Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

purdeeeeel prea usor ai cedat la fatza palida asta de Tudor

PeSeu: lasa faza cu cel mai destept............

;)

 

tu in schimb nu trebuie sa te superi ca e mai inteligent ca tine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma Todierash io nu zic ca nu poate fi mai destept ...

intrebarea tuturor ma Dorelu`nost ii daca tu ai ceva in cap`u ala sec !?!?!?!

ai?

io cred ca la tine bate vantu`, ii cam curent baiete, creca ar trebui sa porti vata in urechi ca de nu o sa-ti sclipareasca uochii ca licuricii!

daca ai putea avea ceva la mansarda ala ar putea fi un ipod cu o singura piesa... aia a tulmaci-ului :crack:

 

... esti ca un drajeu! .... scapat din punga ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si frustrarea se revarsa iarasi , atentie lume sa nu va inecati ;)

iar cum "intrebarea tuturor" este evident a ta se poate vedea clar complexul de inferioritate . Nu esti in stare se pare de ceva singur si incerci sa pari implicat.Si ca o concluzie din ce ai incercat sa balmajesjti acolo sub foma de post cuvintele care te definesc sunt : "io cred" , "creca" , "daca" , si normal ca orice primata inchei cu ceva care sa para o jignire . Dar , nu e problema , suntem o comunitate unita si ..... omu ie inainte de toate asai ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush cine ii frustrat aci cohones boy!?!?!

pe tine in schimb te defineste o singura expresie "se pare"

de aici ti se pare tie ca esti cu ceva peste noi poolimea ... Dl. Superioritate! ( spun noi in contextul in care discutam pe un forum public si nicidecum in prezenta unui complex precum insinuezi ... bai O -utze )

daca as avea ceva ce sa-ti spun ori sa-ti demonstrez as spune-o pe privat sau in fata-ti

 

ce shi facem?!?!!?? .... la tatzi niii greu !!! .... dar tu bai O O se pare ca esti mai oltean ca prazu` :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush cine ii frustrat aci cohones boy!?!?!

pe tine in schimb te defineste o singura expresie "se pare"

de aici ti se pare tie ca esti cu ceva peste noi poolimea ... Dl. Superioritate! ( spun noi in contextul in care discutam pe un forum public si nicidecum in prezenta unui complex precum insinuezi ... bai O -utze )

daca as avea ceva ce sa-ti spun ori sa-ti demonstrez as spune-o pe privat sau in fata-ti

 

ce shi facem?!?!!?? .... la tatzi niii greu !!! .... dar tu bai O O se pare ca esti mai oltean ca prazu` :)

Daca nu stii atunci nu vorbi .... este o vorba din popor :D

Nu ma consider cu 2 perechi de uouo iar faptul ca-ti creez tie un complex de inferioritate nu trebuie sa`mi dea titlul de Dl. Superioritate.Ar trebui sa ma simt flatat dar venind din partea ta e.... stanjenitor :D Este un caz izolat pe aci dupa cum vezi dar tu poti in continuare sa amuzi audienta :wink:

Iar pentru ca suntem pe un forum nu inseamna ca poti vorbi despre tine la plural decat daca ai dubla personalitate si aici intram deja in alta categorie de probleme care nu pot fi rezolvate aici deci .... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

razi singur ca proasta`n targ!

 

asa cohones boy papa ra.ha.t in continuare ... cu polonicu ca papi bine ! ca sa nu ti se aplece ia si oleaca praz :blink: sau "lamaie" de la cei doi ME;)

da ma O O sparte .... eu si mini-me te facem ... asa intre varfuri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

razi singur ca proasta`n targ!

 

asa cohones boy papa ra.ha.t in continuare ... cu polonicu ca papi bine ! ca sa nu ti se aplece ia si oleaca praz :D sau "lamaie" de la cei doi ME;)

da ma O O sparte .... eu si mini-me te facem ... asa intre varfuri :D

 

recomandarile din propria bucatarie ca de obicei nu ? :blink:

pofta mare sa ai in continuare si cu asta am rezolvat enigma cu de ce mirosea a cacao cand vorbeai tu ... raspuns : mancatul sanatos la toate cele 3 mese ale zilei si din cand in cnad cate o gustare :wink:

Mesaj completat

vine frigu........ati inebunit deja? nu-i bai eu nu ma supar..trece timpu mai repede!!

ne antrenam nene art si daca e circul e in orash si maimutica vrea banana ii dam :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recomandarile din propria bucatarie ca de obicei nu ? :blink:

pofta mare sa ai in continuare si cu asta am rezolvat enigma cu de ce mirosea a cacao cand vorbeai tu ... raspuns : mancatul sanatos la toate cele 3 mese ale zilei si din cand in cnad cate o gustare :wink:

Mesaj completat

 

ne antrenam nene art si daca e circul e in orash si maimutica vrea banana ii dam :)

Bah oi fi eu mai prost dar macar zi pe romaneste ca dupa intelesul meu banana ii pt mine? ce dracu nu va ziceti pe fata ca nu va suportati si sa va luati la pumni ca barbatii....sau nah...vin eu si ma fac cu toata lumea daca voi nu aveti tupeu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu m-am prins ... te-a violat careva si d`acilea tema ta de abordare cu oo si alte cele :blink: cat despre chestia care ti se balangane intre picioare nu te bucura si lauda atata cu ce faci tu in stanga si dreapta cu ea ...e doar un clitoris mai proeminent :wink:

Pe tine nu te duce capu mai mult decat sa jignesti ? :)

 

....ca era sa uit . Problema asta ai primit`o azi la seral ? :D

Mesaj completat

Bah oi fi eu mai prost dar macar zi pe romaneste ca dupa intelesul meu banana ii pt mine? ce dracu nu va ziceti pe fata ca nu va suportati si sa va luati la pumni ca barbatii....sau nah...vin eu si ma fac cu toata lumea daca voi nu aveti tupeu...

nu e pt tine .... si eu il suport .... el nu se suporta :D

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

post-18488-1286867728_thumb.jpg

 

Si uite-asa ma bagai si io in zeama.

:)

 

e expirata poza asta nene dar totusi atat de adevarata :blink:

Mesaj completat

Mda,acum intrebarea este cine a castigat?

 

cu siguranta tu fiind mai destept ca mine si retragandu`te din ... nimic :wink:

Mesaj completat

cat despre ce sugera sa`i fac baiatului la mestruatie .... crez ca se referea la un cunilingus :D

Mesaj completat

cred ca mai prindem 1 2 week endu ri cu timp fain...eu zic sa va faceti pe sosea......sau pe langa sosea..daca tot aveti ceva...sau sa mergem toti la o tura si a ne facem pe rand

 

gata , mergem la plimbare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu stii atunci nu vorbi .... este o vorba din popor :blink:

Nu ma consider cu 2 perechi de uouo iar faptul ca-ti creez tie un complex de inferioritate nu trebuie sa`mi dea titlul de Dl. Superioritate.

:) .

 

 

 

 

 

Loios vezi ca s-a legat de cei din BE nu prea ati sarit nici unul cu gura. Ai stiut doar sa-mi reprosezi mie altadata ca nu am luat apararea nu stiu cui in fata lui Alec. I-a vezi cui reprosezi acum ? Pe Tudor degeaba sariti acum cu replici. Prea tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa vad si asta cand toti de pe forum sunteti la o tura....nu cred ...una ca asta nu cred!

 

mai greu sa se lase cu iesiri de genu pentru ca greu gasesti oameni care sa aiba acelasi stil de mers , sau sa se adapteze , cu timp liber si bani in acelasi timp deci ..... dar speranta moare ultima . Da tu oricum ai cu cine te alerga asa ca de unde atata agitatie cu ce fac baietii din oradea city ? :blink:

Mesaj completat

uite , daca nu ne vedem la ture macar la intalnirile de pe forum suntem toti prezenti :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu m-am retras fiindca as fi mai destept decat tine :) .Vezi tu,am fost ocupat ba cu munca ba cu familia,chestii din astea penibile,accesibile doar noua,muritorilor de rand.Totusi am urmarit cu mare interes discutia de pe forum si desi prefer oricand si oriunde graiul bihorenesc autentic in fata latratului oltenesc,te declar victorios cu maximum de puncte :blink:

 

 

P.S.Pt. ca iti place sa ai intotdeauna ultimul cuvat,stiu ca imi vei raspunde in stilul care te caracterizeaza.Azi,iti intorc si celalalt obraz,maine s-ar putea sa m-il intorci tu :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre prietenia ta cu Tudor si mersul mai departe dupa unele discutii... . Eu stiu mai multe si nu i-am zis lui Tudor nimic.

 

 

Mai George,io nu prea m-am bagat in balarii din astea,decat ca v-am sunat in speranta ca ne putem intelege ca oamenii,da'la postul asta al tau nu pot sa tac din gura.Ca pana la urma tot din orgolii s-au nascut toate discutiile despre cluburi si relatiile dintre voi.Nu vad rostul afirmatiei tale de mai sus,inteleg ca vrei sa pui paie pe foc.Pacat :)

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai George,io nu prea m-am bagat in balarii din astea,decat ca v-am sunat in speranta ca ne putem intelege ca oamenii,da'la postul asta al tau nu pot sa tac din gura.Ca pana la urma tot din orgolii s-au nascut toate discutiile despre cluburi si relatiile dintre voi.Nu vad rostul afirmatiei tale de mai sus,inteleg ca vrei sa pui paie pe foc.Pacat :)

Iar esti prea domn si ai dat un raspuns elegant si impaciuitor. Am eu treaba cu cluburile, am eu treaba cu Piero , cu tine? Contrele dintre Piero si Tudor au fost si vor mai fi de acum incolo mult timp. NU e nimic nou. Vezi ca am scris ca degeaba sariti cu gura pe Tudor deci nu cred ca a fost nici o instigare. Oricum Tudor asa o sa faca tot timpu. Nu stiu ca va turati cu el asa ca el oricum nu cedeaza. Toti o luati prea personal cand v-a baga Tudor tromfuri si imediat va certati cu el. Eu doar ridicam niste semne de intrebare. Stii bine ca nu imi place cand cineva ma acuza pe nedrept si mai si face pe orgoliosul cu mine si da dovada de lipsa de caracter. Stim multi despre ce discutie vorbesc. Nu astept scuze si nu tin pica . Stii cum e capul plecat sabia nu-l taie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu m-am retras fiindca as fi mai destept decat tine :) .Vezi tu,am fost ocupat ba cu munca ba cu familia,chestii din astea penibile,accesibile doar noua,muritorilor de rand.Totusi am urmarit cu mare interes discutia de pe forum si desi prefer oricand si oriunde graiul bihorenesc autentic in fata latratului oltenesc,te declar victorios cu maximum de puncte :blink:

 

 

P.S.Pt. ca iti place sa ai intotdeauna ultimul cuvat,stiu ca imi vei raspunde in stilul care te caracterizeaza.Azi,iti intorc si celalalt obraz,maine s-ar putea sa m-il intorci tu :D

 

ce`mi place mie cel mai mult e cand fruncea satului sin ardeal vorbeste despre olteni si cand fruncea satului din oltenia vb despre ardeal vrand sa para inteligent si nici unul nu a fost sa stea in alta parte decat la el in sat . Asta domnilor se numeste prostie . Care latra sau graieste mai bine si mai autentic ? La intrebarea asta nu vei putea nici tu nici eu raspunde.

 

p.s.: si nu te lua dupa toti prostii cand faci referire la a fi sau a nu fi oltean ca nu e asa . Dar e la moda sa se vb din popor asa ca nu e problema :D

Mesaj completat

Oricum Tudor asa o sa faca tot timpu. Nu stiu ca va turati cu el asa ca el oricum nu cedeaza.

 

nu e adevarat :wink:

Mesaj completat

Ca pana la urma tot din orgolii s-au nascut toate discutiile despre cluburi si relatiile dintre voi.

 

nene , gresesti . E vorba de principii nu de orgolii . E adevarat ca e mai usor sa zici ca orgoliul e de vina dar ... nu e orgoliul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...