Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Ba da mai tudorica eu am cu cine sa ma dau dar speram sa fim mai multi din oradea din hidisel sau de oriunde

pai stiu ca ai cu cine . si eu am . cam toata lumea are macar unu cu care sa se potriveasca . ca totul tine de potriveli :) . Eu am zis ... daca vremea e buna ori o Polonia ori ceva pe la noi spre centru tarii pe unde drumurile sunt bune .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce`mi place mie cel mai mult e cand fruncea satului sin ardeal vorbeste despre olteni si cand fruncea satului din oltenia vb despre ardeal vrand sa para inteligent si nici unul nu a fost sa stea in alta parte decat la el in sat . Asta domnilor se numeste prostie . Care latra sau graieste mai bine si mai autentic ? La intrebarea asta nu vei putea nici tu nici eu raspunde.

 

p.s.: si nu te lua dupa toti prostii cand faci referire la a fi sau a nu fi oltean ca nu e asa . Dar e la moda sa se vb din popor asa ca nu e problema :blink:

[

 

Probabil anii petrecuti pe meleaguri gorjene au avut un efect devastator asupra capacitatii mele de ajudeca oamenii :) .Tot de aici si prostia despre care imi vorbesti.Dar nu e totul pierdut,am ajuns acas'deci ma tratez.Singurul defect major al bastinasilor,demn de mentionat aici,ar fi mirosul intepator de...praz si trancaneala obositoare:bla,bla,bla

Mesaj completat

Eu doar ridicam niste semne de intrebare. Stii bine ca nu imi place cand cineva ma acuza pe nedrept si mai si face pe orgoliosul cu mine si da dovada de lipsa de caracter. Stim multi despre ce discutie vorbesc. Nu astept scuze si nu tin pica . Stii cum e capul plecat sabia nu-l taie.

 

 

Eu traiam cu impresia sau macar in speranta ca ati trecut peste problemele discutate atunci,de aceea am facut referire la paie si foc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil anii petrecuti pe meleaguri gorjene au avut un efect devastator asupra capacitatii mele de ajudeca oamenii .Tot de aici si prostia despre care imi vorbesti.Dar nu e totul pierdut,am ajuns acas\'deci ma tratez.Singurul defect major al bastinasilor,demn de mentionat aici,ar fi mirosul intepator de...praz si trancaneala obositoare:bla,bla,bla

Mai .. fiecare cu prostia lui :D cat despre faptul revenirii tale me meleaguri ardelenesti ... ce sa facem tot timpul cei mai slabi pleaca sau inghit de la restu :) ... ziceai ceva de ANI petrecuti ? :wink:

 

p.s.: pe unde anume prin Gorj ai popsit nu de alta dar vreau sa incerc sa-ti intzeleg suferinta si umilinta indurata daca a fost cazul :blink: si o intrebare retorica ... daca ai stat acolo si nu ti-a placut comunitatea iti da dreptul sa judeci o intreaga regiune ? te felicit pt a ai descoprti underlinul si concluzia face referire la cea ce ai incercat sa evidentiezi pin descoperirea facuta :D

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai .. fiecare cu prostia lui :) cat despre faptul revenirii tale me meleaguri ardelenesti ... ce sa facem tot timpul cei mai slabi pleaca sau inghit de la restu ... ziceai ceva de ANI petrecuti ?

 

p.s.: pe unde anume prin Gorj ai popsit nu de alta dar vreau sa incerc sa-ti intzeleg suferinta si umilinta indurata daca a fost cazul si o intrebare retorica ... daca ai stat acolo si nu ti-a placut comunitatea iti da dreptul sa judeci o intreaga regiune ? te felicit pt a ai descoprti underlinul si concluzia face referire la cea ce ai incercat sa evidentiezi pin descoperirea facuta

 

 

 

Mda,prostia se manifesta in mod diferit la fiecare din noi :blink: .Eheiii tinere,aici gresesti , vezi tu la revenirea mea pe meleagurile normalitatii ,am salvat vreo 3 vlajgani ai locului pe care i-am convertit la bun simt si respect.

 

Comunitatea din regiunea respectiva are farmecul ei dar opinia majoritatii (sau fie,a mea)se formeaza in mod spontan prin intermediul contactului cu reprezentantii de seama ai acelei comunitati,exemplare care tin cu orice pret sa iasa in evidenta,prin orice mijloace :wink: .De aici probabil si starea de lehamite care m-a cuprins de cand cu discutia asta.

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa zic ce noroc pe mine ca`s nascut in Cluj si imi fac veacu p`acilea ? :D cat despre mirosul intepator de praz cred ca am elucidat misterul tataie .... te tineau in grajd asai ? :) si puteati sa veniti si 100 ... tocmai de asta in postul meu am folosit pluralul :blink:

 

p.s.: un om cu bun simt si respect nu se preta la discutii de genul , dar ... haideti , lupii moralisti sa vina sa ne spuna despre bunele maniere , viata si despre cea ce ne inconjoara in general :wink:

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Privilegiul de a te naste la Cluj nu reprezinta o scuza :) .Tinere, un om cu bun simt ignora discutiile de genul ,mai mult ignora exemplarele carora asemenea dispute le aduc satisfactii...personale .Ar fi insa prea mult pt. tine,nu stiu daca ai putea trece peste o zi si asa foarte ocupata fara dreptul la replica.Si pt. ca te respect atat de mult mai palavragesc si eu cu tine pacilea de frica ca nu cumva sa te treaca vreun fior emo,ar fi pacat sa ne trezim cu tine agatat de-o grinda.Relax,culc copilul si ma intorc.

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa grea si plictisitoare e viata de familie ca-ti gasesti refugiu pe internet ? Si prin analogie , daca tu raspunzi cu frenezie chemarilor internetului , ce bun simt puteai tu sa inveti pe altii ? sau e un fel de "faceti ce zice popa , nu ce face popa " ? ce respect ? ipocriti .

 

Cand oricare din cei cu care am discutii o sa`mi aduca un argument inteligent , in orice disputa daca am gresit recunosc . Pana acuma , sarcasmul , prostia si rautatea regizeaza telenovela , hotii striga hoti si asa mai departe . Tu zici ca`mi aduc satisfatii personale .... eu asa vad cat il duce capu pe om din stilul de abordare . Ghiolbanul jigneste fara sa aduca nici un argument , frustratul la fel , c.urvele de oameni vorbesc pe la spate , si uite asa putem caracteriza personajele ce ne inconjoara . Nici unul dintre cunoscuti nu o sa poata zice ca auzit de la altcineva decat de la mine de vreo problema/jignire/ sau orice altceva pentru ca spre deosebire de altii nu stau si ma plang de unu si de altu in stanga si dreapta si zic ce am de zis si asta e.Nu-ti convine felul meu de a fi , de a vorbi si de a interactiona cu lumea ? Nimeni nu te obliga sa ai de a face cu mine . Nu-ti convine locul de unde ma trag si ai vreo problema cu asta ? Fuguta la coada si nu uita sa-ti iei bilet de numar . In multe lucruri care le-ai scris te-ai contrazis prin felul de a actiona si asta spune ceva despre caracterul tau . A , te iei de mine ca lumea stie ca arunc pastile , fac misto si asa mai departe ? Asta e , nu e nici o noutate si lumea stie ca pot fi si serios , cat despre restu care vin cu texte si impresii , fasoane si high`class isi dau arama pe fatza foarte simplu . Daca cineva sta si citeste la rece toate prostiile astea isi da seama de cat de penibile sunt afirmatiile unora . Deci te rog sau va rog ziceti in continuare sa va cunoasca si pe voi cei care poate nu au urmarit de la inceput serialul de real succes :)

 

Play.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atatea discutii pentru "nimic" nu am mai vazut pe forum de ceva vreeme !

 

 

Nevoia unora de a capta atentia in cel mai kitsch mod dovedeste inca odata respectul unor persoane fata de semenii lor.

Nu va obositi sa raspundeti la ce am scris eu ca nu ma intereseaza.Desigur egoul ranit nu va rezista tentatiei.

 

 

spor in continuare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa dau dovada de putna inteligenta......si sa schimb subiectul..........am vazut pe bikeshop un cbr f4i accidentat si pe noi de aici ne-ar interesa blocul din el.....detalii stie careva sau poate este aici pe forum posesorul......mersi anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atatea discutii pentru "nimic" nu am mai vazut pe forum de ceva vreeme !

 

pai se apropie frigul si trebuie sa fim in trend : vara km pe sosea , iarna km sub forma de randuri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici o miscare pe forum de atata timp ?

Ce naiba , acuma ar trebui sa fie agitatie maxima aici , doar e gata sezonul moto ......... sau nu ?

 

 

:D Mai stai oleac',pana dupa Craciun,atunci sa vezi discutii despre orice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

manu mai ti chef de haloween la students?

ce ar fi daca mergem si noi imbracati in motociclisti :D

Este Duminica in 31 de la ora 22, Au mai fost si anii trecuti motociclisti ...nu prea vedeau c aveau viziere fumurii :laugh:)

 

NU stiu dc pot merge ca Luni am Procesul la Zalău de dimineata, pt salvarea permisului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...