Sari la conținut

Accident Grozavesti


RaduKu
 Share

Postări Recomandate

Normal, era sa te omori ... eu ash trece la tentativa de omor. Oricum scapi cu suspendare sau pe "buna purtare" nu stai mai mult de un an la mititica. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...

azi s-a implinit un an de la accident. maine e ziua mea. de acum incolo o sa am doua zile de nastere pe an, nu-i rau deloc. diseara o sa aprind o lumanare pentru amicii mei care n-au avut la fel de mult noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi s-a implinit un an de la accident. maine e ziua mea. de acum incolo o sa am doua zile de nastere pe an, nu-i rau deloc. diseara o sa aprind o lumanare pentru amicii mei care n-au avut la fel de mult noroc.

asa sa faci norocosule!!!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BEI!!!!!!!!!! M-a speriat de moarte topicul asta!!!!!!! Ce dracului!!!!.... :P

Offff....

Zahei, esti teafar, mama? :banana:

 

Pe mine nu ma mira nimic din ceea ce ti se intampla. Ce tara de cacao!... Ai vorbit cu un avocat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Am rasfoit cele 24 de pagini ale topicului...pozele sunt impresionante! M-au pus pe ganduri.Sanatate si recuperare rapida, usoara si cat se poate de completa. Spun "cat se poate" fiindca dupa cum cred ca stii si tu 100% nu este posibil...fracturile respective vor ramane puncte slabe, operatiile puncte reumatice etc. Ar trebui sa bage la cap si altii cate ceva din intamplarea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la iarna sper sa schiez. abia atunci pot spune ca am incheiat calatoria spre recuperare. 3 ani. e mult, e putin? e un pret mare platit pentru o pasiune care nu se vindeca niciodata. e un targ bun totusi, daca ma gandesc ca scaunul cu rotile era cea mai roz optiune in conditiile date. pentru viitor mi-am propus sa raman intreg, am o gramada de chestii de terminat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine spune ca am terminat? am terminat cu naveta la servici, am terminat cu genunchiul pe jos, am terminat cu mersul in picioare sau pe rezervor. daca vrei sa traiesti mult, sau cat mai mult, motociclismul trebuie sa fie aventura de weekend. si nu in fiecare weekend.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine spune ca am terminat? am terminat cu naveta la servici, am terminat cu genunchiul pe jos, am terminat cu mersul in picioare sau pe rezervor. daca vrei sa traiesti mult, sau cat mai mult, motociclismul trebuie sa fie aventura de weekend. si nu in fiecare weekend.

 

ma gandesc si eu la ce ai spus.

sa fie o motocicleta mai slaba un compromis?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt absolut impotriva mersului in oras, in orice conditii

Eu sunt impotriva mersului la servici :grinbandit: punct. Daca mergi zilnic cu motorul la carciuma sau la femei, nu dauneaza :baldy:

 

 

Zahei, bine ai revenit

 

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa traiesti mult, sau cat mai mult, motociclismul trebuie sa fie aventura de weekend.

 

Daca vrei sa traiesti, motociclismul nu trebuie sa fie deloc o aventura.

 

eu sunt absolut impotriva mersului in oras, in orice conditii.

 

Asa erai si inainte de accident - sau cel putin asa declarai. Chiar am fost surprins sa aud ca ai patit-o in oras. Personal cred ca in parte ti s-a tras si de la asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...