile acolo. Ce s-o fi intamplat cu ele ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

cine face tricouri personalizate ?in oradea

rog :locatie ,nr tel,preturi

multam

-2,3 buc m-ar interesa,ceva asemanator

toate bune

 

Salut, incearca la nr de telefon : 0788351820 - Virgil.

Pentru tricouri cu Lorenzo , are tarif triplu fata de normal.

Tricoaiele cu 46 sunt cu discount 99 % :(

Glumesc...bineinteles, referitor la preturi.

suna linistit la numarul de telefon...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te loveste un putzer si are asigurare la DIRECT LINE INSURANCE ITALIA la cine trebuie sa merg in kaka asta de tara? am inteles ca au un protocol cu ceva firma din rRomania

danke

Editat de Pierrooradea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

cine face tricouri personalizate ?in oradea

rog :locatie ,nr tel,preturi

multam

-2,3 buc m-ar interesa,ceva asemanator

toate bune

Daca vrei brodate, PM la motoadventures. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi ,

dar cu parere de rau persoana nu poate fi contactata;

ori are tel.inchis ,ori ............

pt.moment abonatul..............

 

altcineva care poate se ocupa de personalizare tricouri,

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi ,

dar cu parere de rau persoana nu poate fi contactata;

ori are tel.inchis ,ori ............

pt.moment abonatul..............

 

altcineva care poate se ocupa de personalizare tricouri,

mersi

 

 

 

 

La magazinul Crisu , jos unde este supermarketul TREI G langa un Pet Shop , este o firma care se ocupa de personalizari de diferite chesti printre care si tricouri.Sunt seriosi si ofera calitate.

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...