Sari la conținut

Honda Vtr 1000f Firestorm


virilu
 Share

Postări Recomandate

Am A1 de cva timp, am multi km pe 125, si mam gandit sa trec la cva mai mare...poate chiar foarte mare honda vtr 1000 f firestorm. Acum astept sa iau categoria A si ma gandeam sa aflu de la voi niste pareri despre aceasta motocicleta, la ce sa ma astept la drum lung, cum se comporta, care e durata medie de viata a motorului....sau a motociclistului;))...astept pareri:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E foarte fain motorul,dar sa nu uitam ca descinde din seria VTR SP,motor cu state vechi in curse.Nu se compara nici pe departe cu Rieju ala de 14 cai,ca are cam...140 :cheers: .Ai mare grija,inteleg ca ai in jur de 18 ani daca acum iei A-ul,du-te intai pe drumuri mai necirculate cu el si ia-o foarte usor.Mai bine luai o CBR 600 F sau un SV 650 S daca vrei V-twin,VTR-ul e mare si cam greu,o sa-ti ia ceva timp sa te obisnuiesti.

 

Be afraid.

Be very afraid.

 

Ma rog,n-o lua chiar asa mecanic,dar ai grija de pielea ta,ca daca tu n-ai grija,altii nici atat.Bafta si longevitate :cheers:,asfalt uscat si sa porti echipament de protectie si cand te duci la paine :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am A1 de cva timp, am multi km pe 125, si mam gandit sa trec la cva mai mare...poate chiar foarte mare honda vtr 1000 f firestorm. Acum astept sa iau categoria A si ma gandeam sa aflu de la voi niste pareri despre aceasta motocicleta, la ce sa ma astept la drum lung, cum se comporta, care e durata medie de viata a motorului....sau a motociclistului;))...astept pareri:)

Ma VTR ti-ai luat, dar garsoniera ti-ai luat la cimitiru din Snagov? :rusinica:

 

Hai sa o stapanesti sanatos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am A1 de cva timp, am multi km pe 125, si mam gandit sa trec la cva mai mare...poate chiar foarte mare honda vtr 1000 f firestorm. Acum astept sa iau categoria A si ma gandeam sa aflu de la voi niste pareri despre aceasta motocicleta, la ce sa ma astept la drum lung, cum se comporta, care e durata medie de viata a motorului....sau a motociclistului;))...astept pareri:)

ai de poola me ma frate...noa amu te-ai scos tati...da la 125 direct la 1000...nu esti moale :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vandut o vaca, si o camila...si mi-am luat vtr....mai am si gaste, vreau sa le vand sa-mi iau si niste protectii...si o sa vand si niste porumb alea..alea sa-mi iau si o garsoniera...undeva sub pamant;))).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde are VTR FireStorm 140 cai ? :) si daca ai stii cat este de usoara in comparatie cu alte miare :cheers:

 

este o motocicleta super care mie personal mi-a furat inima :cheers: (prima motocicleta adevarata pe care am mers)

 

se conduce la fel de usor ca un 600 insa este brutala in ture mici, na doar este un V-twin

 

super motor, insa grija mare :cheers:

 

la fel as putea sa spun, refiritor la atentie, si daca ai lua un 600

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...