Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Daca vreti o solutie ieftina pt. problemele cu saua , lipiti un burete , cu Power tape , direct pe carena ;)

Ce e aia power tape?:blink:)))))) atunci ma bazez pe tine la cluj ca ai mei ieri deja s-au impartit cine cu cine merge si eu am ramas fara partener ca nu merg cu cortu:)))))) din pacate de stefan nu o sa am parte anu asta....cred.)))

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce e aia power tape?:blink:)))))) atunci ma bazez pe tine la cluj ca ai mei ieri deja s-au impartit cine cu cine merge si eu am ramas fara partener ca nu merg cu cortu:)))))) din pacate de stefan nu o sa am parte anu asta....cred.)))

Power tape e o banda adeziva mai puternica ;)

Nu te baza prea tare pe mine pt intruniri moto , ca nu prea ma dau in vant dupa ele . Daca vrei dam o fuga pana acolo , vedem ce se intampla , facem un Meses(2-3) si ne intoarcem .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

am de vanzare kit de intretinere moto( spray de lant, spray de spalat lant si spary pt frana) 3x750 ml, la pretul de 120 lei. Cei interesati ma gasesc la nr de telefon: 0742502835

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer loc in garaj pe Bl Magheru Nr 46-48 , vis a vis de statia de tramvai de langa podul Dacia Continental, pentru 1 sau 2 motoare. Pret 30 Ron/luna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.oradeahub.com

honda 2009 - 350 euro http://www.oradeahub.com/anunt/detalii/513...c-din-2009.html

aprilia sr 50 din 1999 1500 lei http://www.oradeahub.com/anunt/detalii/513...50-din-99-.html

malaguti f15 -1500 ron http://www.oradeahub.com/anunt/detalii/513...15-firefox.html

mai gasesti pe www.oradea.net si www.oradea-online.ro cateva.

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...toti ne-am rotunjit,chiar si tu mai Tudore ;) ,inca e iarna dupa cum ai vazut in poze,vine vara si ne revenim noi!

 

Toti din BE v-ati rotunjit???

Inseamna ca tre sa fac si eu o cerere de aderare la partidu vostru... ca in ultima vreme prea am slabit...si tre sa ma mai implinesc cumva

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti din BE v-ati rotunjit???

Inseamna ca tre sa fac si eu o cerere de aderare la partidu vostru... ca in ultima vreme prea am slabit...si tre sa ma mai implinesc cumva

:P

 

 

Ce sa zic,se mananca bine la noi,o singura corectie am insa,nu facem politica,nu suntem partid ;) ...

 

 

L.E. :D Gata cu postarile pe aici,ne mai scriem peste alte 3 luni ...

Editat de alex-r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm...voiam sa mai scriu ceva...dar adevarul e ca deja exageram cu atatea posturi...

O sa creada adminu ca vrem sa floodam serveru'

;)

Mesaj completat

Nah, bine... daca insistati, va arat ce mobra mi-am luat :D

 

post-18488-1302690442_thumb.jpgpost-18488-1302690470_thumb.jpgpost-18488-1302690478_thumb.jpgpost-18488-1302690492_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm...voiam sa mai scriu ceva...dar adevarul e ca deja exageram cu atatea posturi...

O sa creada adminu ca vrem sa floodam serveru'

:wacko:

Mesaj completat

Nah, bine... daca insistati, va arat ce mobra mi-am luat :laugh:

 

post-18488-1302690442_thumb.jpgpost-18488-1302690470_thumb.jpgpost-18488-1302690478_thumb.jpgpost-18488-1302690492_thumb.jpg

 

 

Felicitari Mircea, sa-l stapanesti sanatos!

Arata impecabil!

La cati mai multi km!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

unde se rectifica discuri de frana in oradea?

La Sigma pe Clujului .......dar nu se pot , au incercat de 2 ori sa le rectifice si ...degeaba materialul e prea subtire si cand iti rectifica intr o parte se deformeaza dincolo. Poate ca la masini merge fiind mai groase in carne si mai rezistente dar l motor...cedeaza si din nituri ...NU IES CUM TREBUIE , tot tremura la franare . Pana la urma mi am comandat de pe net altele noi de aici http://www.davidsilverspares.co.uk/.

 

Bafta

Mesaj completat

La Sigma pe Clujului .......dar nu se pot , au incercat de 2 ori sa le rectifice si ...degeaba materialul e prea subtire si cand iti rectifica intr o parte se deformeaza dincolo. Poate ca la masini merge fiind mai groase in carne si mai rezistente dar l motor...cedeaza si din nituri ...NU IES CUM TREBUIE , tot tremura la franare . Pana la urma mi am comandat de pe net altele noi de aici http://www.davidsilverspares.co.uk/.

 

Bafta

 

 

Mircea Bine ai Revenit sa o stapanesti fara evenimente ...neplacute desigur :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...