Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

;)

 

Imi explici si mie, care-i diferenta prin a incarca o baterie (cu gel sau cu acid) la redresor vs. a-l incarca de la generatorul motocicletei ?

Sorry......am zis si eu ceva.Ai dreptate.Am ramas cu sechele de cand am avut scuter si am bulit vreo 2 baterii cu gel tot incarcandu-le!!1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal`tare,stie cineva unde as putea inchiria un triciclu sau cum se numeste,un chooper cu 3 roti pt a duce mireasa ?!??! :lol: :) :)

ms

 

Aproximativ vis-a-vis (40 de metri mai spre pod) de fosta benzinarie SMO, actuala Mol, pe bd-ul Decebal. Cum zice si z1000, acolo am mai vazut trike-ul parcat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca undeva pe Decebal , la un salon cu rochii de mireasa si alte prostioare de genul asta , era un trike .

Ai innebunit , sau nu-i pt. tine ? :lol:)

 

ms,nu,nu-i pt mine...ii pt viitoarea nevasta :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taci mah cum sa fie terminat.......numa nu mai vede motor ca trebuie frigider nou,televizor nou,masina de spalat......:))))))

las ca te-om vedea si pe tine facand taxi pe motor sa cumperi scutece la prunc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las ca te-om vedea si pe tine facand taxi pe motor sa cumperi scutece la prunc :lol:

Eu cred ca multi s-ar baga daca r fi asa ceva..

Mesaj completat

Petrisorul lui tata....ai stat toata ziua cu bata in mana se te filmezi?NU ai febra?:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu , sunt antrenat.e usor batul :)

apropo, nu mergem la un schi, ?sa ne facem pe partie :lol:

Nu imi place zapada,schiul,frigul....chesti din astea.Prefer sa stau inchis in casa la cald...dar nu mai e mult pana ne facem stai relax........pregateste-ti curu.....ca ti-o trag!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi place zapada,schiul,frigul....chesti din astea.Prefer sa stau inchis in casa la cald...dar nu mai e mult pana ne facem stai relax........pregateste-ti curu.....ca ti-o trag!

 

cred ca ai stat prea mult in casa :lol: nu mai hiberna, fa si tu putina miscare.sa fi pregatit cand vine vremea buna, sa nu aud apoi ca nu is bune gumele sau ca ti-a intrat o albina in casca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)))Daca as fi folosit cuvintele corecte in ceea ce priveste ce si-au bagat albinele in mine atunci iar ma azvarleau astia de pe aici si nuimi pot permite ca ......nu imi pot si gata. Dar sa imi aduci aminte sa iti reproduc clipele de neuitat a sex encounterului meu cu albinele
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor !

 

De mult nu am mai intrat pe forumul acesta.Sper ca in curand sa revin printre motoare :) .

 

Zilele astea ma pun la cautat de motor :)

 

Va salut cu respect pe toti !

 

 

man felicitari in primul rand cu ce ai reusit.arati foarte bine.

bafta la cautat motor.ce anume iti doresti?sportiva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man felicitari in primul rand cu ce ai reusit.arati foarte bine.

bafta la cautat motor.ce anume iti doresti?sportiva?

Multumesc frumos.

Da,sportiva caut.Daca vrea cineva un 4x4(Toyota 4runner) la schimb + diferenta pe o sportiva mai noua din 2005-2006 incoace sa ma anunte :).

O sa merg pe sectiunea adecvata.sa nu se supere moderatorii ca fac bazar aici :)

 

Tu ce mai faci gixxere ? Cum esti ? ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...