Sari la conținut

Yamaha Warrior!


hai-lender
 Share

Postări Recomandate

B. macar lasa-l sa puna poza cu Warriorul lui. Te rugam :)

 

Hai Raptor, vrem poze; ne-ai facut curiosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai postez nici o poza cu nici un Warrior. .Blackrider m-a facut nesimtit ca nu am zis sarumana lui titiluca (de-al lui din Sibiu) ca m-a facut nesimtit ca am uitat sa-mi trec locatia la date personale. . .pentru asa cacao de informatie omisa din oboseala la date personale . .deja mi s-a facut lehamite sa mai postez pe forumul de choperisti. Gata!!! Forget ca am Warrior. Ramaneti cu posturile despre Intrudere. . .Cica astia sunt ardeleni, baieti mai indulgenti decat regatzenii. .Ete caca. .

 

 

ce dracu e asa greu?exista un regulament clar,de ce e nevoie sa vi-se atraga atentia de n ori?

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dracu e asa greu?exista un regulament clar,de ce e nevoie sa vi-se atraga atentia de n ori?

B.

 

 

hai ma B, ce esti asa de neclintit?

 

lasa omul in pace, are ce sa spuna pe aici si nu sunt prea multi cu warrior si chef de vorba....

 

cine e titiluca si ce vrea ei? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu cred ca exista. .dar multi se sperie de pretz. . dar daca ar avea banii. si-ar lua unul. .numai asa ca sa vada ce am gasit eu la motorul asta, de nu vreau sa-l vand nici dupa 3 ani. ;)

 

nu pui si tu niste poze?

 

totusi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Este una dintre cele mai frumoase motorete din Bucuresti!

 

O stiu cam de vreo 2 ani! Cand am vazut-o prima data...mi-au picat instantaneu balele! ;)

e super. Si eu o stiu - gun tail-ul asta face toti banii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Ahoi in primul rand!

Eu sunt fan chopper,custom si cruiser si motorul asta nu stiu in ce categorie sa il bag dar banuiesc ca e powercruiser sau ceva combinatie intre ele!A-si vrea sa am si eu asa ceva dar nu dispun de un buget adecvat!Daca mai pune sa aleg un warrior sau un v-rod(o fi el HD dar nu ma impresionat asa tare ca warrior-ul) chiar nu a-si stii ce sa aleg!Dar cred ca la warrior a-si ramana pentru ca m-am uitat la aceste doua video-uri de pe you tube si nu ma mai satur!Mie imi lasa impresia ca mergi cu elicopterul pe sosea!

Sper ca o sa va faca placere si voua:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

O fi pretul de vina?! O fi alte alea? Desi va dezamagesc crunt aici, , ,dar chiar sunt trist ca nu suntem decat vreo 2-3 in tzara asta.

 

Vad ca e un cult cu Intruder pe aici. Nu o fi rea, as testa si eu una.. nu ca s-ar grabi cineva sa-mi dea una sa vad cum e, dar sunt curios cum merge. Mie in general imi place pana la jante si capace. , , nu stiu cum merge.. .pe curbe, , ca in linie dreapta si RATB se tzine bine, multumesc,

 

Chiar sunt curios.. . cine stie.. poate testez si eu vreuna candva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi pretul de vina?! O fi alte alea? Desi va dezamagesc crunt aici, , ,dar chiar sunt trist ca nu suntem decat vreo 2-3 in tzara asta.

 

Vad ca e un cult cu Intruder pe aici. Nu o fi rea, as testa si eu una.. nu ca s-ar grabi cineva sa-mi dea una sa vad cum e, dar sunt curios cum merge. Mie in general imi place pana la jante si capace. , , nu stiu cum merge.. .pe curbe, , ca in linie dreapta si RATB se tzine bine, multumesc,

 

Chiar sunt curios.. . cine stie.. poate testez si eu vreuna candva.

adevarat bolid!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Am fost foarte aproape de un Warrior dar la momentul respectiv nu am avut toti banii pentru el....asa ca am luat un vl1500 custom de care sunt extrem de incantat :)

Insa cu siguranta in viitorul mai apropiat sau mai indepartat o sa-mi iau Warrior-ul pe care mi-l doresc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi pretul de vina?! O fi alte alea? Desi va dezamagesc crunt aici, , ,dar chiar sunt trist ca nu suntem decat vreo 2-3 in tzara asta.

 

Vad ca e un cult cu Intruder pe aici. Nu o fi rea, as testa si eu una.. nu ca s-ar grabi cineva sa-mi dea una sa vad cum e, dar sunt curios cum merge. Mie in general imi place pana la jante si capace. , , nu stiu cum merge.. .pe curbe, , ca in linie dreapta si RATB se tzine bine, multumesc,

 

Chiar sunt curios.. . cine stie.. poate testez si eu vreuna candva.

 

Intruder n-am sa-ti dau dar poti sa iei un Rocket la teste cand vrei. Warrior a fost si pe lista mea pana am dat cu ochii de Rocket si am facut fixatia cea mai fixa :D Singurul avantaj al Intruderului fata de Rocket este pretul si posibilitatile de customizare, bling way mainly.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Nu s-au mai inmultit posesorii de Warrior? Incep sa pregatesc schimbarea "utilajului" si in cele 2-3 optiuni, este, din ce in ce mai de luat in seama, si varianta Yamaha Warrior. Sunt in special interesat de manevrabilitatea lui in oras. Poate actualii posesori sunt amabili sa mai improspateze topicul acesta. Multumiri anticipate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Am fost foarte aproape de un Warrior dar la momentul respectiv nu am avut toti banii pentru el....asa ca am luat un vl1500 custom de care sunt extrem de incantat wink.gif

Insa cu siguranta in viitorul mai apropiat sau mai indepartat o sa-mi iau Warrior-ul pe care mi-l doresc biggrin.gif

 

Mi-am adus aminte de postul asta si m-a amuzat .....se pare ca am fost consecvent chiar daca au trecut ceva ani :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, frumoasa e, as mai scurta un pic codita aia

 

nu atingi cu evacuarea?

Ba ating si cu toba de jos si cu scaritele :)

Iar codita e bine asa, ca la ploaie daca as scurta-o tot noroiul si apa ar fi pe spatele meu ....am avut alt cruiser care avea codita scurta si nu mai vreau :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...